5017 Poselství od andělů: Všímejte si svých pocitů Ann Albers

[ Ezoterika ] 2023-09-03

Na vaši planetu právě teď proudí tolik lásky. Existují bytosti z mnoha dimenzí, které se krásně soustředí na milující budoucnost pro vás všechny - individuálně i kolektivně.
Andělé čekají na křídlech, aby vás vychovali a podpořili. Vysíláme pouze na frekvenci lásky. Neustále hledáme způsoby, jak vás dovést k dalšímu milostnému zážitku, po kterém toužíte. Zůstáváme neochvějní ve své vizi, že máte všechny láskyplné věci a zkušenosti, po kterých toužíte. Když se vzdáte ve své víře, my ne. Když se cítíte nehodní lásky, známe vaši hodnotu. Když se jen na nanosekundu odpojíte od lásky, budeme vás milovat i nadále.

Vidíme lásku pod vašimi takzvanými negativními emocemi a zůstáváme zaměřeni pouze na ni. Když se trápíte, vidíme lásku a péči pod vašimi pocity bezmoci. Zaměřujeme se na to, co si přejete, a na vaši vnitřní sílu tvořit.

Když se cítíte rozzuřeni, že se k vám někdo choval nelaskavě, zaměříme se na vaši způsobilost a vaši touhu, aby se s vámi zacházelo lépe. Když jste naštvaní, protože vám někdo něco vzal, soustředíme se na vaši sílu, abychom umožnili, aby do vašeho života proudilo více. Když se cítíte bezmocní a naštvaní, protože věříte, že vás někdo může připravit o vaši svobodu, soustředíme se na skutečnost, že máte věčnou svobodu tvořit s Božstvím. Nemůžeme a nikdy se nebudeme soustředit na vaše stíny nebo je soudit, protože žijeme, abychom podporovali vaše světlo. Všem možným způsobem vám zrcadlíme ty nejvyšší a nejkrásnější stránky vás samých. Často vás vidíme laskavěji a mocněji než vy sami.

Když sáhnete po dobrých pocitech, naladíte se také na náš stálý proud lásky. Otevíráte se milosti, vedení a dobru. Když se soustředíte na cokoli, co necítíte dobře - i když zůstáváte na nejvyšší možné frekvenci - nejste naladěni na jinou frekvenci. Nikdy nepřestáváme posílat lásku. Můžete však, a často to děláte, přestat přijímat.

Přemýšlejte o tom takto. Vysíláme na frekvenci lásky v podstatě stejným způsobem, jako rádio vysílá na konkrétní frekvenci FM. Vysíláme signály, abychom vás povzbudili a vedli ke všemu, po čem toužíte. Ať už chcete domov, vztah, lepší finance, nový outfit nebo nový směr, nebeské vysílání je vždy zapnuté a vždy se vám snaží pomoci. Nikdy nevysíláme strach, pochybnosti, obavy, rozrušení nebo jiné menší vibrace. Nikdy vás neposíláme do situací nebo lidí, které odpovídají těmto nižším vibracím. Vysíláme jen stálý proud lásky, na frekvenci lásky. Náš ̎kanál ̎ se nikdy nemění.
Kdykoli se soustředíte na cokoli, co vám dělá dobře, uklidňuje vás nebo dokonce trochu lépe, začnete si naladit naše láskyplné vysílání. Jste stále blíž k milující frekvenci našeho ̎kanálu ̎. Začnete přijímat naše signály jasněji. Cítíte naši lásku intenzivněji. Nejlepší ze všeho je, že se začnete cítit a vidět tak, jak se vidíme my - silní, dokonalí, hodní.

Takže až si vychutnáte vůni své ranní kávy, naladíte si naše láskyplné vysílání a možná si najednou vzpomenete, že musíte vyřídit důležitou věc. Když se obáváte, že se dostanete do práce včas, nejste naladěni na naše vysílání. Možná vám chybí naše pokyny ke kontrole provozu. Když se na vás někdo usměje a vy se cítíte dobře, najednou cítíte, že vaše srdce je naladěno na dobro v lidech a v tu chvíli přitahuje všechny dobré vztahy. Když vás někdo přeruší v provozu a vy se mračíte nad jeho hrubostí, přeladíte z naší lásky a otevřete se v tu chvíli ostatním hrubým lidem na Zemi.

Vaše vibrace je ovlivněna vnějším světem, ale pouze do té míry, kterou dovolíte. Předpokládejme, že při použití výše uvedené analogie jste se začali obávat, zda se dostanete do práce včas, a uvědomili jste si, že vám ta znepokojivá myšlenka není příjemná. Připomínáte si, že vesmír vám stojí za zády, že i když se trochu opozdíte, všechno bude v pořádku a že je lepší si odpočinout, než se trápit něčím, nad čím nemáte kontrolu. Zhluboka se nadechnete a cítíte se lépe. Najednou pocítíte nutkání zkontrolovat provoz, jet jinou trasou než obvykle a dorazit včas. Podobně, když vás řidič vyruší v provozu, můžete na okamžik zareagovat, ale pak se rychle vrátit k poslechu hudby nebo audioknihy. V tom případě jste se na hrubost nenaladili dostatečně dlouho, abyste ze světa přitáhli víc. Vrátil jste se do vysílání lásky. Váš den bude plynout plynuleji.

Vážení, jak jsme již velmi často říkali, můžete si vybrat své ladění. Už jsme si vybrali tu svou a je to láska a jedině láska. I vy můžete praktikovat zklidnění, odvedení pozornosti od nepříjemných myšlenek a uvolnění do náruče milujícího vesmíru, který chce, abyste měli vše, po čem toužíte.
Váš svět prochází rostoucími bolestmi, ale vy nemusíte. Kdykoli sáhnete po lepším pocitu, můžete si naladit naše nebeské vysílání. Jsme tu pro vás nyní a vždy, neochvějně se soustředíme na vaše krásná srdce, vaše krásné světlo a cestu ke všemu, po čem toužíte.
Bůh ti žehnej! Máme tě moc rádi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/03/message-from-the-angels-noticing-your-feelings-3/

Zpět