4811 Mistr Lanto: Cítit radost v každém okamžiku James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-08-01

Poprvé se dostávám přes Jamese. Nedávno jsem se mu zjevilv jednom z jeho snů a dal najevo, že si přeji přijít a promluvit. Časy, které jsou před námi, budou pro vás všechny někdy dost drsné. A právě tehdy je důležité hledat krásu kolem sebe, najít tu radost v daném okamžiku. To jsou časy, na které jste tak dlouho čekali. To je to, kvůli čemu jsi sem přišel. Toto je vaše poslání, pohybovat se svým životem a prožívat co nejvíce radosti v daném okamžiku. (pozn. drsnou radost mám fakt nejradši)

Zažijte tolik, kolik můžete v tu chvíli zvýšit vibrace. A v tom vibračním pocitu a energii ve vás zažijte život na té vyšší úrovni, kde to někteří popisují jako blažený okamžik, s energií, vibrační frekvencí mnohem vyšší. Skutečně máte vyšší pocit, jako byste byli na drogách. Ale nejsou to fyzické drogy, je to život sám. Je to energie života. Pocit, že jsem naživu, živý v daném okamžiku.

To je místo, kde se nyní pohybujete svým procesem vzestupu, který skutečně začíná velmi nabírat páru, i když to tak nevypadá, rozhodně ne vždy. Ale znovu, jak jen můžete, kdykoli na to pomyslíte, jednoduše zvyšte své vibrace, ať už jste se to naučili dělat jakkoli.

Ať už používáte krystaly, přenos energie, cokoli, zvýší se vaše vibrace. Stejně jste to dělali ve svých meditacích při práci s čakrovými centry. To je vždy dobrý způsob, jak zvýšit své vibrace. Může to za vás udělá krásná hudba, která vás povznese na další úroveň vašeho bytí a přinese hudbu blažených pocitů. Zvířata, výraz zvířat kolem vás. Ať už je to pro vás cokoli, najděte to ve svém životě a vyjadřujte to stále více, jak jen můžete. Bude stále důležitější, jak přijdou tyto časy, a začnou domina padat stále více a více, najít v tu chvíli radost, i když to bude zdánlivě pomíjivá radost. Můžete to držet, protože jste si vědomi. Víte, co se v těch chvílích děje. Víte, že je to jen část iluze trojdimenzionálního výrazu, který pokračuje tak, jak vždy pokračoval. Život vyjadřující smutek, strach, zoufalství.

Můžete se pohnout za tuto iluzi a vždy dosáhnout na oblohu, dosáhnout na nejvyšší úroveň svého bytí. Sáhněte po svém Vyšším Já v sobě. Nechte své Vyšší Já katapultovat vás výš a výš v každém okamžiku, kdy můžete. Naučili jste se to během mnoha a mnoha životů, které jste zde byli. A ještě předtím, než jste přišli do tohoto vývoje zde na této planetě, jste věděli, jak zažít nejvyšší úrovně svého bytí. Pokračuje to v těchto dnech. Je to všechno ve vás, stačí na to jednoduše sáhnout v každém okamžiku, kdy můžete.

Je tu pro vás, abyste to vyjádřili, abyste to cítili v sobě, a pak to vyjádřili navenek ostatním, aby se od vás mohli učit, i když to tolik necítí, ačkoli by mohli. Ale učí se od tebe, aby na vlastní oči viděli výraz radosti a požehnání ve vás. A to je katapultuje, stejně jako jste byli katapultováni dříve v částech svého života a životů před tímto, abyste našli tu radost, katapultovali se k této radosti, abyste našli prožitek lásky vyjádřený ve vás. Zdroj vyjádřený ve vás. (pozn. tak to shrnu... klid a pohoda, pak to ostatní taky uklidní - možná.... jo a Časy, které jsou před námi, budou někdy dost drsné)

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/01/master-lanto-feel-joy-in-every-moment/

Zpět