5112 Šéf NATO říká, že Západ by se měl připravit na ̋DLOUHOU VÁLKU˝ Mac Slavo

[ Ezoterika ] 2023-09-19

Generální tajemník NATO (Organizace Severoatlantické smlouvy) Jens Stoltenberg v neděli prohlásil, že navzdory přání ̋rychlého míru˝by se Západ měl připravit na ̋dlouhou válku ̋. Západ připustil, že ukrajinská ofenzíva proti Rusku pravděpodobně neuspěje. To znamená, že bude spravováno více válečné propagandy a na Ukrajinu bude posláno více peněz a vybavení. Vládci nám řeknou, že to zrychlí tempo války, ale my už víme, že ne. Jen to prodlouží a výsledky pro ty na Ukrajině a v Rusku budou mnohem horší. (pozn. za mě super, zrychlí se trvalý odchod mladých kluků do 5D.. pak by mohlo dojít na ty starší a nakonec se vybije celá planeta.. máme to ve svých rukách, bleskový přechod na 5D, statistiky rostou)

Podle zprávy RT Stoltenberg sice trval na tom, že stále podporuje cíl Zelenského o vojenském vítězství nad Ruskem, ale říká, že to bude dlouhé a vleklé. ̋Většina válek trvá déle, než se očekávalo, když poprvé začaly,˝řekl Stoltenberg v rozhovoru pro německou mediální skupinu Funke. ̋Proto se musíme připravit na dlouhou válku na Ukrajině. Všichni si přejeme rychlý mír, ale zároveň musíme uznat: pokud Zelenskij a Ukrajinci přestanou bojovat, jejich země už nebude existovat. Pokud Putin a Rusko složí zbraně, budeme mít mír. (pozn. tomu věří jen kokot...vybombardování ČKD a Škodovky,operace ̋Unthinkable˝Vietnam, Korea, 9/11, Irák, Afganistán... )

Přestože Ukrajina trpí vysokou mírou opotřebování (některé jednotky ztratily 90 % své pracovní síly), Stoltenberg prosazuje ̋vojenské řešení ̋, nikoli diplomatické.

Rusko tvrdí, že je otevřené diplomatickému řešení konfliktu, ale že jakákoli mírová dohoda by musela vzít v úvahu ̋novou územní realitu˝- že Doněck, Luhansk, Cherson, Záporoží a Krym nebudou nikdy postoupeny Ukrajině.. Kromě toho ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov řekl, že jednání se budou konat ̋ne se Zelenským, který je loutkou v rukou Západu, ale přímo s jeho pány ̋.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/19/nato-chief-says-the-west-should-prepare-for-a-long-war/

Zpět