4845 Zpráva od andělů: Vzdej se svých starostí a přijmi svou sílu Ann Albers

[ Ezoterika ] 2023-08-07

Na této zemi není žádná věc nebo osoba, o které byste se měli bát. Jsou samozřejmě lidé a situace, které vyžadují pozornost, řešení a dostatek lásky. Existují účinné způsoby, jak pomoci, i když se ve 3D paradigmatu reality cítíte bezmocní. Existují způsoby, jak se můžete zbavit starostí, zaměřit se na péči ve svém krásném srdci a sdílet své světlo s lidmi a situacemi, kterým tak vroucně přejete pomoci.

Více z vás se naučili dělat si starosti jako způsob, jak vyjádřit svou lásku. Ve své nejhlubší podstatě se starost rodí z lásky; je to však nižší vibrační výraz - rozmělněný značnými dávkami strachu. Milujete, ale obáváte se o schopnost svého milovaného změnit se. Milujete, ale děláte si starosti o svou zemi, společnost nebo společníka. Milujete, ale ještě nevěříte Božství, že nabízí řešení. Tolik z vás bylo svědkem jiných, kteří vyjadřovali svou lásku (a obavy) ve strachu, že se to zdá téměř normální.

Vidíme hlubokou a vášnivou lásku a péči pod vašimi starostmi. Zaměřujeme se na zvýšení této lásky ve vás. Spolupracujeme s vámi, abychom vám pomohli zapamatovat si, že tuto lásku můžete vzít do svých krásných srdcí a posvítit jimi řešeními, situacemi, organizacemi a lidmi, na kterých vám záleží. Strach se cítí špatně. Láska se cítí dobře. Strach je špatný postupně na základě množství strachu smíchaného s vaší láskou. Nedělejte si starosti, když cítíte důvěru v Boží milost nebo víte, že situace, na které vám záleží, bude vyřešena. Nedělejte si, když víte, že můžete ovlivnit situaci nebo pomoci sobě. Nikdy se nemusíte starat o věci, které, jak dělat, nebo plány, které víte, jak dodržet. Nedělejte si starosti, když cítíte důvěru ve schopnost druhé osoby pomoci si nebo problém vyřešit. Místo toho přichází starosti, když nevíte, co dělat, nebo nevěříte, že ostatní přijdou na to, co dělat.

Na hlubší úrovni se starost rodí ze snahy ovládat někoho nebo něco, dokonce i druhému. Chcete-li uklidnit své obavy, musíte se zaměřit na svou vlastní vibraci a získat zpět svou sílu, se poddat skutečnosti, že každá bytost - muž, žena, dítě i zvíře - vibračně přitahuje to, co odpovídá energiím, které vyzařují. Nemůžete za něco změnit vibraci člověka. Můžete však být silným činitelem pozitivní změny, když jste ve vysoké náladě. V tomto prostoru můžete mocně ovlivňovat vibrace ostatním k lepšímu. Můžete zvednout, inspirovat a pomoci ostatním posunout jejich vibrace tím, že budete fungovat jako ladička. Když držíte vizi a energii toho, co si druhý přeje, pomůžete mu naladit se na tuto vibraci snadněji a rychleji. Stejně jako jsou dva hlasy spojené v písni silnější než jeden, dvě duše spojené podobnou vibrací se navzájem povznášejí.

Můžete dát svým téměř dospělým dětem milion skvělých kariérních nápadů a k smrti se bát o jejich budoucnost, aniž byste jim vůbec pomohli. Nebo můžete vyjádřit svou lásku a cítit svou důvěru v její schopnost na to přijít, a tak jim pomoci najít svou důvěru a slyšet její vlastní srdce. Můžete se obávat o bezpečnost svých nejmenších a pravděpodobně budou také nervózní. Nebo můžete odpočívat v bezpečí Božství, důvěřovat svému vnitřnímu vedení a vštípit svým dětem pocit důvěry v sebe sama. Jsou mnohem bezpečnější, když vědí, že mají vnitřní vedení, než když jim jejich úzkosti brání důvěřovat svým pocitům. Můžete jim pomoci najít tento klid a bezpečí tím, že najdete své vlastní. Pokud dokážete najít lásku a péči pod starostmi a najít způsoby, jak tuto lásku vyjádřit beze strachu, pak se z vás drazí zůstávají pečující ovlivňovatelé a mocní povznášející. Ve vaší přítomnosti si ostatní vyvinou novou důvěru ve své schopnosti změnit se. Budete inspirovat kreativní řešení. Jasněji budete vnímat své vedení. Vaše láska bude přijata, když bude čistá, jasná a již nebude zředěna strachem.

Nikdy se o tebe nestaráme a nikdy se nestaráme o tvůj svět. Zůstáváme v lásce a zkuste se podívat na vaše požadované řešení a svět, který chcete vytvořit. Máme důvěru v lásku, která žije v nás všech. Když ne, posaďte se a přijměte naši lásku. Uděláme, co budeme v našich silách, abychom vás přivedli zpět k hlubší a láskyplnější pravdě, k té, v níž se starost rozplyne v mocném světle lásky.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/07/message-from-the-angels-giving-up-your-worries-embracing-your-power/

Zpět