5061 Galaktická federace světla: Spíte Krista Energeticleigh

[ Ezoterika ] 2023-09-13

Jste člověk, který chodí se závojem přes hlavu. Co kdyby někdo mohl zvednout závoj. Nepotřebuješ, aby se ti stalo něco zvláštního. Nikdo vám nemusí dát traumatizující událost. Nikdo vám nemusí dávat kurzy, které musíte projít. Závoj můžete odstranit jen tím, že řeknete, že chci závoj odstranit. Ale buďte připraveni, když je závoj odstraněn, jste svědkem mnoha ošklivosti. Titulní příběhy, které si nekoupíte, vidíte přímo skrz. Uvidíte svět, kde elektronika přebírá vládu. Uvidíte svět, který si nechcete připustit. Je tu spousta nenávisti, hladovění, sebevraždy a zoufalství. Hned sundáte závoj, není to utopie. Opakujte nahlas: ̋Jsem připraven vidět, sundat závoj. ̋ Přejte si to ve svém srdci a věci budou jasnější. Kdysi slepí, nyní máte oči, kterými můžete vidět. Nebudete si moci užívat určité zábavy, protože budou znít jako nepravdivé. Některá jídla budou nechutná, protože se vám budou zdát toxická. Váš život se obrátí naruby. Proč bys to chtěl? Je lepší nemít oči k vidění, být zahalený temnotou.

Přejeme vám, abyste se probudili. Teď se probuď. Nebuď v popírání. Nedávejte si další týden nezdravých jídel. Podívejte se na toxiny, kterými jsou. Neberte si recept, pokud si nemyslíte, že vám pomáhá. Poraďte se se svým lékařem. Vyhodnoťte vše, abyste se dostali k pravému jádru. Proč děláme věci jak děláme? Kdo říká, že to tak musí být? Dotazovací orgán! Neposlouchejte, co vám úřady říkají. Nemají na mysli váš nejlepší zájem. Odstraňte strach a nepřemýšlejte o tom, co se stane, když nevyhovíte. Nebudete sami. Zjistíte, že i ostatní nevyhoví. Snižte příjem technologií. Díky velkému množství technologií jste s nimi v souladu. Sledujete dost videí, že si myslíte, že to musíte udělat. Omezte své technologie a myslete sami za sebe, co vám říká vaše nitro. Přesvědčí vás dostatek médií, která říkají, co máte dělat. S technologickým vstupem nebudete mít pravdu. Obecně zkraťte čas před televizními pořady. V pořadech jsou kampaně, které vás přesvědčí.

Není vás dost vzhůru, takže tuto zprávu musíme zopakovat. Co tě drží zpátky? Chcete své pohodlí. Nechcete změnit životní styl. Nevidíš, co je na tom velký problém. Až budete nemocní a budete mít rakovinu, budete si přát, abyste mysleli na své zdraví. Proč jsem ten toxin snědl? Proč jsem povolil znečišťující látky ve své vodě? Chceme vám dát opravdové probuzení. Spíte za volantem a přímo k vám míří tahač. Spíte, začíná to být tak hrozné.

Každý, kdo čte tento článek, zeptejte se sami sebe: ̋Změním své způsoby? Udělám to dnes jako včera? Budu na to zítra vůbec myslet? ̋ Vy spíte a my jsme smutní. Zastavte se ještě dnes a zhodnoťte, zda udělat změny hned, ne zítra. Zítra budete jiný člověk. Realita je taková, že budete muset provést změny. Budete muset jít z cesty. Neberte to jako překážku Berte to jako přidání času do vašeho života. Berte to jako nové příležitosti k posílení svého zdraví. Dívejte se na to pozitivně. Budete-li si věřit, budete žít delší život. Nepřežvykujte tu myšlenku, vyplivněte ji a vezměte si velkou sklenici vody a dopřejte si to správné. Nikdo za vás nerozhodne, jestli se probudíte, nebo ne, takže na nikoho nečekejte. Nečekej, kdy se toho chytnou tvoji přátelé. Přijdete příliš pozdě.

Doufáme, že rozumíte našemu pohledu. Vidíme vše a varujeme, abyste přestali žít v popírání a otevřeli oči. Chcete být jednotlivec vzhůru za volantem s rychlými reflexy. Milujeme vás a přejeme vám, abyste se probudili.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/13/the-galactic-federation-of-light-you-are-asleep/

Zpět