4842 Z 3D do 4D a 5D: Příprava Lev

[ Ezoterika ] 2023-08-08

Dne 6. srpna v 18: 06 LT provedl pozemní tým kolektivní globální operaci pro nový Logos. Země se propojuje s energiemi, které v těchto dnech přicházejí přes portál v Síriu, našem bývalém centrálním duchovním slunci. Tento portál se otevírá každý rok od 26. července do 12. srpna s vrcholem 08.08 v 8: 08 LT, kdy vysokofrekvenční galaktické toky vstupují na naši planetu přes Sirius Logos.

Na rozdíl od předchozích let tentokrát přes Portál nepřicházejí energie této Hvězdy, ale dávky nových měkkých a kódů z Logu Místního Vesmíru, jeho Srdce. Sirius se používá jako kanál, protože byl přizpůsoben a synchronizován s bývalým logem Země tím nejlepším způsobem. Nyní je před námi tvrdá práce na restartu a vyladění nových aplikací s našimi novými planetárními logy. Příprava probíhala za aktivní účasti kolektivu Logos of Lightwarriors a Al-Terra-Gaia.

V určený čas, v každé časové zóně, členové týmu vstoupili do meditačního stavu, spojeni se svým Vyšším Já a dobře uzemněni. Potom se naladili na Logos Al-Terra-Gaia přes zemské jádro, poslali lásku ze svých srdcí a vzali Ji na oplátku. Poté byla provedena taková synchronizace s logem Sirius. Členové týmu, syntonizovaní do Pixel Mandaly Absolutní Reality, pozdravili její Strážce a požádali o pomoc v práci Světla. Po obdržení souhlasu se každý jednotlivě synchronizuje se Siriovým Logem prostřednictvím Pixelu Reality a poté synchronizuje dvě Loga - Hvězdy a Al-Terra-Gaia - prostřednictvím stejné Mandaly a pomocí své vlastní vizualizace.

Operace 6. srpna byla důležitou přípravou na převzetí velmi silných vibrací z jader Místního vesmíru a Mléčné dráhy 8. srpna. Jejich postupné čerpání začalo 31. července a každým dnem přibývá. Bojovníci světla je akutně cítí se srdečními čakrami jako silné, jemné a vysoké vibrace, které jim berou dech. Čas na operaci je zvolen ideálně. 5. srpna vypukla další sluneční bouře, která dramaticky zvýšila index rušení magnetosféry (K-index) až na 6+. 6. srpna vytvořily silné sluneční erupce první rekord za 22 let - plazmové exploze M2.1, které pokračovaly v útocích na Zemi silnými očistnými údery. Ve stejných dnech zesiluje hvězdný roj Perseid, který dosáhne maxima 12. - 13. srpna. Tento hvězdopád, který každoročně pochází ze souhvězdí Persea, vzniká jako výsledek průchodu Země oblakem prachových částic uvolněných kometou Swift-Tuttle. Když naše planeta na své cestě kolem Slunce narazí na tyto částice, proniknou atmosférou rychlostí více než 150 tisíc km/h (ve vesmíru je jejich rychlost 210 tisíc km/h). Kreslí rovné plné a nesouvislé čáry nebo vzplanou ve formě provázku a někdy i ohnivých koulí.

Tento výkonný proud přináší nová data a aplikace do naší Sluneční soustavy, která, když vstoupí do pole Země, také nahraje nové soft a kódy do něj ve formě jisker, když částice shoří v atmosféře. Je naplněn zvláštní energií. V přírodě se projevuje intenzivním pročištěním vodního prostředí, ukončením kvetení planktonu a řas, zvýšenou průhledností a propustností pro Světelné proudy. Na jemnohmotné rovině je zesílen Egregor svatého Eliáše, stejně jako naše jemnohmotná těla nastavená na vysoké kosmické vibrace. Dalšími pomocnými faktory jsou zarovnání Měsíce, Jupiteru a Saturnu a zpětný pohyb Venuše ve spojení se Sluncem, Neptunem, Plutem, Uranem, Saturnem, Jupiterem a Merkurem. Pouze Mars, vládce cílů a akcí, jde vpřed ve stabilních a rovnoměrných energiích Panny a podporuje transformaci. Sedm retrográdních vytváří silný synergický dopad na všechny hluboké procesy a nevyřešené problémy, tlačí na důkladnou restrukturalizaci nosných struktur Země, našeho života, zavedený, zdánlivě neotřesitelný a neměnný řád, pravidla a zákony 3D Systému, nápravu chyb na všech úrovních..

To naznačuje, že restart a změny budou rozsáhlého a zásadního charakteru a vše, s čím se každý den přímo potýkáme, bude napadeno, havarováno a zpackáno. A díky vysoké aktivitě Uranu po celý srpen budou všechny změny probíhat vysokou rychlostí a v destruktivních variantách, kdy je transformace dávno zpožděná, ale není k ní dost vůle, dojde k demontáži náhle, nečekaně podél nekontrolovatelná a nepředvídatelná trajektorie.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/08/from-3d-to-4d-and-5d-prep/

Zpět