4889 Noční poznání Owen Waters

[ Ezoterika ] 2023-08-14

Je málo známým tajemstvím, že během prvních dvou hodin nočního spánku se lidé znovu spojí s vědomím své duše. Duchovní říše jsou místem, kde se během noci odehrává nejvíce snů. Říše duše jsou mimo tento stav. Abyste dosáhli vědomí duše, vaše vědomí se posouvá nahoru skrze duchovní říše a po dosažení nejhlubšího stavu spánku se znovu spojí s vaším nejniternějším stavem bytí.

Během této doby opětovného spojení s jádrem vaší podstaty si prohlížíte nejnovější události ve vašem životě a plánujete, co by bylo nejlepší pro vaše další kroky. Když se vrátíte do svého spícího fyzického těla, vědomě si na tento zážitek nevzpomenete, ale vaše vědomí duše je vždy v pozadí, připravené k tomu, abyste k němu mohli kdykoli přistupovat vědomým záměrem.

Přístup k moudrosti vědomí vaší duše trvá jen okamžik. Stačí zastavit to, co děláte, obrátit svou pozornost dovnitř a zjistit, jaké jsou vaše intuitivní dojmy týkající se daného problému. Když na chvíli zpomalíte, abyste se naladili na jemné a tiché šeptání své duše, pak máte k dispozici skutečnou moudrost ve světě každodenního života.

Rada ̎vyspat se ̎, když stojíte před velkým rozhodnutím, nyní dostává zcela nový význam. S vědomím, že toto rozhodnutí budete v noci na úrovni duše zvažovat, můžete ocenit, že příští den budou vaše pocity ohledně toho, jaký postup podniknout, inspirovány moudrostí vaší duše. Není divu, že lidé říkají, že díky spánku se budete lépe vypořádávat i s těmi největšími problémy.

Na úrovni duše máte přístup k mnohem širší perspektivě reality. Pro začátek si můžete jakékoli rozhodnutí promítnout do budoucnosti a v reálné realitě přesně vidět, jak toto rozhodnutí dopadne. Tento proces rozhodně překonává hádání o takových výsledcích. V projekci budoucnosti na úrovni duše vidíte všechna vlákna interakcí s ostatními lidmi a jak vše dopadne na základě současných trendů. Tato moudrost je pak dostupná vašemu bdělému stavu prostřednictvím síly intuice.

Osobně, když dojde na to, jak čelit něčemu, co se zdá být důležitou příležitostí, trvám na tom, že se na to tři noci ̎vyspím ̎, než dám odpověď. Udělat to znamená, že nikdy nebudete muset říkat: ̎V tu chvíli to vypadalo jako dobrý nápad. ̎

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/14/nocturnal-knowing/

Zpět