5221 Odhalení UFO v dnešní době 1 Cosmic agency

[ UFO ] 2023-06-23

Mari Swaruu: Ještě jednou vás zdravím, děkuji, že jste tu opět se mnou. Doufám, že se vám všem daří dobře.

V těchto dnech je kolem nás hodně hluku a hodně lidí mluví o odhalení mimozemšťanů a každý z nich má svou vlastní verzi a názor na to, co se děje, a dokonce má i své vlastní teorie a předpovědi. Ačkoli jsem neměla v plánu psát o tomto tématu, protože jsem měla jiné plány, rozhodla jsem se podělit se o svůj názor na vše, co se děje, ať už to má jakoukoli cenu a pro toho, komu se to bude hodit.

Je to můj názor z mého pohledu, protože žiji uvnitř tajgetské hvězdné lodi na oběžné dráze Země, ale to, že jsem tady nahoře, neznamená, že vidím celý obraz, protože nikdo nemůže vědět všechno, co se děje například v zemi, kde žije. Možná mám širší pohled, to ano, a proto se o něj dělím, je to dokonce moje práce. Ale jste to vy, na druhé straně obrazovky, kdo si musí spojit jednotlivé body a udělat si vlastní názor na to, co se děje, a nemusí se spoléhat na to, že vám to řekne nějaká autorita.

A tím se dostávám k prvnímu velkému problému, který zde vidím ohledně zveřejňování informací. Široká veřejnost, masy, které zobecňují, trvají na tom, že spolehlivé informace budou hledat u svých autorit. Jsou hluboce naprogramováni, že pravda musí pocházet shora, od někoho v mocenském postavení, protože předpokládají, že autorita bude zřejmě vědět víc, než mohou vědět oni. Jsou přece jen prostí občané, říkají si. Také se mylně domnívají, že takové autority musí vždy říkat pravdu, protože také předpokládají, že v pozadí je nějaký mechanismus, který by je potrestal, kdyby tak neučinili. A nejhorší je předpoklad, že ti lidé u moci mají na mysli jejich nejlepší zájmy.

Nemají a nikdy neměli na mysli nejlepší zájmy veřejnosti. Mají pouze své vlastní, silně narcistické, a zájmy lidí, kteří jsou u moci nad nimi. Nejhorší na tom všem je, že mnoho lidí, kteří jsou dostatečně bdělí a uvědomělí, aby věděli všechno, co jsem právě řekla, stále vzhlíží k oficiálním autoritám, aby si udělali názor na cokoli, co se děje v jejich blízkém i vzdáleném okolí, a také předpokládají, že pokud nejsou dobře informováni, neznalost nejnovějších zpráv nějak ovlivní jejich život.

Podle mě je to jako mít mentalitu gazely, která se neustále rozhlíží kolem sebe a hledá nebezpečného dravce. Není nutné sledovat všechno, co se děje, protože pokud je něco opravdu důležité, stejně se to dozvíte. Beru to jako důvod, proč je v těchto dnech tolik hluku kolem odhalení, protože lidé stále doufají, že se jim dostane oficiálního potvrzení o existenci mimozemšťanů, přičemž to zároveň potvrdí to, co celé ty roky říkali a sdíleli na svých kanálech na YouTube, pokud nějaké mají, jako obrovské ˝já jsem vám to říkal˝. Koneckonců většina lidí, kteří o mimozemšťanech mluví, byla společností a svými přáteli a rodinou silně zneužita.

Lidé předpokládají, že vlády říkají pravdu, i když většina těch samých lidí ví, že to tak není. Vlády a mocnosti silně naprogramovaly lidi, aby odmítali konspirace, a proto se jim říká ˝blázniví konspirační teoretici˝, zatímco všechny vlády nejsou nic jiného než obrovský soubor konspirací, jedna na druhé, jako cibule, všechny rozdělené tak, že jedna úroveň neví, co se děje v ostatních.

To je fakt, který už všichni dostatečně uvědomělí vědí, ale veřejnost ne, protože je stále na mentální úrovni, kdy věří pohádkám, kterými ji vlády omamují, a to za jediným účelem: aby s nimi všemi manipulovaly.

Veřejnost nyní věří, že cokoli, co jim oficiálně sdělí, je pravda, zatímco ve skutečnosti, pokud je to oficiální, nikdy to nebude pravda, pokud se jedná o něco důležitého, pravdou to bude pouze vždy, když se bude jednat o nepodstatná témata. Proto se vždy objevuje tolik brakových zpráv o nedůležitých tématech, jako je život celebrit apod. Veřejnost Wang Lee tedy předpokládá, že pokud jí média podávají pravdu o věcech, které jsou pro ně snadno potvrzitelné, pak by i ostatní témata musela být nutně pravdivá.

Problém všeho, co obklopuje téma mimozemšťanů, spočívá v tom, že jde o jedno z nejsilněji kontrolovaných témat ze strany mocných. Kdyby totiž pravda vyšla najevo, změnilo by to pravidla hry pro celou planetu. A bylo by tomu tak proto, že by to zničilo 3D říši. Dokonce i Galaktická federace ji chce zachovat takovou, jaká je, protože je považována za hřiště a školu pro pokročilé duše. Z pohledu pozemských vlád a jejich kabalistických kontrolorů by ztratily kontrolu a ovládání nad širokou populací, a to je to poslední, co si přejí. Proto musí kontrolovat vše, co souvisí s mimozemšťany a jejich vesmírnými loděmi.

Přicházíme do doby, kdy existuje tolik důkazů o jejich existenci, že pouhé popírání toho všeho, jak to dělali po desetiletí, nestačí k udržení kontroly nad širokou populací, protože Země je zaplavena vším mimozemským. Proto se Kabala, vládci Země, rozhodla vše skrýt na očích a nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je vyvinout řízenou opozici, a tou je sponzorování a vytváření velkých mimozemských výzkumných skupin s využitím lidí zvučných jmen a vysokoškolských titulů, aby svému projektu dodali co největší důvěryhodnost.

Kromě toho využívají i nespočet dalších méně známých badatelů a fanatiků, které pak využívají ve svůj prospěch a pro své cíle, a to jednoduše proto, že tito spolupracují ochotně a dobrosrdečně v domnění, že pracují pro pravdu a že dělají dobrou věc, nebo prostě spolupracují proto, aby z toho měli nějaké osobní uznání nebo finanční prospěch.

Čím je skupina UFO a mimozemšťanů větší, tím více je kontrolována vládami a a mocipány, a tím méně jsou důvěryhodní, jednoduše proto, že plní dezinformační agendu s cílem vést a kontrolovat veřejnost požadovaným směrem. Čím větší vliv má taková skupina na širokou veřejnost, tím více je kontrolovaná a infiltrovaná. Pro mě je to prostý nepopiratelný fakt.

V dnešní době UFO a mimozemské jevy převyšují moc vlády, která popírá jejich existenci. Takže nejlepší způsob, jak něco takového jako pravdu skrýt, je skrýt ji na očích a zaplavit média podobnými informacemi do té míry, že i když pravda existuje, nelze ji rozeznat od všech lží a dezinformací, do kterých je ponořena. Musím uznat, že je to brilantní strategie. Vlády a mocnosti zaplavují média a mozky veřejnosti takovými informacemi o mimozemšťanech, jaké chtějí, aby veřejnost měla, co chtějí, aby si veřejnost myslela, a díky tomu to nikdy nebude pravda, bude to jen to, co se jim hodí. Zaplavují média svou řízenou verzí všeho mimozemského jen proto, že vědí, že ať už řeknou cokoli, stále to má pro veřejnost větší důvěryhodnost než kdokoli jiný.

Jak to vidím já, čím oficiálnější a vládnější je nějaké prohlášení nebo informace, tím méně je důvěryhodná. Raději dám důvěryhodnost obyčejnému chlápkovi s mobilem, který prohlásí, že viděl mimozemšťana, než nějaké velké mediální organizaci.

Vím, že existuje nespočet lhářů, hoaxů a vymyšlených příběhů o mimozemšťanech. V dnešní době jich jsou miliony. Stalo se módou, že lidé říkají, že jsou hvězdná semena, a jiní jdou ještě dál a tvrdí, že jsou úplní mimozemšťané. Když je tedy dnes mimozemšťanem každý, jak má proboha veřejnost poznat, kdo je kdo ve skutečnosti a s jakými parametry? Takže ano, lidé si vymýšlejí příběhy, ale ty největší pocházejí od těch vládou jmenovaných velkých skupin pro výzkum mimozemšťanů, protože čtou veřejnosti scénář, který jim zadaly třípísmenné agentury, aby kontrolovaly a řídily vnímání veřejnosti o tomto tématu.

Ti, kdo po léta sledovali práci mého předchůdce a sledovali i mě během těchto šesti měsíců, kdy jsem vysílala sama, vím, že jste si všimli, že naše informace neodpovídají obecnému proudu o tomto tématu. Liší se, a to hodně. To, co většina lidí, velkých i malých badatelů v oblasti mimozemšťanů, říká o mimozemšťanech, o celé kosmologii kolem tohoto tématu, o tom, jak na sebe vzájemně působí, a tak dále, se neshoduje s našimi informacemi, a proto jsme mnohokrát napadáni a obviňováni z toho, že si vymýšlíme. Ale oni sledují hlavní proud. Proto se navzájem potvrzují, také používají autoritářství, kdy věří tomu, co říkají jiní se zdánlivě vyšším postavením v těchto tématech, místo aby přemýšleli a přicházeli s vlastními závěry. Proto opět slepě věříte autoritám s pochybnými záměry, které nemají důvod říkat pravdu.

To však neznamená, že byste těmto autoritám neměli naslouchat. Pokud se chcete přiblížit pravdě, musíte si sami prozkoumat vše, co můžete, a pak být dostatečně zodpovědní, abyste si k danému tématu udělali vlastní závěry. A to pro vás a jen pro vás budou ty nejlepší a nejrelevantnější informace, které můžete získat a které se co nejvíce přiblíží pravdě. Musíte však převzít odpovědnost za to, že tak učiníte sami a nebudete se spoléhat pouze na jeden zdroj.

V současné době dochází k rozsáhlému odhalování mimozemšťanů, to je nepopiratelné, ale děje se to na mnoha úrovních a pochází to od mnoha lidí, takže vlády musely zasáhnout a poskytnout veřejnosti svou vlastní kontrolovanou verzi o tom, co se děje, jednoduše proto, aby nad tímto tématem neztratily kontrolu.

Nemohu vám říci, co je skutečné a co ne, to není moje práce, ale vaše. Jediné, co mohu udělat, je podělit se s vámi o svou pravdu, a tu nemohu zkomprimovat pouze do jednoho videa, jako je toto. Celý můj kanál na YouTube je pokusem o zprostředkování pohledu mé skupiny a kultury a mého vlastního. Doufám, že pro vás bylo toto video užitečné. Děkuji vám za zhlédnutí mého videa a za lajkování a odběr. Moc si toho vážím a doufám, že se tu uvidíme příště.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/ufo-disclosure-nowadays-part-1-english

Zpět