5248 Nový svět je již tady Aluna Joy

[ Ezoterika ] 2023-10-08

Přistáváme do hlubin našich duší na místech, o kterých jsme nevěděli, že existují, a tam zakotvíme SVĚTLO. Otevíráme se. Naše obzory se rozšiřují. Přesto se náš svět nikdy necítil více jako iluze. Mizí nám před očima a vzniká nový svět. To, co si pamatujeme, přesahuje náš současný čas. Vzpomínka na naše rodové linie sahá až na počátek, kdy jsme se rozhodli zažít oddělenost od Boha a Jediného Stvoření.

Naším cílem je překonat a vyléčit traumata z minulých kataklyzmat, ne je znovu prožívat, ale zdá se, že mnozí právě toto dělají. Katastrofální selhání, kterým byla Atlantida, zničení Maldecku atd., tyto hluboké hnisající rány v našem kolektivu se třesou a odrážejí se do přítomného okamžiku, aby se zahojil. Tyto neviditelné a neslyšené ozvěny vytvářejí nafouknuté přehnané reakce na události, spouštějí globální šílenství a bezohledné reakce na boj nebo útěk v kolektivu. Ale to není součástí našeho současného vznikajícího světa, a proto náš starý svět působí jako iluze.

Nový svět je již tady, ale ozvěny minulých věků nás oslepují, abychom žili v tomto světě. Nějak víme, že už je to tady. Začínáme pociťovat to neuvěřitelné nutkání změnit směr. Tento svět se nám nyní rychle otevírá. Vidíme, jak se před námi rozvíjejí první okraje budoucnosti. Musíme jen udělat ten první odvážný krok do neznáma. Jediné, co nás teď brzdí, je víra.

Během věků náš svět ztratil schopnost žít plně otevřený jako nevinné dítě, prožívat život jako Stvořitel. Dostali jsme se do klece v matrici strachu z vlastního stvoření. Bránily nám kognitivní předsudky a selektivní pravdy poháněné egem a falešnou nadřazeností. Víra nás teď doslova brzdí. Vynesli jsme nespočetné soudy, které nás oddělily jeden od druhého. Toto oddělení způsobilo šokující nedostatek soucitu v kolektivu. Ale tato doba v nás také odhalila místa, která je ještě potřeba přijmout, milovat a uzdravit.

To je proces, který nemůžeme uspěchat. Má svůj čas a pro každou duši je jiný. Zpracování smutku nad minulým světem a odevzdání se novému vyžaduje čas a trpělivost. Při této práci musíme sebrat velkou odvahu. Léčíme se, když dýcháme do svých vnitřních hlubin a uznáváme zapomenuté já. Tato vnitřní místa se dožadují toho, abychom je viděli, slyšeli a bezpodmínečně milovali, než budeme moci jít dál. Je to velmi matoucí doba. Ale pokud se cítíme zmatení nebo ztracení, je to proto, že si dovolujeme ponořit se do těchto temných, zapomenutých míst a jsme připraveni to udělat.

Nyní můžeme konečně čelit všemu uvnitř nás, co potřebuje být uznáno a milováno. Teprve nyní se můžeme odevzdat jedinému zdroji stvoření a být znovu celiství. To je to, co je sebemistrovství. Probuzení není o tom, abychom se přinutili zůstat pozitivní a dokonale se ovládat, pouze žít poloviční život. Jsme tu, abychom žili naplno. Tento čas je o dosažení bodu, kdy už nevíme, co dělat; dovolit to všechno a vzdát se. Tady začíná opravdová práce. Když nevíme, kde nebo co dělat dál, začíná nová cesta.

Je to doba, kdy být věrní sami sobě je to jediné, co už cítíme správně, být plně v každém okamžiku, být nebojácný na tomto zahlceném, chaotickém a matoucím místě. Jsme dost silní na to, abychom drželi a uznávali celé naše stvoření a nejen ty části, se kterými se cítíme dobře nebo s nimiž souhlasíme.

Můžeme se pokusit bojovat s tímto procesem otevírání srdce, kterým procházíme. Ale dá nám to pouze úlevu od práce, kterou je třeba udělat. Pokud potřebujete uniknout, abyste se přeskupili a dobili, než půjdete do další vrstvy, není to žádná chyba. Každý z nás zažije tento zážitek, který otevírá srdce, mnoha způsoby, protože všichni jsme jedinečné a úžasné lidské bytosti. Zároveň se musíme zbavit myšlení, že jsme jeden od druhého odděleni. Jsme rodina Země a našeho Vesmíru. Kdybychom se mohli vidět jako naše hvězdná rodina, věděli bychom, že jsme JEDNO.

Jsme hluboko ve vleku intenzivní transformační doby. Energie a frekvence stoupají prostřednictvím energetických polí Země jako nikdy jindy, co jsme kdy nezažili. Naše nervové systémy dostávají neuvěřitelná vylepšení, aby mohly obsahovat a sloučit se s novými frekvencemi, které se nyní zaplavují. Toto je napínání našeho energetického pole, které je občas docela nepříjemné. Je to těžká a velmi pokorná práce. Pokud jste právě teď ve fyzickém těle na této planetě, tuto práci již děláte. Neminimalizujte svou existenci! Jste správně včas!

Toto je náš čas, abychom se zmocnili způsoby, které jsme nikdy předtím neudělali. Je to čas, kdy se ukážeme sami sobě a sobě navzájem. Jsme tím, na koho jsme čekali.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/08/the-new-world-is-already-here/

Zpět