5023 Název, Uctíváte Zdroj nebo Satana? Steven

[ Ezoterika ] 2023-09-08

Je možné, že pokud si nejste vědomi toho, že jste byli podvedeni k uctívání Satana, pak jste stále podvedeni! Věříte, že vy a všichni ostatní jste bohové a bohyně? Je ti to nepříjemné? Jste si vědomi toho, že jste se vytvořili k obrazu Zdroje? Se stejnými schopnostmi? Nebo věříte, že Bůh za vás obětoval svého syna? Věříte, že jste potrestáni, když nedodržujete jeho pravidla a nectíte jeho oběť? Věříš, že sedíš v nebi a čekáš, až tě a všichni ostatní budou soudit? Věříš, že Bůh ti dá přízeň, když budeš dělat jeho dílo? Modlíš se v Ježíšově jménu? Pokud to uděláte, pak neuctíváte Zdroj, ale Satana!

Zdroj je bezpodmínečná láska, nic jiného! Zdroj nesoudí, nehněvá se. Zdroj by vás NIKDY nežádal, abyste obětovali své dítě, změnili pohlaví, vyměnili manželky, pili krev, jedli maso dětí nebo Ježíše (HeyZeus)! Zdroj nechce být uctíván, ve skutečnosti je celá myšlenka uctívání ignorována. Satan chce být uctíván. Zdroj chce, abyste se probudili, potvrdili svou pravdu o tom, kdo jsi. Jste kapkou božského oceánu, vlnou božského moře! Nejsi prostě hříšník, který potřebuje záchranu! Jste dítě zdroje, které se k němu vrací!

Znáte skutečný příběh Krista? Víte, proč radikálně upravili jeho učení? Víte, proč mu změnili jméno na Hey Zeus? Yeshua Ben Joseph má vysokou vibraci, Zeus má nízkou vibraci. Uctívají Satana a chtějí, abyste to dělali také. Věříte, že Bible je Boží neupravené slovo? Věříte, že Bůh žádal Abrahama, aby obětoval svého syna Izáka? Pokud ano, byli jste podvedeni.

Vyrostl jsem v typické metodistické církvi a chodil jsem v neděli s rodiči. Dali mě do prázdninové biblické školy a když jsem byl teenager, souhlasil jsem s jejich vyprávěním, že jsem hříšník, který potřebuje záchranu, a absolvoval jsem jejich iniciaci svolání. Pamatuji si, že mě po celý obřad bolelo břicho, protože to celé nedávalo smysl a mému vyššímu já se to nelíbilo. Četl jsem Bibli a poslouchal kazatele, kteří někdy dávali slušnou lekci, ale často chrlili spoustu nesmyslů o pekle, zatracení, hněvu a strachu. Žádný z nich nedával smysl a byl v rozporu s bezpodmínečnou láskou. ta část, kde byla jen jedna jejich cesta do nebe, která spočívá v přiznání mého nízkého postavení hříšníka a poctě bohu, který za mě obětoval svého syna. Opravdu? Pak jsem musel každou neděli předstírat, že piju jeho krev a jím jeho maso v rituálním obřadu, vážně? Musím uznat, že jsou to chytří bastardi. Je pro mě těžké uvěřit, že to dokázali v tak obrovském měřítku, ale ti chytří bastardi to dokázali.

Tohle mi ani pořádně nedošlo, co se děje, dokud jsem se nedozvěděl spoustu dalších věcí. Nejprve jsem musel zjistit, jak tato skupina uctívačů satana unesla náš finanční systém. Chytří parchanti nás nějak přiměli souhlasit s tím, že vytisknou nekonečné fiat měny a půjčí nám je, abychom mohli strávit životy v otroctví. V roce 1871 ovládli Ameriku, zemi svobodných, když naši vládu natolik infiltrovali, že jim to umožnilo přijmout protiústavní vládu Anglie. Pak se v roce 1913 setkali na Jekyll Island a založili federální rezervu v rozporu s naší ústavou. Také nás změnili v korporaci, která drasticky ovlivňuje náš soudní systém. Spadali jsme pod námořní právo a masy o tom ani nevěděly! Chytří bastardi!

Začínal jsem chápat, jak velkou kontrolu mají tito uctívači Satana. Naučil jsem se další kousky této velké skládačky, když jsem se dozvěděl, jak je náš lékařský systém zkažený. Bylo mi jednadvacet, když jsem dostal svou první práci jako certifikovaný učitel matematiky. Během prvního roku nám ředitel vyhrožoval na fakultní poradě, že se máme nechat očkovat proti chřipce, prý to platí. Pokud jsme se z nějakého zvláštního důvodu nedali a dostali chřipku, pak že by nám stáhla plat. Dostal jsem ji a zbytek personálu také. Dostal jsem chřipku několik dní po očkování. Bylo mi tak špatně, že jsem nemohl 3 dny vstát z postele. Nikdy předtím jsem nebyl takhle nemocný. Výhrůžky na nás selhaly, protože celý náš štáb byl nemocný a nebylo dost náhradníků!

Začal jsem zkoumat. Při svém výzkumu jsem zjistil, že Rockerfeller založil všechny lékařské fakulty a také vlastnil farmaceutickou společnost. Učební plán byl diagnostikován a předepsán podle jeho návrhu. Ti sami chytří bastardi převzali plnou kontrolu nad naším lékařským systémem. V učebnici ho nazývají filantropem, čestným humanitárním pracovníkem, zatímco obchodoval s našimi dětmi a v rituálech je obětoval svému bohu. Nemocný parchant. Stejná skupina uctívačů Satana známá jako 300 nyní získala plnou kontrolu nad naším bankovním systémem, politickým systémem, soudním systémem, lékařským systémem a také vzdělávacím systémem.

Vždy měli kontrolu nad náboženským systémem. Byl to jejich vynález. Zřídili si Vatikán jako své sídlo. Když získáte dostatek kousků skládačky, možná uvidíte, že celé naše životy lhali a manipulovali, v masovém měřítku nás oklamali. Takže co teď? Co s tím uděláme? Byli jsme naprogramováni, abychom věřili, že má nad námi kontrolu. Satan nebo Zdroj? My, kolektiv, máme na výběr. Zdroj nám dal svobodnou vůli. Můžeme pokračovat v tom, co jsme vždy dělali a předat svou sílu temným kontrolorům, čekat na spasitele, který nás zachrání, nebo můžeme naslouchat božskému v nás, které nás vede k probuzení a pravdě. Řekni Ne temné agendě! Tento sen spoluvytváříme, musíme se rozhodnout, jaký bude? (pozn. někdy mě ten kolektivní sen pěkně s...)

Zdroj:
>https://eraoflight.com/2023/09/08/title-are-you-worshiping-source-or-satan/Zpět