5255 Aktivní transmutace krve Magda Funia

[ Ezoterika ] 2023-10-04

Když byl úplněk (29. září) jsem cítila, jak na Zemi přicházejí mocné transmutační energie. Tyto božské energie jsou navrženy tak, aby výrazně změnily náš oběhový systém. Přímo mi ukázali, jak tato energie proudila tepnami, žilami, cévami, kapilárami. Na jemné úrovni to vypadá, jako by Světlo proudilo přímo naším oběhovým systémem. Kvůli tomu začíná zesvětlovat, mění se složení krve a dochází k transmutaci krvinek, molekul a atomů krve.

Postupem času se složení krve úplně změní a stane se jiným. Vědci a lékaři budou velmi překvapeni. Krevní test nového člověka na Zemi nebude odpovídat žádným obvyklým standardům. Budou si dokonce myslet, že s takovým složením krve se nedá žít. Ale lidé žít budou, jejich těla budou obnovena a uzdravena, navzdory tomu, co někdo říká, že je nemožné. Na Zemi se bude objevovat stále více lidí, jejichž krev se velmi změní a nebude odpovídat standardním lékařským ukazatelům.

Tito lidé se budou cítit skvěle, na rozdíl od těch, jejichž ukazatele jsou normální. Staré normy složení krve odpovídají energiím husté trojrozměrné Země. Planeta rychle mění svou vibrační úroveň, což znamená, že všechno živé na ní se zcela změní a stane se jiným. Krev všech lidí se změní. Samozřejmě se nejedná o jednorázový proces. Všechny orgány a systémy těla jsou také přestavovány, aby se přizpůsobily novým energiím, aby fungovaly jako koherentní a sjednocený Božský organismus.

Při transmutaci je možná fyzická bolest. Zejména na těch místech těla, kudy energie prochází s obtížemi, kde dochází k zatemněním a blokům. Péče o energetický stav jemnohmotných těl, pití většího množství čisté vody a lehkého jídla, intuitivní cvičení (jóga a podobné praktiky) a mnohé další pomáhají snáze fyzicky projít procesem transmutace.

Zdroj: https://absolutera.ru/article15674

Zpět