4849 TETAK od TEASEH (členové juniorské galaktické federace) Judith

[ Ezoterika ] 2023-08-07

Mnoho ras žije a dýchá stejně jako vy! Ve skutečnosti mnozí žijí v dualitě s bdělými sny, zatímco ve formě zažívají rozšířené vědomí. Návrat do jejich domova umožní, aby iluze opadla, když duše obnoví život z vyšší úrovně existence. Jiné rasy a hvězdy žijí a prosperují v dualitě, jak to znáte na Zemi. Rozdíl je v tom, že žijete sen o dualitě a váš domov je ve vyšších sférách. Mnoho duší zůstává v dualitě od okamžiku jejich stvoření Zdrojem.

Mít svobodnou vůli umožnilo mnohým vyvíjet se s volbami světla a nesouladu s jejich záměrem rozvinout se pouze do duality. Mnoho z těchto duší touží po jednotě světla! Jednou z takových hvězd je Teaseh. Teaseh se nachází na vnějším obvodu Mléčné dráhy. Bytostůi si říkají "Tetak. Jsou vysoké 2 metry. Jejich kůže je světle oranžová a nemají vlasy. Jejich oči jsou světle zelené a jejich rysy jsou velmi podobné lidem. Tetak byly objeveny Galaktickou federací, když procházely vesmírem v nádherných mateřských lodích. Mnoho bytostí z této rasy vědělo o galaktické federaci a jejich neustálém úsilí pomáhat celému životu se záměrem jednoty. Tetakům bylo dovoleno připojit se k silám světla jako mladší členové, kteří se budou učit technologii pod vedením ostatních zavedených.

Všichni členové světelných sil nosí modré uniformy a stříbrné boty. Tetak přijmout pomoc při volbě světla a zároveň zůstávají v těchto chvílích v dualitě. Je to konflikt, kterému na Zemi rozumíme, protože se mnozí probouzí. Rozdíl je v tom, že Tetakové se neposouvají, ale spíše je to jejich domov, odkud pochází. Po přechodu Země na lesk bude následovat mnoho ras v jednotě galaktických civilizací. Teaseh budou následovat a zvýší svou frekvenci na světelnou! V těch chvílích budou jejich těla vylepšena tak, aby obíhala světlo s křišťálovými srdci. Zatím Tetakové cirkulují látku podobně jako vy na Zemi. Barva je průsvitná a jejich srdce je průsvitné se žlutým nádechem.

Kromě setkání a oslav nenosí oblečení. Mnozí se rádi scházejí s jinými rasami po setkáních pořádaných Galaktickou federací. Jsou tam kamarádi a děti, kteří se dožívají pět set let. Stárnutí ve formě, ale velmi pomalé ve srovnání se Zemí. Každá duše vstupuje do pole zdroje s úplným vědomím, když tělesná forma zemře. Volně se inkarnují zpět do své rasy. Tetakové rádi malují, vyřezávají, staví domy, plavou ve velkých oceánech a hrají na hudební nástroje. Jejich nástroje nejsou křišťálové, ale podobají se těm na Zemi. Domy se liší v mnoha úrovních a provedeních. Žula, mramor a barevné kameny se používají v mnoha stylech. Jsou zde obrazy, pohovky, stoly a místa k jídlu. Zelenina, ovoce, rostliny a voda poskytují výživu.

Zvířata, která připomínají koně a lvy, jsou vidět v celém Teaseh. Existují zvířata, která se podobají velkým psům, kterým se říká wonah. Jsou velikosti velkých lvů a jejich srst je zelená. Jsou to milovaní mazlíčci pro mnoho lidí. Nejbližšími přáteli Tetak jsou návštěvníci ze Siriua nopplia A. Krásná rasa ze Siriua ráda navštěvuje Teaseh, aby pokračovala v prezentaci jednoty světla. Navštěvuje je také mnoho velvyslanců a bohyň, které mají řečnické závazky týkající se míru pro všechny bytosti. Tetakové chápou jednotu, ale mnozí si nadále volí válku a chaos. Vítězství světla sjednotí tuto rasu ve vysoké frekvenci bytí, protože začátek galaktické civilizace je blízko. Pokračujte v expanzi ve světle! Každá snaha o jednotu se všemi bytostmi přinese změnu!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/07/tetak-from-teaseh-junior-galactic-federation-members/

Zpět