5197 Říjen - energetická předpověď Lena Stevens

[ Ezoterika ] 2023-10-04

Jen pro upřesnění, být nemilosrdný NEZNAMENÁ používat to jako omluvu k tomu, být ošklivý, podlý, temperamentní, odsuzovat nebo odmítat ostatní.

Být nelítostný tento měsíc znamená být k sobě nemilosrdný a přenastavit návyky stěžování si a fňukání nad svým životem do skutečné akce pro zlepšení, evoluci a změnu. Stále je zde prvek zbavování se mrtvé váhy a také příležitost být otevřený přijímat něco nového na její místo.

To se nestane, pokud se nedostanete z plotu a skutečně neuděláte něco pro zlepšení svého života. Dost řečí, dost plánování, dost stěžování. Zasloužíte si lepší a je čas využít velmi silné energie, které máme tento měsíc se 2 zatměními. Máte příležitost se konečně vydat na novou cestu změnou příběhu a vzdáním se připoutanosti k čemukoli z minulosti, včetně všech zklamání, úspěchů, identit, traumat, rozhořčení a jakéhokoli způsobu, jakým sebe nebo ostatní držíte jako rukojmí nevyřešených problémů. . Neztrácejte tento čas ambivalencí nebo úsudkem. Cesta před vámi ještě nemusí být jasná, ale cesta za vámi by měla být velmi jasná, zejména pokud jde o to, co si nepřejete znovu vytvořit.

Bezohlednost je osobní. Co jsi prokrastinoval? To se odráží ve všech oblastech vašeho života, vašich zdravotních návycích, fyzické péči o sebe, disciplíně, vztazích, neuspokojivých nebo toxických situacích, osobním prostředí, nepořádku, negativních myšlenkách atd. Je to velký čas na převzetí odpovědnosti a zvýšení vaší schopnosti mít a získat něco lepšího. Měsíc může jistě vyvolat podráždění, netrpělivost a rozhořčení, když budete čelit tomu, co již nelze tolerovat. Zůstaňte bez viny a buďte proaktivní při změně jedné malé věci po druhé. Může být bolestivé pustit některé věci, ale pokud vaše intuice ukazuje na potřebu tohoto uvolnění, zaměřte se na prostor, který vytvoří pro vytvoření něčeho nového.

Měsíc je vysoce kreativní čas a dobré spojení se zemí je zásadní. Bez uzemnění je snadné se vytočit a ztratit se v dramatu, roztěkanosti a zmatku. Buďte nemilosrdní ke svým každodenním praktikám a disciplínám a budete odměněni dobrými výsledky. Zatmění vždy přináší změnu. A když dojde ke změně, musí se něco uvolnit. Jako kolektiv se posouváme na vyšší vibraci a to samo o sobě může být dekombobulační. Práce se zemí a držení se při zemi pomůže v těchto časech, kdy může nastat trochu chaosu a nejistoty.

Dávejte pozor na zbytečnou agresi, která pramení z úzkosti ve vás i ostatních. Energie může být tento měsíc občas turbulentní a je potřeba věřit, že vše je tak, jak má být a že se vše vyvíjí správným směrem. Jako vždy vám doporučujeme, abyste se při rozhodování a volbě řídili svou intuicí a inteligencí svého srdce. Pokud zůstanete disciplinovaní, uzemnění, vyrovnaní a nemilosrdní, může to být skutečně transformační měsíc.

Jak se zobrazuje měsíc:

VY OSOBNĚ
Bezohlednost zde znamená udělat si kompletní inventuru svých zvyků, vztahů, připoutaností, vzorců, praktik, příběhů, nespokojenosti, podráždění, křivd a všech způsobů, jak žijete svůj život, který vás nedělá šťastnými nebo spokojenými. To by mohlo být velmi odrazující, ale pokud dokážete být proaktivní a nemilosrdní v procesu třídění, budete se skutečně cítit nabití tím, co jste schopni uvolnit, a inspirováni prostorem, který vytvoříte pro něco nového. Buďte připraveni na změnu, protože ostatní budou také ve svém vlastním procesu bezohlednosti a některé z toho vás mohou ovlivnit. Vaše praktiky jsou tento měsíc klíčové, zejména práce se zemí, abyste zůstali při zemi. Cokoli můžete udělat, abyste zůstali pevně spojeni se svým srdcem a svými spojenci, také pomůže. Toto je silný měsíc pro zvýšení vašeho sebevědomí a schopnosti mít více. Cvičte mantru ˝Zasloužím si více, zasloužím si lepší˝, zvláště když máte problém opustit připoutanost, která vám již neslouží. Roztřiďte si inventář podle toho, co vám připadá tíživé a co vám připadá inspirativní, a použijte portál zatmění k provádění změn, které vám připadají správné.

VZTAHY
Buďte ochotni zklamat ostatní volbami a rozhodnutími, které jsou nemilosrdné, ale nejlépe slouží vám. Praktizujte dobré hranice a stanovte si pevné záměry při řešení stávajících vztahů i nových, které mohou přicházet do vašeho života. Následujte intuici svého srdce, aniž byste uvízli v emocionálním zmatku. Tento měsíc může přinést určité průlomy ve vztazích, protože zvýšíte svůj pocit vlastní hodnoty a vytvoříte nová pravidla ohledně toho, s čím jste ochotni se smířit. Vztahy, na kterých stojí za to pracovat, se mohou dramaticky zlepšit prostřednictvím dobré komunikace a také potřebného vyprávění pravdy a stanovení hranic. Neobviňuj ostatní ze své nespokojenosti, místo toho buď proaktivní a udělej s tím něco. To je obzvláště náročné pro rodinnou dynamiku a pocity odpovědnosti, kde se očekává, že se buď napravíte, nebo zapadnete. Používejte svou intuici o tom, co je správné, a vždy pocházejte z místa laskavosti a soucitu. Bezohledná povaha měsíce může být pro některé vztahy náročná. Pokud jsou již na cestě pryč, najděte čistý a účinný způsob, jak je dokončit a jít dál. Vždy dělejte svá rozhodnutí změny o sobě a nikdy o nich.

ZDRAVÍ A FYZICKÉ TĚLO
Být zde nemilosrdný bude vyžadovat hodně disciplíny, protože jsme kulturou, která je zvyklá na pravidelné uspokojování, zejména prostřednictvím látek a návyků, které uspokojují pohodlí. Zároveň je to oblast běžných stížností a nespokojenosti. Na tomto sedíte na sedadle řidiče a je na vás, abyste byli v oblasti svého života trochu nemilosrdní. Navrhujeme některé osvědčené postupy práce se zdroji energie a podpory, jako je země, slunce a živly vody, ohně a vzduchu. Věnování pozornosti tomu, jak vás příroda podporuje, může změnit váš vztah ke svému zdraví; jak vás rostliny vyživují, jak vás voda čistí a doplňuje, jak oheň proměňuje staré, ale také zapaluje váš kreativní zdroj a jak vzduch rozpohybuje energii vaším dechem.

Buďte bezohlední k odstranění špatných návyků, které neslouží vaší fyzické, duševní nebo emocionální pohodě. Může to být těžká disciplína, ale když ne teď, kdy? To by mělo být spojeno se silnými úmysly pro vyšší majestátnost a zaslouženost. Stojíš za to. To zahrnuje rozhodnutí zůstat ve svém vlastním pruhu a mimo toxická prostředí a daleko od toxických lidí. Pamatujte, že nemůžete strávit žádnou energii, která není vaše. Pokud jste řešili problémy někoho jiného, důsledkem může být, že máte zažívací potíže. Dobré vyčištění od cizí energie může být užitečné.

OBCHODNÍ PARTNERSTVÍ A PROJEKTY
Toto je dobrý měsíc na přemýšlení, zdokonalování, bezohlednost v tom, co potřebuje restrukturalizaci, co odstranit a co nového přinést. Je tu dobrá energie a inspirace pro nové nápady, které mohou pomoci oživit stávající projekty. Oslovte ostatní, možná i nové vztahy a spojení, abyste dali nový život stagnujícím situacím. Kolem zatmění není vhodná doba na velké riziko, aniž byste bylii opravdu čistí. Záměrem by mělo být zlepšení a změna, ale ponechte nějaký čas na zpracování jakékoli inspirace nebo příležitosti, která se v té době objeví. Podnikat konkrétní kroky v oblasti obchodu a partnerství bude lepší později v měsíci. Využijte čas k plánování, organizaci a testování vod, než se zcela pustíte do něčeho, co vyžaduje velké finanční výdaje. Čas a vaše intuice řeknou, co je vesmír připraven podpořit.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Stále nás překvapují neočekávané situace a události týkající se konkrétně klimatu a počasí. Říkáme to každý měsíc; stále se však důrazně doporučuje být co nejflexibilnější s plány, harmonogramy a očekáváními, zejména pokud jde o cestování. Matka příroda umí být nemilosrdná a nedá se s tím nic dělat, než to přijmout a přizpůsobit se. Protože máme téma bezohlednosti, vztahuje se to přímo na vaše osobní prostředí a pokračujeme v odstraňování všeho, co působí jako mrtvé dřevo. Pokud to nemilujete, zbavte se toho. Pokud máte přebytek, omezte svůj zvyk získávat více a použijte to, co máte. Najděte jistotu ve své schopnosti být přizpůsobiví a vynalézaví, místo abyste se spoléhali na přeplněné prostředí jako své zabezpečení. To neznamená, že se musíte stát minimalistou, ale jen rozumným konzumentem.

DATA A ČASOVÉ RÁMCE
1.-7. října
Během této doby se snažte o rovnováhu, protože si začnete intenzivně všímat toho, co není v rovnováze a kde budete muset být bezohlední. Přemýšlejte o průlomech, které můžete zažít, místo toho, co je v danou chvíli nepříjemné a odrazující. Hledejte podporu ve svých pozitivních vztazích a udělejte si plán pro své dobré úmysly ohledně změny a zlepšení. Je vhodná doba na inventuru v oblastech svého života, kde možná budete muset být nemilosrdní, pokud jde o rozhodnutí, zejména pokud jde o vaše zdraví a osobní pohodu. Nenechte se odradit. Buďte raději proaktivní.

8.-15. října
Toto je dobré okno k tomu, abyste zapracovali na své sebeúctě a sebehodnotě a zvýšili svou schopnost, abyste si zasloužili něco lepšího. Buďte nemilosrdní, když se chcete zbavit jakékoli toxické situace, která snižuje vaši sebehodnotu. Je to také vhodná doba pro stanovení hranic a nových pravidel týkajících se vztahů. Pravda může být náročná, ale pokud se zaměříte na získané lekce, můžete získat porozumění, které podnítí vášeň pro něco nového. Vaše hranice mohou být během této doby testovány. Zůstaňte ve svém vlastním pruhu a důvěřujte inteligenci a intuici svého srdce. Neberte si věci osobně a dejte ostatním prostor z místa soucitu a laskavosti.

14. října
Novoluní ve Vahách a částečné zatmění Slunce je sobota 14. října v 11:55 hodin horského letního času (MDT) Okno zatmění je od 9:15 do přibližně 12 hodin a v některých oblastech lze vidět ohnivý kruh. Velmi důležité okno zatmění označující čas intenzivních změn a transformací. Energie je poněkud nestabilní a může způsobit, že se budete cítit nevyrovnaní. Trochu nerovnováhy je pozitivní, protože podporuje reset, ale možná se budete chtít ujistit, že jste v těchto poněkud turbulentních časech uzemněni a spojeni se zemí. Udělejte si čas na to, abyste uznali, kde musíte být nemilosrdní, i když je to zatím jen plán. Pokud máte jasno v něčem, co je třeba vyčistit, udělejte to hned. Otevřete se novým možnostem a novým inspiracím. Je to kreativní čas sáhnout po podpoře a uznat měnící se vibrace na planetě. Udělejte svůj díl tím, že zvýšíte vibrace něčeho ve vašem životě nebo prostředí prostřednictvím zlepšení nebo změny, bez ohledu na to, jak malé - důležité je někde začít.

16.-23. října
Při zpracovávání událostí a postřehů po zatmění je to trochu jasnější. Dávejte pozor, aby vaše bezohlednost nepřeháněla v odhazování lidí a věcí, které jsou skutečně důležité. Mohou vás rozčilovat situace, které nemůžete ovlivnit. Převezměte zodpovědnost za to, co můžete změnit, i za svůj postoj k tomu, co změnit nemůžete. A nemusíte mít vždy pravdu. Cvičte laskavost a dejte lidem prostor, který potřebují, aby mohli činit vlastní volby a rozhodnutí, aniž byste to měli pod kontrolou. Tento časový rámec končí dobrým oknem pro stanovení záměrů kolem pozitivních a zdravých vztahů. Jste hodni lásky a podpory, takže buďte trochu nemilosrdní ohledně odstranění toho, co ji neposkytuje.

24.-31. října
Může to být dramatická doba důležitých rozhodnutí, která mají významný dopad, stejně jako vysoce kreativní doba, kdy se sny projevují. Mohlo by dojít k neočekávaným událostem, takže buďte přítomní a pozorní. Je vhodný čas na nabídku síly, kterou jste žvýkali. Zda je to správné načasování, poznáte podle podpory, kterou dostanete. Nabídka moci může být nemilosrdnou volbou, jak z vašeho života odstranit něco, co tam bylo už dlouho a sloužilo svému účelu a nyní je na konci své užitečnosti. Nabídka moci může být také krokem k nové identitě, nové odpovědnosti, nové pozici, prostředí nebo vztahu. Užijte si tento proces a zůstaňte při zemi a soustředění, praktické a organizované.

28. října
Úplněk v Býku s částečným zatměním Měsíce je sobota 28. října ve 14:24 hodin horského letního času.<

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/04/october-2023-energy-forecast/

Zpět