5244 Jeden: Izrael a Palestina Sophia

[ Ezoterika ] 2023-10-15

Dovolte mi, abych vás seznámil s dojmy, které z tohoto rozhovoru vyplynuly. Myslím, že by vám mohly pomoci. Vizuálně se jednalo o velkou otáčející se plochu, představte si LP desku, která se otáčí stále rychleji a rychleji. Byli jsme na ní my (lidstvo). Jak se zrychlovala, někteří z nás ztráceli půdu pod nohama a buď se jich drželi jiní z nás, nebo se pokoušeli sami zavěsit.

Někteří se prostě neudrželi, pohybovalo se to příliš rychle na to, aby se přizpůsobili. Odlétali. Nebylo v tom žádné odsuzování ani smutek, jen naléhavost. Vlastně to byl trochu zmatek, kterého jsme byli svědky, bylo nás tolik a všechno šlo tak rychle.

Další věcí, která se mi vybavila, bylo vědomí, že ačkoli je hrůza, o které se právě teď píše, nesmírně těžko stravitelná, je nám takto dávána jako svého druhu dar. Nikdo z nás touto dobou neprojde, aniž by věděl o hloubce, které bylo dosaženo v lidském chování. Je to doba, kdy se nám dostane všeho. Už žádná tajemství. Tehdy budeme trvat na lásce bez jakýchkoli pochybností. Jasnost je to, kam směřujeme. Dostaneme se tam společně.

* * * * * * *

Jeden

Q: Děkuji vám. Budete mluvit o Izraeli?

A: Jedná se o závěrečné potyčky a oplácení, kdy obě strany vydávají prohlášení. Tato prohlášení mají buď co nejvíce ublížit a zároveň čelit jisté porážce, nebo je jednou provždy zničit. Jedna strana ˝vyhrála˝. To, co nyní vidíte, jsou odvety, odplaty, obklíčení, zneškodnění, úklid. Je to nejničivější síla této války, a začalo to pro vás viditelnějším způsobem. Uvědomte si, že existují lidé, kteří budou šířit strach, aby získali názory a následovníky. Nepodléhejte strachu. Neexistují neplánované odchody. Neexistují žádné neplánované odchody.

To, co se nyní na Zemi děje, je pokusem této skupiny o ˝spálenou zemi˝. Tímto způsobem se budou považovat za ty, kteří se ˝vyrovnali˝, a nikoliv za ty, kteří ˝prohráli˝. Nebudou odcházet v tichosti nebo mírumilovně. V jejich očích tím nic nezískají. Existují zprávy o dalších útocích na americké základny, jako snaha o vyvedení/zachránění vlastních lidí ze zajetí, kteří byli zadržováni a na cestě do vysoce zabezpečeného vězení. Jsou tyto zprávy pravdivé?

Jak bylo řečeno, zavedli svou metodu ˝spálené země˝. Někteří se raději pokusí vzdát, než aby byli popraveni, avšak těmto zadrženým, kteří nabízejí spolupráci, se v této konečné fázi nevěří. Šanci dostali již dříve - mnozí z nich. Temné, kteří zde nyní zavádějí absolutní teror, je možné zastavit pouze silou. Vstoupili jste do viditelně brutální fáze osvobozování vašeho světa. Nebude trvat dlouho.

Q: Vidím něco jako osamělé frakce, které jsou izolované a potenciálně smrtící?

A: Ano. Jsou tu někteří (málokteří), kteří mohou, ale nemusí být v určitém okamžiku spuštěni ˝do akce˝ s potenciálně smrtícími následky. Právě na tyto hráče jsou zaměřeny ˝zklidňující stezky˝. Jak se frekvence zrychluje a podporuje sjednocování, tito jedinci jako by byli vyhozeni - odhozeni a ztraceni. Potřebují pomoc, aby se mohli vrátit k odpovídajícímu fungování.

Jedná se o lidi. Všichni, s nimiž nyní jednáte, jsou Lidé; někteří (z nich) jsou extrémně zkažení a bojují a drápou se, aby si udrželi svůj způsob života. Jiní vyjadřují na vlastní oči hrůzu ze zajetí Země. Je to, jako byste nyní viděli a byli svědky toho druhu neúcty k lidskému životu, který je na vaší planetě od jejího zajetí běžný. Tyto zločiny nejsou nové. Novinkou je jejich zjevná, očividná a přímo před kamerou viditelná povaha. Nové pro ty z vás, kteří se na život dívají z poněkud chráněné perspektivy.

Nyní se děje to, že viditelně pociťujete hrůzu, kterou vaši bližní v té či oné podobě pociťovali už dávno před tímto okamžikem. Tyto hrůzy probíhaly - zatím pod radarem. Působily na ty z vás, kteří jsou na denním světle - ale poněkud odtažitě. Útok na Izrael je označován za další moment 11. září - útok na svět. Je to osobní i citelné. V jednom z dalších mimořádně niterných momentů zažíváte jednotu. Uchovejte si obraz frekvenčního zrychlení, které lidi shazuje. Jsou v něm obsaženy hluboké pravdy.

Jako nositelé světla je nezbytné, abyste v této bouři zůstali pevní; maják. Nepřestane se zvyšovat - přesto si uvědomte, že přijde den, kdy rychlost vibrací majáku bude rychlostí všeho. Pak nebude vyčnívat. Nebude odhazovat lidi, kteří nemohou/nechtějí vydržet.
Nyní jste svědky názorné ukázky hrůzy páchané na lidech Země. Ještě není konec. Přesto se blížíte ke klidu.

Klid přichází po této bouři. Jeho účinek bude pociťován stejně hluboce jako účinek bouře. Nejsou k dispozici slova, která by ospravedlnila to, co se nyní děje. Nelze vyvolat žádné emoce, které by tomu dávaly smysl. Nebude to dávat ˝smysl˝ žádnému člověku. Je to šílenství. Vynořuje se. Funguje to na frekvenci strachu/nenávisti, která nyní ostře kontrastuje s nově vznikající frekvencí lásky na Zemi. Tyto dvě věci se nemohou míchat a hrůza již nebude skryta.

Uvidíte, jak se nyní vyjeví hráči - kdo je kdo. Uvědomte si, že každá sehraná role byla sehrána proto, aby usnadnila probuzení lidstva. Uvědomte si to a zesilte své světlo a lásku. Toto jsou poslední časy. Je zapotřebí vaší síly, která stabilizuje nadcházející frekvenci pro všechny, kdo se nacházejí ve vaší sféře.

Sviťte dál, drazí, sviťte dál. Nebudete zklamáni.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/15/the-one-israel-and-palestine/

Zpět