5049 Příznaky přílivu světla Shekinah Rose

[ Ezoterika ] 2023-09-10

Na planetě se toho děje tolik na mnoha různých úrovních a sférách, včetně kolektivního vědomí, Matky Země, Gaii a vašeho vlastního vnitřního světa. V důsledku toho vám chceme připomenout, že je nutné zůstat soustředění na to, co je vaše, co není a kdo jste. Jaké jsou vaše dary, služba, požehnání a poslání. Že jste si skutečně vybrali být právě teď tady na Zemi, abyste svou frekvencí a vědomím něco změnili. Uvědomění si, že takto sloužíte a co je pro vás správné, vám pomůže vrátit se do svého středu, ke svým darům a službě, protože to je zásadní. Jako citlivý empatik Starseed, pracovník světla, anděl nebo modrý paprsek můžete cítit, intuitivně vnímat a intuitivně vycítit, co se děje v druhých, ve světě a v kolektivním vědomí. Tak se udržuje frekvenční rovnováha a postupuje se ve vzestupu, přičemž vy jste božskou frekvencí. Přijímáním přicházejících vylepšení, přílivů světla a naladění Nebes, uvolňováním bolestí minulosti a léčením naší zraněné povahy. Umožněním srdce Kristova vědomí.

Občas jste vyzýváni, abyste byli pracovníky mřížky, transformovali energie, modlili se za svět, modlili se za druhé. Vyzařujte svým Zářením světlo, protože někteří z vás jsou zářiči Světla a drží frekvenci: ̋Vaším středem je láska, která vás stvořila, která je skutečná, pravdivá a vždy vítězí. ̋ a někteří z vás zažívají ultra citlivost, přístup do vyšších světelných sfér a přítomnost andělů. Probuzení a vzpomínka na vaše spící božské schopnosti, stejně jako nový pocit sebe sama a jasnost. Když dojde k velkému frekvenčnímu posunu, může dojít k dozvuku nebo zpětnému odrazu v lidech, vztazích a na planetě. A protože můžete zažívat vyšší světlo a rozšíření srdce, Ve světě se mohou cítit ohroženi a může se zvýšit jejich úsilí snažit se světlo a proces vzestupu skrýt, napadnout a zmařit.

Tento měsíc a tento rok přijdou další frekvenční posuny. Nalaďte se na to, kdy k tomu dojde, jak se zvýší vaše světelná vibrace světla a kde můžete cítit super empatickou citlivost. Pak sledujte, co se děje a vzniká ve světě, pokud se vytvoří protiakce nebo scénář ke světelné a/nebo na strachu založené události či okolnosti.

Jak se objevují přílivy světla, má potenciál znovu probudit staré rány, které se dostanou na povrch, aby se transformovaly, uvolnily a uzdravily. Čím intenzivnější je událost založená na strachu, tím je situace mnohokrát vyšší frekvencí světla, které právě přišlo na planetu. Právě došlo k frekvenčnímu posunu a někteří z vás zažívají ultrasenzitivitu.

Příznaky vzestupu a nejnovější frekvenční posun
Období posunu v čase a prostoru a práce s časem novým způsobem.
Potřeba klidu a ticha k procítění a integraci.
Pocit hladu, vyžadování většího množství vody a změna stravy.
Odpočinek a potřeba spánku
Zvýšená synchronicita, vidění číselných sekvencí a andělských čísel.
)Ultra senzibilové mohou pociťovat vlny energie a světla, které jimi procházejí.
Občas cítí, jak jejich tělo vibruje a téměř se chvěje energiemi.

Nastane posun ve vztazích a spojeních, které se obnoví a zkvalitní, nebo již nebudou kompatibilní, vibračně odpovídající a skončí. Spojení s novými průvodci, anděly a přírodou, připomenutí a probuzení toho, kdo jste jako bytost z andělské, světelné a galaktické říše, vašeho původu a vašeho Stvoření.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/10/light-influx-symptoms/

Zpět