5034 Globální depopulační agenda je organizovanější a lépe financovaná než kdy předtím Lance D Johnson

[ Ezoterika ] 2023-09-02

V roce 1974 se americká vláda a další nadnárodní zájmy začaly znepokojovat celosvětovým populačním růstem a tím, jak ovlivňuje bezpečnost USA a zámořské zájmy. Odtajněná Kissingerova zpráva odhaluje na vysoké úrovni ďábelské plány na kontrolu populace a odhaluje zlověstný záměr vlády usilovat o depopulaci v USA i v zahraničí. O tomto příšerném gambitu kontroly populací a masového vyhlazování lidí diskutoval Dr. Robert Malone v nedávném projevu na summitu White Coat v roce 2023. Na summitu byl Malone dotázán na takzvané vakcíny proti covidu-19: ̎Proč by si vláda přála vylepšit tuto technologii? ̎

Jako jeden z průkopníků technologie mRNA Malone dochází k závěru, že injekce mRNA byly vyvinuty Ústřední zpravodajskou agenturou (CIA) a Agenturou pro pokročilé obranné výzkumné projekty (DARPA) prostřednictvím fronty (Moderna) jako součást globálního depopulačního programu.
Prakticky každá vládní akce během krize covid-19 byla navržena pro depopulaci, zejména mRNA ̎vakcíny ̎ Prakticky každá akce na vysoké úrovni přijatá během krize covid-19 způsobila více škody, duševního utrpení a smrti.

Každá koordinovaná propagandistická kampaň byla napsána bioterorem, který umožnil vznik lékařské policie a režim cenzury, který sváděl a hnal lidi do stavu věčného utrpení, odloučení a zneužívání. Slepá poslušnost propagandě a nezákonné mandáty prohloubily zneužívání a posílily nelítostný a nezodpovědný průmysl vakcín. Falešný zachránce vládních bezpečnostních protokolů a ̎život zachraňujících ̎ vakcín se dnes maskuje i poté, co zabil nespočetné množství lidí.
Omezení vůči zdravým lidem, odstranění lékařů, kteří poskytovali účinnou léčbu infekčních nemocí, a výpadek informací o udržování zdravé imunitní funkce, to vše ukazovalo na zlověstný závěr: v každém směru byly populace cíleny k vyhlazování. Všechno to bylo součástí psychopatického spiknutí, které mělo zlomit naši vůli, roztrhat naše rodiny a zbavit nás naší individuality, tělesné autonomie a důstojnosti. Abychom unikli smrtelným bolestem tohoto monolitického zla, bylo nutné vzdorovat každému represivnímu nařízení.

Americká vláda přijala pobuřující politiku a nouzové příkazy, které pozastavily Listinu práv. Vláda agresivně financovala toto gigantické zlo pomocí příkazů nátlaku a síly. Jak zdůrazňuje Dr. Malone, všechny vědy - od molekulární biologie a biochemie až po virologii a mikrobiologii - byly v průběhu let vyzbrojeny americkou vládou a zaměřeny na rozvoj programů biologické války.
Dr. Malone poukazuje na to, že operace Paperclip před desítkami let importovala jak nacistické, tak japonské specialisty na bioválku. Namísto výzkumu, publikování a propagace informací o antivirových, antibakteriálních a imunomodulačních vlastnostech různých fytochemikálií, které jsou hojně zastoupeny všude kolem nás, financuje Národní institut zdraví (NIH) biolaboratoře, aby vyzbrojily viry a bakterie za účelem zneužití lidské imunity.
Naše vlastní instituce systematicky vyzbrojily vědu, aby nás vylidnily a vydělaly na našem utrpení, pomocí nových technologií vakcín, které dále mutují patogeny a využívají a oslabují vrozenou funkci naší imunitní obrany.

Globální instituce jsou dobře financované a koordinují smrtící propagandistické kampaně, které rozpoutávají masový teror a lékařský policejní stát. Globální instituce nyní provádějí tyto programy depopulace a synchronizují své propagandistické kampaně, aby maximalizovaly dodržování. Propaganda je navržena tak, aby podněcovala teror a strach v globální populaci, aby vytvořila to, co Dr. Malone nazývá ̎psychózou masové formace ̎. Od Světové zdravotnické organizace přes Světové ekonomické fórum až po Nadaci Billa a Melindy Gatesových, všechny tyto nadnárodní zájmy koordinují svá poselství s cílem podporovat bioteror a vštípit masovou poslušnost globálnímu lékařskému policejnímu státu.

Tyto organizace lze nejlépe popsat jako ̎specializované agentury ̎, které byly v Kissingerově zprávě pověřeny prováděním ̎globální populační strategie ̎. Tato globální populační strategie zahrnuje ̎funkční programy pomoci k vytvoření podmínek pro pokles plodnosti ̎ a vybízí OSN, specializované agentury a soukromé organizace, aby uzákonily ̎populační programy, které napomáhají poklesu plodnosti po celém světě ̎. V životech a kariéře musíme rozeznat propagandu, která umožňuje psychopatům pokračovat v jejich schématech kontroly populace; musíme si být vědomi našeho vztahu k těmto zlověstným plánům a musíme se rozhodnout, jak odolat účasti na těchto zlých plánech a jak změnit kurz této desítky let dlouhé, dobře koordinované strategie vylidňování Země.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/02/the-global-depopulation-agenda-is-more-organized-and-well-funded-than-ever-before/

Zpět