4886 Klimatický teror Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2023-08-15

Globalisté proti klimatický teroristický útok občanům na Maui, kteří ničí životy a majetek

Stovky lidí se bojí mrtvých a celá města na Maui na Havaji vyhořela do základů. Jednoznačně klimatický teroristický útok miliardářských globalistů proti občanům Havaje, především na ostrově Maui. Podobně jako jsme již dříve informovali o minulých požárech v Kalifornii a Kanadě, kde jsou drtivé důkazy, že tyto požáry nejsou vůbec přirozené, fotografie a videozáznamy pocházející z Maui jasně ukazují, že se nejedná o přirozený ̎divoký požár ̎ v jejich tropickém klimatu, kdy budovy a auta shoří na popel, zatímco stromy a jiné dřevěné konstrukce stále stojí.

Původní titulek, který jsem hodlal použít, zněl ̎Vláda USA zahajuje klimatický teroristický útok proti občanům na Maui, který ničí životy a majetek ̎, ale pak jsem si uvědomil, že když většina lidí myslí na ̎vládu ̎, myslí na ty, kteří jsou ( s) zvoleni do veřejné funkce. Ale realita je taková, že světoví miliardáři a bankéři jsou těmi, kdo řídí akce ̎vlády ̎, a nikde to není tak evidentní než na Havaji, hřišti a úkrytu bohatých a slavných.

Před více než 10 lety jsem měl večeři v Los Angeles s bývalým senátorem z Havaje, abychom si promluvili o ̎válečné zóně ̎ na Havaji mezi velkými biotechnologickými společnostmi, které přebíraly havajské zemědělství, a těmi, kteří propagovali organické malé a tradiční zemědělské techniky, které nezahrnovaly jedovaté chemikálie. Tak jako byla Havaj ústředním bodem pro vstup USA do konfliktu během druhé světové války, dnes se zdá, že je ústředním bodem zemědělské války 21. století. Havaj je dnes středobodem dvou výrazně kontrastních metod produkce potravin: vývoj geneticky upravených semen a rozvoje přírodního zemědělství.

Biotechnologie s geneticky modifikovanými semeny jako jejich středobodem převzala zásobování potravinami ve Spojených státech. Havaj se svými izolovanými a nedotčenými ekosystémy je dokonalým testovacím místem pro testování biotechnologií a vývoj genetického inženýrství. Nyní, o 10 let později, je evidentní, že tito globalisté na Havaji zavádějí další bod svého programu: nová 15minutová ̎chytrá města ̎. Ale k vybudování těchto nových měst je třeba spálit ta stávající, která jsou provozována majiteli především malých podniků zajišťujících turistický průmysl na ostrově. Tyto budoucí vězeňské tábory jsou nabízeny jako ̎ráje ̎ . Havajské životy pro tyto globalisty nic neznamenají, stejně jako bylo na Havaji zavražděno mnoho lidí během útoku na Pearl Harbor, k němuž došlo s plným souhlasem vlády USA s cílem získat souhlas veřejnosti ke vstupu do druhé světové války a tím obohacení bankovních účtů bankéřů a zbrojařů v USA.

Můžeme jmenovat jména, pokud jde o globalisty, kteří dnes řídí Havaj.
Politikem, kterého (z)volili k realizaci svých klimatických ̎zelených ̎ plánů pro Havaj, je guvernér Josh ̎Green ̎, který před několika týdny přednesl hlavní projev v OSN a vysvětlil, jak se Havaj stane prvním státem v USA a prvním místem na celém světě, které přešlo na ̎100% obnovitelnou energii ̎ a zavedlo udržitelné ekonomické plány WEF.

Peggy Hall z The Healthy American se hluboce noří do těchto ̎divokých ohňů ̎, které mohou být všechno, jen ne přirozené a mají všechny známky výsledku energetických zbraní. Již dříve jsme představili její práci, včetně práce Roberta Bramea, forenzního arboristy, který analyzoval 38 kalifornských požárů a přišel se stovkami fotografických důkazů NEMOŽNÉHO normálního chování ohně. Její práci můžete najít na několika video platformách, včetně YouTube, Bitchute a Rumble. V době tohoto článku již provedla několik hlubokých ponorů do těchto nepřirozených požárů na Havaji. Pokud chcete porozumět tomu, co se právě teď na Havaji skutečně děje, tyto zprávy stojí za váš čas. s důkazy, že tyto požáry nejsou přirozené a jsou teroristickými činy.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/15/globalists-launch-climate-terrorist-attack-against-citizens-in-maui-destroying-lives-and-property/

Zpět