5164 Zbraně a Amerika Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2023-09-29

Proč Američané umožňují masovým vrahům a zločincům nadále řídit zemi? O problému ˝ovládání zbraní˝ téměř nikdo nediskutuje

Druhý dodatek Listiny práv Spojených států amerických je dnes velmi diskutovaným politickým tématem. zní: Milice, která je nezbytná pro bezpečnost svobodného státu, právo lidu držet a nosit zbraně nesmí být porušeno.

Politická debata kolem tohoto problému se jen zřídka mění a rozděluje politické představy ˝pravice˝ a ˝levice˝ podle toho, kdo by měl a neměl mít právo nosit zbraň a jaké ˝zbraně˝ by měly být povoleny. Obě stanoviska této debaty vycházejí z předpokladu, že předmětem této debaty je otázka soukromých občanů, kteří vlastní a mohou nosit střelné zbraně. V této debatě často chybí, kdo vlastní většinu ˝zbraní˝, které vyrábějí výrobci zbraní ve Spojených státech? Mezi tyto ˝zbraně˝, které se dnes vyrábějí v USA, patří vojenské tryskáče, tanky, střely, zbraně s přímou energií a mnoho dalších.

Američané zaměstnaní americkou vládou jsou zdaleka nejpočetnější třídou Američanů, kteří nosí a používají zbraně. Tito vládní zaměstnanci byli kdysi označováni jako ˝vládní zaměstnanci˝, protože bývalo zdůvodněno, že sloužili veřejnosti jako součást ˝reprezentativní vlády˝. Pochybuji však, že dost lidí stále věří, že vláda USA, ať už národní nebo místní, skutečně slouží lidem. Tito vládní agenti, kteří jsou ozbrojeni, slouží především centrálním bankéřům a korporátním miliardářům, kteří také kontrolují všechny hlavní volby, aby zajistili, že jejich zvolení kandidáti budou i nadále chránit jejich zájmy.

Zde je hlavní problém, o kterém téměř nikdo nemluví: Jakmile si tito globalisté vezmou od vlády výplatu, aby zaplatili za všechny zbraně, které vyrobili a které pak používají vládní agenti, už je nevlastní. My lidé ano. Vlastníme všechny tyto zbraně, které vládní agenti používají. Kdo ovládá tyto zbraně, za které MY platíme? To je SKUTEČNÝ problém ˝kontroly zbraní˝, nikoli falešné problémy s kontrolou zbraní, o kterých čteme v korporátních médiích téměř každý den - nevládní zaměstnanci, kteří jsou soukromými občany a rozhodnou se koupit zbraň.

SKUTEČNÝ problém je, že naprostá většina zbraní vyrobených v této zemi se neprodává soukromým občanům, ale vládním zaměstnancům, kteří mají být ˝veřejnými zaměstnanci˝, kteří pak používají naše zbraně. Nemluvím jen o armádě, ale mluvím i o vládních agenturách, které působí přímo tady ve vlasti. Jak často jste se v korporátních nebo alternativních médiích dočetli, že existuje 103 vládních agentur mimo ministerstvo obrany (armáda), které zde ve Spojených státech používají a nosí zbraně? Většina z nás ví o těch nejviditelnějších, jako je naše místní policie a šerifské agentury, ale věděli jste, že v USA působí více než 100 ozbrojených agentur?

Ve zprávě publikované OpenTheBooks v roce 2020 utratilo 103 výkonných agentur mimo ministerstvo obrany 2,7 miliardy dolarů za zbraně, střelivo a vybavení vojenského typu mezi fiskálními roky 2006 a 2019. Mezi fiskálními roky byla utracena téměř 1 miliarda dolarů (944,9 milionů dolarů). 2015 a 2019 jsou oddělené. Sedmdesát šest správních úřadů utratilo mezi fiskálními roky 2015 a 2019 110,6 milionu dolarů za zbraně, střelivo a vybavení vojenského typu.

Příklady zahrnovaly:

- Internal Revenue Service
- Veteráni
- Výkonná kancelář prezidenta
- Small Business Administration (SBA)
- Smithsonův institut
- Správa sociálního zabezpečení
- Národní úřad pro oceán a atmosféru
- Inspekce zdraví zvířat
Odhadují, že nyní je více federálních důstojníků s pravomocí zatknout a zbrojit (200 000+) než amerických námořníků (182 000). (Zdroj. )

Takže co je tady větší problém? Kontrolovat místní, soukromé občany a jejich schopnost nakupovat střelné zbraně, nebo kontrolovat všechny tyto vládní úředníky, kteří jsou vyzbrojeni NAŠIMI zbraněmi, za které MY platíme?

Kde jsou všechny ty zbraně?
Jsou všude kolem vás, v každé komunitě každého státu v USA Lidé, kteří je nosí a používají, jsou vaši sousedé a rodinní příslušníci. Tyto zbraně jsou uloženy ve vládních zařízeních po celých USA, za které jsme zaplatili. Tak proč se tak bojíme centrálních bankéřů a miliardářů z Wall Street a Silicon Valley? Pravděpodobně je převyšujeme o více než milion ku jedné a mohli bychom snadno získat zpět kontrolu nad touto zemí, legálně a podle ústavy, pouhým převzetím kontroly nad našimi zbraněmi.

Pak bychom mohli svolat občanské velké poroty v každém kraji, odstranili všechny zkorumpované soudce z lavic a pokračovat v zatčení a souzeni u soudu všech zločinců, kteří právě zavraždili a zmrzačili miliony Američanů prostřednictvím podvodu COVID, a potrestat poté, co je usvědčí porota složená z jejich vrstev. Vše by bylo legální! Bdělé NENÍ potřeba.

˝Ale to se nikdy nestane. ˝
Ano, to je odpověď, kterou dostávám pokaždé, když někomu něco takového řeknu. Je mnohem snazší schovat se za počítač nebo mobil a stěžovat si na to, jak špatná je naše vláda, a pak jít propagovat svůj oblíbený politický idol, kterým jste byli oklamáni, že udělá něco jiného, pokud bude ˝zvolen˝ do úřadu.

Existuje více než 200 000 nevojenských vládních ozbrojených agentů (viz výše), přes 400 000 ozbrojených členů Národní gardy a více než 1 milion aktivních vojáků, kteří všichni mají domovy ve Spojených státech téměř v každé komunitě každého z 50 států USA. VY máte kontrolu nad našimi zbraněmi, NE politici. Takže když se vaše vládní kontrola zastaví (nebo raději dříve! ), zastaví se v okamžiku, kdy se ekonomika tohoto národa zhroutí. Musíte se na sebe dlouze podívat do zrcadla a rozhodnout se, komu budete sloužit.

Chystáte se sloužit centrálním bankéřům a miliardářům zločincům, kteří vám nepochybně řeknou, abyste použili zbraně pod vaší kontrolou proti vašim spoluameričanům, nebo se postavíte za svou rodinu a přátele, kterým jste pravděpodobně složili přísahu (slib) sloužit a chránit a používat tyto zbraně k zatčení a zadržení SKUTEČNÝCH zločinců, kteří převzali tuto zemi? Raději o tom přemýšlejte TEĎ, dokud máte ještě čas, protože si nejsem jistý, zda zbývá mnoho času.

Pokud tento národ upadne do chaosu, neobviňujte loutky ve vládních úřadech, které slouží globalistům. Vy všichni vládní agenti, kteří jsou ozbrojeni a vycvičeni k používání těchto zbraní, se budete muset podívat do zrcadla a zeptat se sami sebe, proč jste nechali tuto zemi padnout, když jste měli kontrolu nad všemi zbraněmi. Stál jsi opodál a nechal vraždit a mrzačit naše mladé lidi a seniory během COVID. Budete znovu stát při zahájení další kriminální akce? Necháte bílé pláště se stetoskopy přehozenými kolem krku diktovat, kdo je svobodný a koho je třeba zavřít na základě jejich ˝zdravotních˝ mandátů?

Pokud tato země upadne do chaosu a nepokojů, nebudou bránit tento národ před zločineckými miliardáři soukromí občané vyzbrojení svými AR15 a ručními zbraněmi, kteří jsou na střelnici možná několikrát do roka. Tento národ zcela jistě nutně potřebuje ˝kontrolu zbraní˝. Problém je v tom, že veřejná debata o ˝kontrole zbraní˝ mluví o nesprávných lidech, kteří mají všechny zbraně...

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/29/why-are-americans-allowing-mass-murderers-and-criminals-to-continue-running-the-country-the-gun-control-issue-almost- nikdo nediskutuje/

Zpět