4735 Florida County GOP - biologické zbraně Jim Hoft

[ Ezoterika ] 2023-07-19

Florida County GOP deklaruje COVID-19 a mRNA COVID vakcínu jako biologické zbraně

Republikánský výkonný výbor okresu Brevard (BREC) přijal rezoluci v drtivém hlasování o zákazu mRNA vakcíny COVID-19 a považuje ji a virus za ̎biologickou a technologickou zbraň ̎.
Výbor nyní žádá o podporu registrované republikány v kraji, státní zákonodárce, floridskou delegaci Kongresu a guvernéra Rona DeSantise.

CBS12 News získal kopii dopisu, který byl zaslán stovkám registrovaných republikánů v okrese Brevard k posouzení. Výbor pošle dopis všem státním zákonodárcům zastupujícím region, Brevardově kongresové delegaci, včetně senátorů Marca Rubia a Ricka Scotta, floridského generálního prokurátora Ashleyho Moodyho a DeSantise, pokud získají dostatek kladných hlasů.
Dopis výboru představuje seznam šokujících odhalení proti vakcínám COVID a COVID-19, přičemž tvrdí, že šlo o ̎biologické a technologické zbraně ̎ a že existují ̎silné a věrohodné důkazy ̎, že ̎mění lidskou DNA ̎.

Dopis tvrdí, že pandemie COVID-19 a následná očkovací kampaň byly zmanipulovány a zkresleny vládními agenturami, falešnými zpravodajskými médii a technologickými korporacemi. Kritizuje mandáty a omezení, které uložila Bidenova administrativa, a argumentuje proti bezpečnosti a účinnosti vakcín, což poukazuje na porušení Norimberského kodexu. Dopis obsahuje tvrzení o klinických datech vakcíny Pfizer, což naznačuje, že způsobila tisíce nežádoucích incidentů a úmrtí.
Podle CBS12 ̎ostatní pobočky GOP v okresech Seminole, Lake, St. John´s, Santa Rosa, Hillsborough a Lee přijaly podobná usnesení. ̎

Přečtěte si níže uvedený dopis:
̎Nám, lidu státu Florida, bylo řečeno, že COVID-19 představuje vážné nebezpečí pro nás, naše rodiny a naše komunity. Následně nám bylo řečeno, a v mnoha případech i vnuceno, abychom si vzali experimentální injekce COVID-19 z následujících důvodů:
Aby se zabránilo přenosu a zastavilo se tak šíření COVID-19.
Abychom chránili naše rodiny, nás samotné, a veřejnost.
Abychom si udrželi práci, nebo dávky.
Abychom byli schopni uživit naše rodiny.
Abychom splnili svou vlasteneckou povinnost pro naši zemi, stát a komunity.

Neměli jsme na výběr kvůli mandátům prezidenta Bidena k očkování proti COVID-19. Nedávno byly odhaleny silné a věrohodné důkazy, že injekce COVID-19 a COVID-19 jsou biologické a technologické zbraně. Klinická data společnosti Pfizer odhalila 1 223 úmrtí, 42 000 nežádoucích případů, 158 000 nežádoucích příhod a přibližně 1 000 vedlejších účinků. Obrovské množství lidí zemřelo a nebo bylo trvale postiženo. Existují silné a věrohodné důkazy, že vakcíny mRNA COVID-19 mění lidskou DNA. Vládní agentury, mediální a technologické společnosti a další korporace se dopustily obrovského podvodu, když tvrdily, že injekce COVID-19 jsou bezpečné a účinné. Celostátní velká porota vyšetřuje zločiny spojené s vakcínou COVID-19. Pokračující experimentování na lidech a odepření informovaného souhlasu jsou porušením Norimberského kodexu, a proto to znamená zločiny proti lidskosti.

Republikánská strana okresu Brevard ve prospěch zachování lidské rasy vyzývá guvernéra DeSantise a státní zákonodárce, aby zakázali prodej a distribuci injekcí COVID-19 a všech souvisejících injekcí ve státě Florida, a aby státní zástupce okamžitě rozhodl, že všechny injekce COVID-19 a mRNA injekce a ingredience mRNA byly pro příjemce ve státě nebezpečné.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/19/florida-county-gop-declares-covid-19-and-mrna-covid-vaccine-bioweapons/

Zpět