5156 Kvantová realita. Síla kvantového samoléčení Alikina

[ Ezoterika ] 2023-09-22

Přechodem do nových energií života získáváme nové příležitosti pro sebeléčení a sebeobnovu svého zdraví, uzdravení a omlazení našeho těla. Přechod do kvantové dimenze se všemi zřejmými a vnitřními změnami v prvé řadě poskytuje cestu z tělesného utrpení, nemoci a stárnutí, samozřejmě nepočítaje transmutační vnitřní projevy přechodu do nového stavu, k němuž někdy dochází, doprovázené bolestí.

S neustálým zvyšováním vibrací již získáváme schopnost rychle se vzpamatovat, zastavit destrukci našeho biologického obalu a znovu získat mládí. Ve spojení s naším Božským Duchem získáváme kvantovou imunitu. Jinými slovy, náš Duch se již stará o svou biologickou schránku, o svou nádobu - o svou projekci na Zemi - o svého lidského nosiče. To znamená, že člověk v Duchu je již božskou bytostí, která ve Stvořitelových programech není oddělena od věčného zdroje života - univerzálního mládí a zdraví.

Při čtení těchto řádků se vám zdá, že být znovu mladý a zdravý je stále nemožné. Všichni kolem onemocní a dokonce umírají - že nádherná budoucnost je tak daleko. Realita je nyní opět krutá a vy opět bojujete s různými druhy virů - sezónní chřipka, vracející se koronavirus, které na vás číhají na každém rohu. To je pravda, viry čekají na každého, kdo pochybuje o své kvantové imunitě. Každý, kdo pochybuje o péči jeho Ducha.

- A to je vaše první chyba - čekání na nemoc a strach z nemoci. Takto přemýšlet není nic jiného než váš osobní záměr. Vyjádříte to ze zvyku, bez přemýšlení vystavujete své tělo nízkým vibracím, kdy do vašich těl začnou pronikat nejrůznější viry. A zde váš Duch nemůže nic dělat, protože to vše se děje podle vaší vůle, podle vašeho záměru. Rozumíš?

V situaci sezónních nemocí a dalších si nyní musíme vždy pamatovat, že my jsme tvůrci naší reality a vše se nyní děje pouze z našich myšlenek, z našeho vědomí a z našeho záměru. A nyní je čas se k nim chovat zodpovědně. Kvantová imunita je především síla našeho vědomí, vyjádřená silou našeho slova a záměru. Ano, nyní je možné být vyléčen pouze jedním slovem. Není třeba pro sebe dlouze vzývat léčivé energie, natož kupovat si zasvěcení, jako je Reiki, a pak hodiny meditovat. S božskou silou svého Ducha stačí říct slovo - Je mi dobře! Jsem mladý! (pozn. jsem vorel)
A nepochybovat o tom ani minutu.

Už kašleš? Máš virózu?
- Představ si to jako vědomou entitu - vychytralou, záludnou, parazitickou, která neustále hledá skuliny ve tvém krásném těle, které otevírá pouze pochybování o sobě samém. Pochybuješ a bojíš se, a ona proniká. . . . pokud kašleš a cítíš bolest v krku, tato entita pronikla a chce získat oporu a ovládat tě. . . Zastav to jediným slovem: Vypadni!
Pro ty, které nerozumí: Vypadni z mého těla! Moje tělo není pro tebe. V mém těle je pouze můj Božský Duch a ty jsi zde zbytečný!
Virus se také bojí, že ho poznají a řeknou jeho jméno. Můžete například říci:
Chřipka A(H1N1) nebo Covid 19 - Vypadněte ze mě, nepatříte sem! (Je to jako ve filmech o exorcismu) Nemůžu tomu uvěřit, ale je to tak - virus je živým projevem temné energie, která má své vlastní vědomí, svůj vlastní program vám ublížit a kousnout. Stále se můžete tomuto viru smát - jak bezvýznamný je před vaším Věčným a Božským.

Dívejte se na sebe, na své tělo shora svým duchovním zrakem - očima Ducha. S velkou láskou ke svému nosiči - ke svému tělu, k sobě. Osvěťte svými energiemi světla a lásky, jako rentgenovým paprskem, každou svou poškozenou buňku z této esence - vdechněte jí sílu a zdraví. Zabalte své tělo do kapsle uzdravení a ochrany.

- Toto je vaše kvantová imunita. A to je nyní nová forma léčení. To je nyní nová realita. A zítra ráno se probudíš naprosto zdravý a ještě mladší.
Duch udělal svou práci, děkuji.

Zdroj: https://absolutera.ru/article15633

Zpět