4793 OWS: Co přináší budoucnost James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-07-27

Q: Mluvil jsem s osobou na Telegramu. Jmenuje se Skye Prince. Mluví o skutečných mimozemských lékařských postelích. Mohou bílé klobouky používat lékařské postele, pokud je potřebují?
OWSS: Myšlenka med-lůžek se dostává do popředí stále více. A když o tom slyšíte, vytváříte to. Stále více z vás o tom mluví. Vy ji vytváříte, abyste ji uvedli do bytí. Ty, které jsou nyní k dispozici, nejsou ty, které pocházejí od E.T., zatím ne. Ale jsou jejich předchůdce. Přechod od starého lékařského modelu k práci s frekvencí a vědomím, zvukem a barvou a všechny tyto věci, které přinesou novou úroveň vědomí pro léčení, ne pro pouhou práci se symptomy. Jakmile člověk začne pracovat se symptomy, vede to k tomu, že potřebují stále více lékařské pomoci, pokud jde o vaše různé léky a podobné věci. Člověk je tak nemocnější a nemocnější, potřebuje více a více léků a přichází nové léky, které vyvolávají více nemocnější. To se děje s vašimi farmaceutickými společnostmi. Stále více to končí. Bude to chvíli trvat, ale přijdou lékařská lůžka a přesun od léčiv do krystalických léčivých komnat. Bude to vyžadovat posun vědomí do bodu, kdy se ti z vašich bratrů a sester z nebe mohou odhalit, tehdy budete mít skutečné léčebné komnaty od vašich bratrů a sester z nebe. Zatím jsou to jen předchůdci. Ještě to nejsou skutečné lékařské postele. Jsou to jen její začátky.
Na to, co někdo říká se můžete dívat jako na něco skutečné, nebo můžete hledat sami v sobě a pochopit, jak to ve vás rezonuje. Rezonuje to? Připadá vám to správné? Nebo je to prostě úlet? Už se to blíží, ale ještě ne úplně.

Q: Jak nezbytně nutné je stát se vegetariánem před vzestupem?

OWS: Všechno je to o vědomí. Pokud má člověk pocit, že se potřebuje vzdát požívání fyzického masa, a to všechno, protože to jejich vědomí volá, pak byste to skutečně udělali. Ale pokud je to vědomí, které říká, dobře, v tuto chvíli to není tak špatné, pokud nasáváte ty věci, které jsou organické z a této přírody, více místně pěstované, pokud jde o zeleninu a ovoce, a všechny tyto věci, stejně jako zvířata, která se zde lokálně požívají, aby byly vždy nejlepší. Ale opět je to všechno o vědomí a změně frekvence ve vědomí. Tak se jednoduše zeptejte sami sebe, spíš než se ptát někoho jiného. Zeptejte se sami v sobě a dostanete odpověď, co je pro vás v tuto chvíli správné nebo ne.

Q: Jak čistit potraviny, pokud nemůžeme vždy nakupovat bio, nebo pokud si přejeme zvýšit vibrace potravin, které máme, nebo které byly zakoupeny v plechovkách a krabicích a podobně.

OWS: Můžeme vám říci, že jednoduše svým záměrem můžete očistit cokoli, dokonce i věc, která by byla považována za jed. Říkáme zde, že když má člověk dostatečně vysoké vědomí, může ho například kousnout chřestýš, a pokud nevěří, že je jed ovlivní, protože jeho vědomí je dostatečně vysoké, aby tomu uvěřil, pak neovlivní. Je to dokonce stejné jako vložit ruku do plamene; pokud nevěříte, že shoří, tak to nebude. Stejně s potravinami a vodou a všemi těmito věcmi, které přijímáte do svého těla. Je to proces víry. Pamatujte si, že věřit znamená vidět. Takže když plně dosáhnete toho porozumění a té úrovně vědomí, nezáleží na tom, co si vezmete do svého těla, buďte protože to můžete přeměnit. Pokud jde o přímý způsob, jak toho dosáhnout, říkáme, že to k vám dojde, když pozdvihnete svůj systém víry a své vědomí spolu s ním. Pak budete přesně vědět, co dělat a jak to dělat, jak to přijde. Otázka zní: Jste na to nyní připraveni?

Q: 6. ledna před několika lety pro mě bylo nepochopitelné pomyslet si, že se ve skutečnosti budeme muset prodrat k dalším volbám, ale máme vedení Deep State. Teď to vypadá, že to možná budeme muset udělat. Můžete nám dát paprsek naděje, že se v zákulisí něco nebo mocně děje, abychom si byli jisti, že volby nebudou znovu ukradeny a že nás nečekají další čtyři roky.

OWS: Řekneme to jednoduše: velí Bílé klobouky. To by vám mělo říct, co se sem chystá. (pozn. a že jim nevadí ti pobití kluci na UA)

Jednoduše pokračujte ve svých každodenních činnostech, ale dělejte to s vyšší úrovní vědomí, jak to děláte. Zvyšte svou frekvenční vibraci, kdykoli na to pomyslíte. Když v tom budete pokračovat, pak chvíle zoufalství, bezútěšnosti, deprese a těchto věcí, které jste používali nebo měli a utápěli se v bídě, odezní mnohem rychleji, a nesklouzáváte zpět do těch hlubších, nižších úrovní vědomí.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/27/one-who-serves-what-the-future-holds/

Zpět