5273 Symboly Federace sjednocených planet Cosmic agency

[ UFO ] 2021-01-11

Q: Můžete nám předat původní logo Federace, nebo je podobné logu Star Treku?
Anéeka: Problém je v tom, že je stejně jako všechno ostatní sloučené. To, co používají na Zemi jako logo Federace ve Star Treku, se ukázalo jako skutečné logo. Takže nás to akorát dostává do problémů, protože to vypadá, že to přebíráme jen ze sci-fi.
Jde to ještě dál, Saturnovy prstence ve vesmírných agenturách používá opět celá Federace.

Příklady:
Jak je možné, že Roskosmos má stejnou symboliku jako NASA, nebyli to snad nepřátelé? Shora je vše řízeno stejnými lidmi a ti vám to ve své symbolice přímo říkají.
Za všemi vesmírnými agenturami na Zemi stojí Spojená federace planet a jsou to oni, kdo v pozadí a v utajení ovládají Kabalu.
Také naléhání na vavřínový věnec sahá přinejmenším až do Říma.

Na Zemi se trvá na tom, že mimozemšťané neexistují. V další vrstvě pak trvají na tom, že kdyby existovali, byly by to podivné, nepochopitelné bytosti. Pravda je ještě podivnější. Neexistuje jasný rozdíl mezi tím, kde končí lidstvo a kde mimozemšťan začíná. Je to všechno dohromady, co je tam jako fikce, je tady pravda. Prodávají se jako fikce, aby vám všechno řekli, ale jako by to byly vynálezy. Všechno pro případ, že by lidé jako já vystoupili a řekli právě tato slova.

width=



Vím, že je to pro mnoho lidí příliš, než aby to pochopili, ale logo Federace je to nahoře a logo její dceřiné společnosti, ˝Rady Andromedy˝, je přítomno v písmenu ˝A˝ ve Star Treku. Přítomné je také v čínské vesmírné agentuře, která je zcela pod kontrolou Federace. Ústředním velením Federace je Rada Andromedy.

Q: A ty tři dominantní hvězdy něco symbolizují?

Anéeka: Ty tři hlavní hvězdy představují tři rasy stvořitelů Federace: Lyřané, Andromeďané a Arkturiané. Vzadu je Mléčná dráha, samotná galaxie.

Q: Andromeďané jsou nejdominantnější nebo nejvíc převažující rasou?

Anéeka: Andromedané by neměli být hlavní, protože nikdo není hlavní, ale stojí v čele všech rad Federace a jsou jednou z nejdominantnějších ras Federace vůbec.
V těsném závěsu za nimi jsou Arkturiané ve svých třech variantách: V tomto případě se jedná o Arkturiany: Dieslientiplex, Devoniany a Corendiany. S Lyřany na velmi vzdáleném třetím místě, protože jsou dnes velmi malou rasou s velmi malým počtem obyvatel.
Podívejte se na skutečné logo vesmírného oddělení americké armády. Přebírají Star Trek ne proto, že se jim líbí, ale protože je skutečný a má společnou symboliku, protože je součástí Federace, je stejný.

Q: Lyřané jsou daleko, daleko třetí. Je to proto, že jich je málo?

Anéeka: Je to rasa, která se vyvíjí ve vědomí k bytostem vyšších hustot. Je to velmi stará rasa. Je to jako s Taygetou, už jich není mnoho. Jsou na seznamu ohrožených druhů, stejně jako je ohrožena Taygeta.

Q: Nevěděl jsem, že jsou Lyřané ohrožení.

Anéeka: Nepřipomíná vám tato loď, USAF TR3B, logo amerických vesmírných sil?

Q: Rozhodně. A ten kruh něco symbolizuje? A ty vavříny? Chápu spojení s Římem, ale něco staršího? Nebo původ?

Anéeka: Ano, vavříny jsou tisíciletého původu, ale je za tím něco víc. Před Římem vznikly v Řecku a dávaly se na památku vynikajícího výkonu a vítězství. Říká se, že kdo je má, bude vždy vítězit. Znamená to něco velmi důležitého. A o kruhu, který je ohraničuje, nemám žádné informace. Je možné, že znamená kontinuitu.

Q: A rasy, které patří k Federaci, kde nosí toto logo? Na lodi, na obleku? Vzpomínám si, že vy nosíte emblém Taygeta nebo Písečných hodin.

Anéeka: Ano, lodě ho mají na boku. Na uniformách, na přední straně a na bocích ramen. Dokonce i naše stíhací lodě nesou na bocích logo Spojené federace planet. Stejně tak velké lodě Taygety, ale ne konkrétně tato, protože Toleka je královnina jachta a místo toho nosí korunu. Přesýpací hodiny jsou na lodích, na bocích jako další znak, a také na leteckých uniformách, stejně jako se nosí na Zemi, na stejných místech.
Znakem Taygety jsou Plejády zářící na modrém pozadí s Taygetou jako hvězdou. Na našich uniformách je to velmi pěkný hologram jako malé okno do vesmíru.

Obrázek je trochu strohý, ale to je to, co jsem mohla v té době udělat, jen tak tak. Neměla jsem ho hotový ani připravený. V hologramu to vypadá hezčí.

Q: Vaše vesmírné uniformy mají na sobě dva nebo tři symboly najednou?

Anéeka: Ano, podle toho, o jakou loď a pozici nebo o koho se jedná. Piloti stíhaček mají podle mě nejvíc log a královna nemá žádné.

Q: A jak vypadá hologram s hloubkou nebo pohybem?

Anéeka: S hloubkou a vysokým rozlišením. Nemá pohyb, ale není to tak, že bychom každý den nosili uniformy. Já ji nenosím už asi dva měsíce. Nosíme normální oblečení, jak jsme říkali.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/los-simbolos-de-la-federacion-de-planetas-unidos-sin-video

Zpět