4861 Druhá verze nároků Davida Gruscha UFO/UAP Cosmic agency

[ UFO ] 2023-07-31

Gosia: Proč teď, hned po Stevenu Greerovi, mluví v USA o tom všem o odtajnění? Náhoda?
Swaruu X (Athena): Je to propojené, ano. Věc se Stevenem Greerem vyšla najevo, protože o ní věděl, protože je ̎zasvěcený ̎. I nadále trváme na tom, že je to divadlo pro lidi. Ti z vlády jednají, jako by to nevěděli. A to, co vidíte v médiích, třeba to, co se stalo na sjezdu, je jen sestřih pro lidi. Skutečná mocenská rozhodnutí se nedělají ani v Kongresu, ani nejsou zveřejňována v televizi.

Gosia: Svědci Stevena Greera se neobjevili v Kongresu ani v masmédiích. A stále se neobjevují. Chtějí to pak vykreslit jako skutečné. Je to celé divné.
Swaruu X (Athena): Nepřipadá mi to divné, protože by nikdy neodhalili nebo neodstranili nebo neověřili všechno najednou. Dělají malé kroky.

Gosia: Mluví se o Davidu Grushovi apod., ale Steven Greer měl mnohem více svědků. Více médií o nich nemluví. Chtějí, aby Steven Greer vypadal více ̎undergroundově ̎, nebo co s tím vším plánují.
Robert: To je nastavení, aby si veřejnost myslela, ale nevěděla.
Swaruu X (Athena): Ano, je to tak, že ti v Kongresu a ti, kteří to před Kongresem odhalují, toho moc neříkají. Všimněte si, jak všechno, co tam říkají, je velmi povrchní a bolestně základní. Postupují od základů k nejpokročilejším kousek po kousku a měří, jak lidé, veřejnost, reagují, jak postupují.

Robert: Čím oficiálnější, tím je všechno falešnější. Neposkytli jediný důkaz o ničem.
Swaruu X (Athena): Zdá se, že důkazem pro ně a pro veřejnost je prostě to, že řekli to, co řekli. Ale je to falešné a vypadá to, že to směřuje k falešné mimozemské invazi, nebo to ještě může být tak, že to ztratí páru a vrátí se tam, kde byli předtím, ale s tím, že je to venku, trochu víc se bude věříit mimozemskému životu.

Gosia: Zdá se to důvěryhodnější. Už si z toho ani nedělají legraci, když v masmédiích mluví o UFO. Je tam trochu ̎já jsem ti to říkal ̎, ale v měřítku toho všeho to není vůbec prospěšné. Jen více rozptýlení.
Proč se ale v masmédiích nemluví o Stevenu Greerovi, který se také objevil v Kongresu a měl svědky? Proč Grush?
Robert: Protože když to řekne Pentagon, bude to ̎pravda ̎.
Swaruu X (Athena): To je pravda.

Gosia: Steven Greer, za předpokladu, že je to jen ignorantský hlupák, musí být naštvaný, že on a jeho svědci byli ignorováni.
Swaruu X (Athena): Užitečný blázen, jak by řekl Lenin.

Gosia: Kde se vzal David Grush tak blízko tomu, co udělal Steven Greer? Já to nechápu. Jaký je tady plán? Jen proto, aby se všichni zaměřili na UFO?
Swaruu X (Athena): Ano, jako rozptýlení a jako předehra k něčemu většímu, co by (ne nutně) mohlo skončit falešnou mimozemskou invazí.

Gosia: Věc Stevena Greera pro ̎konspirační teoretiky ̎, ufologická úroveň a věc Kongresu a Grusche, pro více komerční úroveň.
Robert: Myslím, že cílem je odvést pozornost od těch, kteří nějakým způsobem říkají pravdu.
Swaruu X (Athena): Ano, Roberte. To je důležité.

Robert: Ano. Podívejte se na nás, s lety, které máme, mnozí z těch, kteří ujišťují, že Pentagon říká pravdu, říkají, že nejsme důvěryhodní nebo něco podobného.
Swaruu X (Athena): Agendou je dosáhnout standardu informací o mimozemšťanech, pomocí kterého lze regulovat informace, které na toto téma říkají ostatní, včetně toho, co říkají samotní mimozemšťané. Ovládnout vyprávění. Všichni ti učenci věří pouze oficiálním médiím.
Swaruu X (Athena): To je jeho velký problém. Protože nejsou tak erudovaní, jak si myslí, nikdy nebudou schopni porozumět mimozemské dynamice, aniž by nejprve pochopili, jak planeta, na které žijí, vlastně funguje.

Gosia: Kdybychom sami neměli přímý přístup k mimozemšťanům, nebylo by tak snadné vidět, co je co.
Swaruu X (Athena): A přesto zde máme také vrstvy Matrixu nahoře, které se nás snaží zmást, protože zde vládne Galaktická federace.

Gosia: A k některým z těchto závěrů bych nedospěla bez asistence Tiny nebo Yahzi. Uvidíme, co se stane s celým tím kongresem. Aspoň se něco stane.
Swaruu X (Athena): Špatná věc je, že to obvykle není pro lidi nikdy dobré.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/la-otra-version-sobre-las-afirmaciones-de-ovnis-uaps-de-david-grusch-athena-swaruu

Zpět