5252 Spřízněná duše, ale ne všechno je tak sladké Anteja

[ Ezoterika ] 2023-10-07

Je skutečně spřízněná duše zárukou bezmračného vztahu mezi partnery?
Obecně platí, že láska, magnetické spojení duší, je řada vzorů, a nikoli transcendentální alchymie dvou srdcí, pro lidskou mysl nepochopitelná.

❓Komu se obvykle říká spřízněné duše?
Spřízněné duše jsou mužské a ženské duše vytvořené různými duchovními rodiči, které spojuje staletí stará historie vztahů. Mohli se potkat v páté dimenzi, tedy před svým pádem do nízkých vibrací, nebo již ve třetí fyzické dimenzi, kde se spolu periodicky inkarnovali v různých dobách v různých rolích (manžel/manželka/potomek atd.) a zažili spolu spoustu pozitivních, ale i negativních zážitků.

Soubor různých důležitých vlastností jedné spřízněné duše při narození (prvky, paprsek (dominantní barva duše), introverze/extroverze, základní povahové rysy) je již zpravidla zpočátku dobře kompatibilní s vlastnostmi partnerské duše. . Chci jen říct: co s tím mají společného horoskopy? :)

Přitažlivost mezi nimi se vždy utváří podle principu jak podobnosti, tak i rozdílnosti (komplementarity) indikovaných potenciálů, která je k sobě doslova magnetizuje. Je třeba poznamenat, že vztahy mezi spřízněnými dušemi se vyznačují neuvěřitelným magnetismem a zvýšenou citlivostí díky širokým energetickým kanálům vůči sobě navzájem, což například není případ vztahů s karmickými partnery.

❗️A pokud tomu tak je, pak oba partneři budou prožívat dobro i zlo s dvojnásobnou silou. To platí zejména pro negativní aspekty. Pokud některé klíčové vnitřní kvality partnerů nebyly vyvinuty, pak jsou pro ně konflikty prožívány velmi bolestivě. Přes počáteční vynikající kompatibilitu na úrovni duše to často vede k přerušení vztahu, pokud oba nejsou připraveni změnit svůj vzorec chování a vztah udržet.

Koneckonců, ať je potenciál vztahu zpočátku jakýkoli, musíte na něm neustále pracovat, abyste jej mohli rozvíjet a zlepšovat. A doufám, že vztahy všech spřízněných duší budou vědomější a harmoničtější a jejich láska bude kvést po celý život.

Zdroj: https://absolutera.ru/article15688

Zpět