5026 Hrozí globální kolaps Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2023-09-06

Světovou ekonomiku nesráží na kolena neschopnost, ale vnucené daně a úsporná hospodářská politika, v jejímž rámci jsou země, kterým hrozí katastrofa, zachraňovány příspěvky z tiskařského lisu. Kdyby problémy spočívaly pouze v ̎neschopnosti ̎, byl by úkol velmi jednoduchý, stačilo by se zaměřit na nahrazení ̎neschopných ̎ schopnými. Tak to ale není. Velmi ̎kompetentní ̎ jsou v tom, že sledují program vypočítavé nekompetentnosti s cílem vytvořit obrovský problém a hledat jeho řešení. Je to spiknutí s cílem přeměnit Svět v totalitní diktaturu řízenou z Izraele Rothschildovou chazarskou mafií.

Všichni političtí vůdci jsou velcí zasvěcenci, kteří se řídí scénářem, jehož autorem je mafie Deep State. Vykonstruované ekonomické imploze vytvořily obrovské problémy, které hledají řešení, a to, co se vnucuje, je vymazání zbytků národní suverenity, aby se ̎napravilo ̎ to, co vytvořili. Lépe známé jako ̎problém - reakce - řešení ̎, což vede k dalšímu obrovskému kroku na cestě k totalitnímu státu Evropy a zbytku světa.

Euro nikdy nemělo být cílem samo o sobě. V plánu je elektronická jednotná světová měna. Euro bylo průvodním bagrem, který měl vymazat všechny jednotlivé měny, jež existovaly předtím. Plánem je euro - a americký dolar - nakonec zlikvidovat a přejít na globální měnu se všemi důsledky pro větší globální kontrolu.

Překážka v podobě obrovských dluhů znemožňuje obnovu světa. Není ani zamýšlena, neboť loutkové vlády jsou podle toho instruovány. Horší než nezvládnutý dluh je jeho narůstání. Dluhy EU a USA se počítají na tisíce bilionů a zpočátku se při nízkých úrokových sazbách po léta zvyšují. Nyní sazby rostou, takže stávající dluh se zvyšuje, což zvyšuje celkový dluh o stovky miliard eur a dolarů ročně. To bezpochyby znamená: ztráty, bankrot, definitivní kolaps a největší medvědí trh v historii.

Převládajícím trendem ve světě bude snižování dluhu a deflace, což nakonec povede k platební neschopnosti a bankrotu. Ať tak či onak, současný trend zvyšování dluhu je neudržitelný. A jakmile bude neudržitelný, povede k totálnímu kolapsu v podobě medvědího trhu, jaký v historii ještě nebyl. Dříve, než si většina lidí myslí, lidé ztratí důvěru v měnový systém, což je prostý důsledek toho, že investoři po celém světě ztrácejí důvěru v měny, které již nejsou ̎bezpečným přístavem ̎, jímž kdysi byly. Až se tato důvěra zlomí, což by se mohlo stát již brzy, moc zločinců z Deep State je pryč.

V jednom velkém dluhovém světě ztrácejí papírové měny důvěru, jedna po druhé je následují a posílají do propasti vše ostatní; akcie, dluhopisy, komodity, nemovitosti atd. Když se měny hromadně zhroutí, je zničena celá světová ekonomika. Většina národů bude trpět těžkou bolestí. Střední třída je zničena. Způsob, jakým lidé žijí, pracují, cestují, odchází do důchodu a investují, vše se změní, něco způsobem, který si většina lidí ani nedokáže představit.

Střední třída vymazána
Skutečnou obavou je, co se stane s běžnými občany - zejména se střední třídou. Pokud vlády zkrachují, bude ohroženo bohatství a úspory všech občanů. Masivní změny v důchodovém systému a sociálním zabezpečení jsou nevyhnutelné. Důchodové fondy budou zkonfiskovány a doplněny obrovským zvýšením daní. Poté bude zavedena ̎daň z bohatství ̎, poplatek ze všech vašich úspor a majetku. Možné je všechno. Bude to jen horší. Až udeří měnová krize; prioritou číslo jedna pro vlády bude kontrola stávající nabídky kapitálu. Budou zavedeny nejrůznější nové zákony a pravidla o tom, co smíte dělat se svými vlastními penězi. Kdekoli a jak jsou vaše peníze uloženy a přesunuty.

Až se všechny ty biliony a biliony nově vytištěných měn dostanou do ekonomiky, dojde k masivní inflaci. Obzvlášť těžké to budou mít senioři a všichni, kdo jsou příjmově závislí na vládě. Totální zhroucení akciového trhu, desetkrát horší než Černé pondělí v roce 2008. I krach na burze v roce 1929 se odehrál během jediného dne. Střední třída bude zlikvidována. Skutečným zabijákem je dopad toho všeho na naši společnost a naše svobody.

Budeme-li konkrétnější; nadcházející krize nebude jen bankovní a hypoteční katastrofou, ale bude to plnohodnotná ̎měnová ̎ a ̎realitní ̎ krize, jakou svět ještě nezažil. Úspory milionů lidí budou přes noc vymazány. Akciový trh by se mohl propadnout o 50 % nebo více. Způsob života, který jsme si užívali poslední půlstoletí, skončí. A není otázkou, zda se to stane, ale kdy.

Když jsou zničeny peníze, jsou zničeny i podniky. Následuje rozpad přátelství a rodiny, protože pro mnohé je víra v peníze klíčová pro svobodnou společnost. Bez víry můžete zapomenout na podniky a obchod i na jakýkoli pocit normálnosti. Lidé bohužel nebudou mít tušení, co dělat, až se budou stát dlouhé fronty jen na přístup k bankomatu - nebo až se začnou zavírat banky. Nebudou tušit, co dělat, až obchody přestanou přijímat jako platidlo kreditní karty, elektronickou měnu, dolary, eura nebo cokoli jiného.

Buďte si jisti, že to přeroste v chaos kvůli sociálním nepokojům, zejména ve městech. Lidé budou velmi, velmi nešťastní, až si jednoho rána zapnou televizi a uslyší, že jejich celoživotní úspory mají najednou jen zlomek své původní hodnoty, zatímco cena všeho, jako je mléko a chléb, prudce vzroste.

Dluhové peníze mohly být vydány ̎bez dluhů ̎. Vlády na celém světě se pustily do nekontrolovatelného experimentu s dluhovými penězi, které mohly samy vydávat jako ̎bezdluhové peníze ̎ bez úroků. V dnešním světě se úvěrové peníze tisknou v absurdním množství ze vzduchu - a půjčuje se z nich tolik peněz, že je nikdy nelze věřitelům vrátit. USA potřebovaly ̎216 let, aby nashromáždily 8,5 bilionu dolarů ̎, a pak už jen 8 let na zdvojnásobení této částky. ̎

Vlády nebudou schopny s touto krizí nic udělat, protože ji samy způsobily!
Skutečná měnová reforma přijde až poté, co nastane velká měnová krize. A to už bude pro většinu lidí hodně pozdě. To bude až po katastrofálním krachu na realitním a akciovém trhu, po bankrotu desítek finančních institucí a po úplném zničení úspor mnoha lidí. Ale je tu Světlo ... to je ten správný okamžik, na který svět čeká, protože to je okamžik pro zavedení nového peněžního systému QFS krytého zlatem, který poskytli naši mimozemští bratři a sestry. Buďte si jisti, že před námi leží zlatá éra!

Hledá se pomoc. Pokud každý bdící přesvědčí jen jednoho spícího, že planeta Země patří nám, je to dostatečná většina ke zničení kabaly a ukončení našeho útlaku! Teď nebo nikdy, aby se planeta Země stala svobodným světem pro nás všechny.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/06/global-collapse-imminent/

Zpět