4894 Od 3D ke 4D a 5D: Černá labuť 3 Lev

[ Ezoterika ] 2023-08-14

12. srpna v 01:58 CET prostřednictvím Al-Terra-Gaia spolutvůrci informovali o aktualizacích týkajících se Soudného dne. Udělali do něj doplňky, které výrazně rozšířily funkčnost tohoto mechanismu, který se nyní mění v globální pro řízení lidské civilizace a celé planety.

Za tímto účelem aktualizovaná verze Černé labutě aktivněji zapojí VŠECHNY elementály, kteří v tuto chvíli pracují střídavě. Totiž voda - deště, tsunami, záplavy, která rozpouští a odplavuje nahromaděnou negativitu; země - laviny, sesuvy bahna a půdy a zemětřesení, která ničí, pohřbívají a mění konkrétní území, oheň - spaluje a odstraňuje zkondenzované toxické ucpávky ve vesmíru a vzduch - hurikány, tornáda, tajfuny, které ničí, rozptylují a čistí silnými větry.

Mechanismus je již testován s různou intenzitou v různých částech planety, což lze vysledovat každodenní kronikou zemětřesení, záplav, lesních požárů, mrazu, sněhu a tajfunů. Stejnou roli hraje běh ozónové vrstvy. V srpnu se nad Antarktidou otevřela nová ozonová díra. Obvykle se vyskytuje na konci září, vrcholí v říjnu a končí koncem podzimu nebo začátkem zimy. Letos se díra otevřela s předstihem, což způsobilo řetězovou reakci silného UV záření, větší zahřívání vod Jižního oceánu, ničení ledovců, zvýšené vichřice a nové přívalové deště a ponory.

Po otestování bude aktualizovaná verze Černé labutě instalována do zemské kauzální matice a její bojová připravenost se zvýší. Paralelně Al-Terra-Gaia začala vyvažovat planetární zemský elementál, který je nyní zkreslený. Je to částečně způsobeno nerovnovážným rozložením tektonické hmoty a nepřirozeným úhlem zemské osy. Až dosud mocné energetické kanály, ukotvené na různých hvězdách a souhvězdích, brání planetě, aby nespadla na bok.

Zemské jádro je také nevyvážené a potřebuje centrování. Nerovnoměrně rozložená kontinentální hmota také urychluje unášení kontinentů a vyvíjí nadměrný tlak na planetární jádro. Spolutvůrci a pozemní personál několikrát provedli centrování, ale efekt byl dočasný. Kromě toho je na pořadu dne korekce orbitální polohy a systému kosmických souřadnic Země, změna jejích magnetických a geografických pólů.

Hodinu poté, co se nahoře ozvala zpráva, přišla nová: začala masová evakuace Reptiliánských ras ze Země... ̎Odtrhněte ten zatracený obvaz ̎ nabírá na síle.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/14/from-3d-to-4d-and-5d-black-swan-part-3/

Zpět