4852 Proč vyobrazení Otce Boha vypadají jako Zeus Kabamur

[ Ezoterika ] 2023-08-05

Ti, kteří nejhlasitěji varují před nevyhnutelným mimozemským podvodem, již byli oklamáni.
Církevní doktrína slouží anunnaki, kteří si hrají na Boha, a odporují skutečným prorokům. Každý Bůh, který chodil po Zemi, byl mimozemšťan.

Popisuje tento verš Boha nebo Satana?
Proč některé verše říkají ̎Boha nikdo nikdy neviděl ̎ (Jan 4: 12), zatímco jiné popisují Boha, jak chodí mezi lidmi a jedná s nimi? Protože nejsou všichni stejný Bůh. Věděli jste, že uctívači Satana nazývají Satana ̎Bůh ̎ a ̎Pán ̎? Věří, že svaté knihy jsou neupravené a dokonalý způsob, jakým se lidé nechali oklamat. Satan se nejen převlékl za anděla světla, ale za Boha.

Jak poznáte rozdíl? Jejich činy.
Ježíš řekl, že jeho Bůh je pouze láska, zatímco jiné verše popisují, že Bůh nařídil vraždu a otroctví. Není to tentýž Bůh. Ježíš nevěřil v lidské oběti, ale církev tvrdí, že v Ježíšově době Bůh potřeboval krev? Neučili nás také, že to byl Baal, kdo potřeboval krev? Všichni bohové, kteří chodili po Zemi, byli Anunnaki, neboli padlí andělé, vydávající se za bohy. Ježíšův Bůh žije pouze v nás.

Žalm 18 popisuje Boha Bouře. Zeus byl nazýván Otec Bůh. Bouřlivý bůh v mytologii je Satan. Toho elity uctívají především. Kdo je Baal Hadad? Zeus nebo Enlil. V jakém okamžiku se lidé probudí do tohoto šílenství? Nejlepší červenou pilulkou pro věřící je pochopení, že svaté knihy jsou zkouškou. Jde o příběhy lidí sledujících dobré a zlé entity, které byly spojeny elitami a vytvořily kontrolní systém zvaný náboženství

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/05/why-do-depictions-of-father-god-look-like-zeus/

Zpět