5055 Poselství od andělů: Požehnej nepořádku a hledej to nejlepší Ann Albers

[ Ezoterika ] 2023-09-11

Vše, co jste ve svém životě projevili, ať už záměrně, nebo ne, se může proměnit v něco dobrého. Dokonce i ty nejnežádanější situace, které jste neúmyslně dovolili nebo přitáhli, lze změnit ve váš prospěch. Z hnojiva mohou vyrůst růže. Nemoc může vést k lepší kvalitě života v budoucnosti nebo k blaženosti, nad kterou zůstává rozum stát, v nebi. Nejhnusnější vztah, který jste kdy zažili, vás může dovést k hlubší sebelásce. Smrt milované osoby může katalyzovat duchovní cestu a vaše vlastní probuzení mystických schopností.

Vytvořili jste si tuto nepříjemnost, aby katalyzovala váš růst a lekce? Asi ne, drazí, i když existují případy, kdy se vy a jiné duše rozhodnete pomoci si v růstu nějakým těžkým způsobem. Bůh vás nikdy neponoří do temnoty, abyste mohli najít světlo. Andělé vás nikdy nevedou do náročných situací, abyste mohli najít svou sílu. Vy - svým rozhodnutím tančit s jinými dušemi - a svými vibracemi přitahujete a umožňujete vibrační shody. Je to tak prosté v konceptu. Ve skutečnosti je vaším nejnáročnějším úkolem obejít staré podmiňování, které vás učí jednat jako první. Jakmile se naučíte měnit nejprve svou vibraci, váš život se bude vyvíjet se stále větší lehkostí.

Předpokládejme, že chcete vztah. Cítíte se zoufale. Už nějakou dobu po něm toužíte, a on tu není! Vyzařujete frustraci, strach, pochybnosti a nedostatek. Neuvědomujete si, že jste se po většinu času naladili na přesný opak všeho, po čem většinu času toužíte, a tak se ve své frustraci připojíte k online seznamce a začnete lovit. V nejlepším případě nikoho nepřitáhnete. Spíše přilákáte další podobně frustrované lidi, kteří chtějí, abyste jim zlepšili náladu. Našli jste vibrační shodu. Navzdory současné frustraci můžete změnit své vibrace a obrátit to k dobrému. Můžete se znovu důsledněji naladit na lásku, soustředit se na slastné očekávání lásky, kterou chcete sdílet, a tím vše změnit.

Podobně předpokládejme, že po letech vycpávání pocitů, kritizování sebe sama nebo rozčilování se u vás propukne nemoc. Tato nemoc vám nebyla dána proto, abyste rozvíjeli sílu nebo abyste léčili a pomáhali druhým. Prostě jste si uštípli lásku, která se k vám snažila proudit při mnoha malých příležitostech, což se nakonec podepsalo na těle. Je to stejné, jako kdybyste tisíckrát denně odřízli vodu své rostlině a ta nakonec začala chřadnout. Zde je však dobrá zpráva. Můžete změnit svou vibraci na vibraci lásky; v této frekvenci se i ty nejvážnější nemoci mohou změnit v hluboce krásnou realitu.

Těžší scénář nastane, když někdo, koho máte rádi, zemře nebo prochází těžkým obdobím. Vy jste jejich realitu nevytvořili. Nemůžete ji pro ně odkrýt. Sešli jste se ve vzájemné vibraci lásky a touhy po rozšíření a růstu. Každý z vás se rozhodl - ať už vědomě, nebo ne - naladit na jiné reality a proto vytvářet různé výsledky. Vy neovlivňujete jejich vibrace ani jejich volby a oni neovlivňují ty vaše.

A tak jste tady, přitahováni k sobě láskou a touhou po expanzi. Předpokládejme, že jste se naladili na lásku a vytvořili si snazší cestu. Možná byli na sebe tak tvrdí, že jedinou cestou k expanzi bylo opustit tento mozek a tělo a vrátit se ke slávě své duše. Možná se před narozením rozhodli odejít dříve a katalyzovat expanzi pro všechny. Oba jste vyrostli. Oba jste se rozšířili. Oba milujete. Ale jako lidské bytosti vás to bolí. Chybí vám. Chápeme vás.

I to se, drazí, může změnit v dobro, jemně, pomalu a organicky. Čím více se dokážete od nepříjemných emocí odpoutat tím, že se místo toho zaměříte na to, jak moc milujete, jak velkolepá je vaše láska a jak hluboce vám na nich záleží - tím více budete cítit své spojení s vašimi drahými v duchu. Pokud dokážete ocenit lásku ve svém vlastním srdci, budete cítit i jejich lásku k vám. Stejně tak, když máte přítele nebo člena rodiny, který trpí, soustřeďte se na svou lásku, jejich světlo a vše dobré v životě. Pokud to dokážete, stanete se silným, pozitivním, energetickým vlivem. Váš vliv neplyne ze slov nebo činů, ale spíše z toho, že se nacházíte v prostoru sebejisté víry v jejich dobro a případný úspěch. Stanete se ladicí vidličkou v jejich prospěch.

Bez ohledu na to, jak dobrý nebo jak náročný je váš život, naladění na lásku. Změní realitu a i tu nejtěžší situaci promění v dobro. Pečujte o sebe natolik, abyste dosáhli toho, co je lepší - jednu myšlenku za druhou - a tímto ̋bytím ̋ vytvoříte více dobra, než pro vás může udělat všechno ̋dělání ̋ na světě.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/11/messages-from-the-angels-bless-the-mess-and-look-for-the-best/

Zpět