5144 Organizace spojených národů tvrdí, že ˝lidstvo otevřelo brány do pekel˝ Mac Slavo

[ Ezoterika ] 2023-09-23

Mnoho vládců zeměkoule se schází, aby diskutovali o tom, jak dále ovládat lidský dobytek na planetě. Generální tajemník OSN António Guterres vydal ostré varování ˝Lidstvo otevřelo brány do pekel˝. Vládnoucí třída se sešla na summitu o ˝klimatické krizi˝. Většina diskusí se bude točit kolem toho, jak udržet lidský dobytek ve stavu zotročení, a dále tak, aby mohl být plně pod kontrolou. Historicky fungoval strach docela dobře.

˝Strašné vedro má hrozné účinky. ˝ Rozrušeným farmářům odnesly úrodu povodně. Smrtelné teploty plodí nemoci. Climate Ambition Summit se koná vedle Valného shromáždění OSN v New Yorku. . Guterres také varoval, že pokud se nic nezmění, směřujeme ˝do nebezpečného a nestabilního světa˝. Ale víme, že se nezmění. Ti, od kterých očekávají, že budou plnit jejich rozkazy, jsou třída otroků. Vládci se nikdy nebudou omezovat.

Jednodenní konference je určena k vybudování globální hybné síly směrem ke snížení znečištění oteplováním planet před klimatickým summitem OSN COP28 v Dubaji v prosinci. Středeční summit je neobvyklý kvůli Guterresovu rozhodnutí omezit seznam řečníků na země, o nichž se domníval, že mají jasné a účinné klimatické plány, a ty, které jsou připraveny vyslat k projevu vůdce na vysoké úrovni.

Z téměř 200 zemí přítomných v New Yorku na Valném shromáždění si jen 34 zemí a sedm nevládních orgánů zajistilo místo pro vystoupení na summitu šéfa OSN. Na seznamu řečníků výrazně chyběli někteří z největších znečišťovatelů světa, včetně Číny, Indie a Spojených států, ačkoli se účastní americký vyslanec pro klima John Kerry. Na seznamu také chyběl britský premiér Rishi Sunak, který doma čelí odporu kvůli plánům na oslabení klimatických závazků země. -CNN

˝Země, které se zavázaly k nule do roku 2050 ak 1,5-stupňovému cíli Pařížské dohody, rozšiřují licencování fosilních paliv v době, kdy nám věda tvrdí, že je to naprosto neslučitelné s tímto 1,5-stupňovým cílem,˝ řekl CNN v úterním rozhovoru.

Guterres vyzval rozvinuté země, aby dosáhly nulových čistých emisí a do roku 2040 odstranily z atmosféry alespoň tolik znečištění oteplování planet, jaké vyprodukují, alespoň o deset let dříve, než většina současných závazků. Požádal také země, aby se zavázaly k dodržování harmonogramů postupného ukončení emisí fosilních paliv a také k výraznému navýšení finančních prostředků na pomoc zemím s nízkými a středními příjmy rychle přejít na čistou energii a investovat do opatření na odolnost vůči klimatu, aby se lépe vypořádaly se stále horším extrémním počasím. Události.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/23/united-nations-claims-humanity-has-opened-the-gates-to-hell/

Zpět