5184 Život na Plutu (TEOS) Judith

[ Ezoterika ] 2023-10-04

Přátelé velké planety Země!
V těchto chvílích si projdeme aspekty života na hvězdě, které říkáte pluto!
Ačkoli už není vašimi astronomy a vědci považováno za planetu mléčné dráhy, buďte si jisti, že zdánlivě malé nebeské těleso je plné života, když obíhá kolem Slunce! Extrémní chlad ve vašem vnímání si užívají posvátné bytosti, které tam žijí!
Tyto bytosti si říkají ˝Taeu˝. Jejich domov se jmenuje ˝Teos˝. Jsou vysoké 3 metry a mají bílou kůži, která září světlem! Jejich tělo má dvě nohy a čtyři ruce. Traeu jsou schopni šplhat po horách pomocí paží, které jim dodávají sílu a pohyblivost. Nemají nos, ale dýchají ústy, která mají kruhový tvar. Konzumují vodu a látku, která roste v rostlinné podobě a při konzumaci se mění v tekutinu. Jejich oči mají kruhový tvar a světle levandulovou barvu. Nenosí žádný oděv.

Traeu mají rádi rodinu a láskyplné přátelství. Energeticky se rozmnožují a v tělesné podobě žijí přibližně tisíc let. Pak se inkarnují zpět do jejich rasy na Teosu.
Jejich chápání jednoty a duality je skutečné a postupují vpřed, aby se stali součástí galaktické civilizace míru. Mezi rasou existují silné neshody, ale nedochází k válkám a smrti, jak to zažíváte na Zemi. Jejich objevení galaktickou federací přineslo návštěvy s učením řemesel a technologií. To umožňuje cestování ve velkých plavidlech v oblasti kolem Teosu. Rozhodli se zůstat v blízkosti svého domova, odkud pocházejí, ale s rozšiřováním jednoty s ostatními rasami se vydávají do vesmíru.

Traeu se vyhýbají konfliktům s ostatními a z těchto důvodů zůstávají izolovaní.
Jejich domovy se překvapivě podobají křišťálovým palácům. Teos je bohatý na minerály, bujné barevné rostliny, květiny a velké krystaly. To umožnilo vytvořit křišťálové domy, v nichž se pro veškerou výzdobu používá příroda. Keramika a stoly jsou vystaveny v místech odpočinku a na místech, kde se rádi scházejí. Je zde hudba s mnoha nástroji, které připomínají bubny a strunné nástroje. Mají sochařství a malířství s barvami získanými z rostlin, hornin a přírodních prvků, což umožňuje čisté médium bez toxických chemikálií.

Traeu se těší ze zvířat, která vypadají trochu jako koně a sloni. Mají světle zelenou barvu a dokáží běhat velkou rychlostí. To je pro traeu způsob místního cestování po souši, protože jezdí na hřbetech těchto zvířat a milují je jako milované domácí mazlíčky.

Traeu si velmi dobře uvědomují zemi a změny a neshody na ní. Mají velké pochopení pro vaši těžkou situaci, kdy se snažíte žít v dualitě a jako řešení problémů volíte válku. Chápou také dilema těch, kteří touží po míru a jednotě, protože to je jejich projekce vlastní budoucnosti! Pochopení toho, že Teos neboli Pluto již není považován za planetu, jim přineslo impuls ke změně, protože jejich touha po připojení a přijetí do nové galaktické civilizace vzrostla. S pomocí galaktické federace se stanou součástí světelné jednoty!

Buďte jako jeden v lásce!
Ve světle bude všechen život v míru!
EN EEKE MAI EA!
Tak vás miluji!
NEIOH

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/04/life-on-pluto-teos/

Zpět