5233 Časová osa vás vyplivne Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-10-10

Toto video Kerry K musíte vidět, pokud rezonujete s názvem: ˝A Timeline Is Spitting You Out˝ Přesně to se mi v posledních měsících děje. Ztráta lidí a aktivit byla přímým důsledkem toho, že mě ´vyplivla´ časová osa, se kterou už nesouzním.

Jak říká Kerry, je to těžké, když jsou na té staré časové ose lidé, jejichž společnost se vám líbila. Něco o tom spojení však přestalo rezonovat, i když jste byli v pokušení ignorovat ten hloupý pocit, že věci nejsou úplně v pořádku. Jako by přátelství došlo na rozcestí - oni zamířili po jedné cestě, zatímco vy jste šli druhou. Je těžké smířit se s tím, že milí lidé, se kterými jste si užili hezké chvíle, už najednou nejsou na vaší vlně, zvlášť když víte, že za situaci nemůže nikdo. To je ta záhadná část a přispívá k tomu, že se cesta nevyhnutelně rozchází. Hluboko uvnitř to budou cítit také, i když nebudou připraveni tomu čelit.

Jak tedy víte, kdo/co je na vaší NOVÉ časové ose?
Dám vám příklad. Dnes večer jsem šla na schůzku. Na setkání jsem si uvědomila, že naplňuje všechna políčka na mém seznamu hodnot: Láska, Radost/Humor, Pravda, Laskavost, Důslednost, Vytrvalost. Užívám si setkání s AA, protože tam skutečně PATŘÍM. Setkání AA odpovídají mým základním hodnotám.

S lidmi je to stejné. Přátelé / blízcí, kteří jsou na mé nové aktuální časová osa odpovídající mým základním hodnotám. Co miluji je, že se ke mně přibližují. Natahují se, telefonují mi, chtějí být v mé společnosti. V těchto vzácných spojeních je magnetická synergie, které si cením, hlavně proto, že jich je nyní tak málo.

Jem si vědoma toho, že prázdný prostor vytváří prostor pro NOVÉ lidi, aby vstoupili do mého života - lidi, které jsem ještě nepotkala a kteří jsou již na nové časové ose. Musí existovat prázdnota, aby mohlo nové vstoupit. Dovoluji si cítit vzrušení z příchozích nových lidí a aktivit.

V tomto posledním 3D životě jsem měla mnoho zasvěcení. Každé z nich otestovalo mou schopnost vyrovnat se, když jsem byla náhle vyvedena z pohodlné situace zpět do chladného drsného světa - opět sama. Prázdný prostor byl nedílnou součástí každého zasvěcení. Vidím, jak tato náročná zasvěcení zdokonalila mé zvládací dovednosti. Jsem teď mnohem silnější. Když se přizpůsobuji této nové aktuální časové ose a všem změnám, které přináší, panuje ocelový klid. Můj starý výchozí vzorec sebelítosti a strachu z opuštění se stále projevuje poměrně často, ale na staré vzory už nemám čas. Je třeba jít dál...

Vzestup čeká.
Ke konci videa Kerry říká, že věří, že 4D lidé zahynou v bodě Vzestupu/Události a poté se reinkarnují do nové reality. Osobně nevěřím, že v jednom konkrétním okamžiku dojde ke katastrofálním ztrátám na životech. K této zrychlené ztrátě životů JIŽ dochází globálně kvůli bodnutí, turbo rakovině a dalším způsobům, jak odejít před Vzestupem.

Tento příspěvek jsem neměla v úmyslu napsat. Baví mě psát tyto příspěvky ˝proudu vědomí˝, hlavně proto, že nemám ponětí, co jsem napsala, dokud to nedočtu a nepřečtu si to!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/10/is-a-timeline-spitting-you-out/

Zpět