4986 Ničitelé 3D světa Magda Funia

[ Ezoterika ] 2023-08-25

Q: Proč je teď mezi lidmi tolik násilí? Pokud se blíží přechod, proč je tedy nyní tolik agrese a dokonce kriminality? Jak to všechno zapadá do Vzestupu a Přechodu?
A: Samozřejmě je to součástí Přechodu. Toto je urychlené uzavření karmy. Všechny tyto agresivní akce totiž nejsou zaměřeny na všechny, ale pouze na ty, kteří žijí na nízké vibraci a mají s sebou společnou karmu, která ji uzavírá. Pokud člověk žije na vysoké vibraci, pak tato zkušenost pomine a ani si toho nevšimne. Prostě člověk nevyzařuje energii, ke které může takový zážitek přitáhnout. Ano, nyní dochází k obrovským destrukcím, ale takto odchází nízkovibrační svět Země jakoby s obrovským rachotem. Listí skrze války, katastrofy a nemoci. Zabíjejí se a umírají z mnoha příčin. Někteří lidé postupují vzhůru, ke Světlu, budují novou realitu a vytvářejí Nový svět, zatímco jiní jsou ničitelé, takže starý svět opouští.

Obojí je potřeba! Jinak to bude jako v Atlantidě nebo Lemurii a všechny bez rozdílu spláchne vlna. A tak dochází k výpadku a plynulému přechodu. Starý svět postupně odchází a s ním i všichni lidé, kteří nejsou připraveni žít na vysokých vibracích. Nový svět se projevuje tak, jak ho sami budujeme a tvoříme. Vše je vždy jen k dobru a má obrovský a moudrý význam!

Zdroj: https://absolutera.ru/article15498

Zpět