4727 Švýcarští oktagonští templáři Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2023-07-17

Negativní mimozemská agenda
Vibrační frekvence přes 5G spojují lidské vědomí s Negativní mimozemskou agendou. Jsou to skupiny Anunnaki - Archon na planetě Saturn, které manipulují energiemi Vědomí, aby šířily a uchovávaly zprávy Satanské víry.

Poté, co byli luciferští templáři stvořeni, aby skrytě nahradili původní templáře Kristovy esence a linie Maji Grálu na Zemi, vyhlásili svůj genetický elitismus a božské právo vládnout. Systematicky vraždili každého v populaci, kdo nevyhovoval jejich agendě.

Klíčová spouštěcí událost na časové ose začala keltskými invazemi před 9 500 lety, kdy se Negativní mimozemská agenda a jejich luciferští templáři poprvé pokusili vytvořit super-rasu geneticky čistých elit pro vládu na planetě Zemi. Tento proces se vyvíjel, dokud nebylo vytvořeno zednářství, templáři, rosekruciáni, jezuité a další tajné společnosti, které trvají dodnes. Tajné společnosti byly původně vytvořeny luciferskými templáři, aby skryly prastaré posvátné znalosti o skutečném původu lidstva před obyčejnými lidmi. Aby je zavedly do proudu lží, nevědomosti a organizovaného náboženství, především římské církve a islámu.

Černým jezuitským papežem je ctihodný otec Arturo Marcelino Sosa Abascal, který nahradil svého předchůdce Adolfa Nicoláse a od roku 2016 je generálním představeným Tovaryšstva Ježíšova Ďábelského plánu pro nový světový řád Římské říše. Kontroluje tajné společnosti, které zase kontrolují CIA a prostřednictvím JTTF - Joint Terrorism Task Force - FBI a amerických zpravodajských agentur, které organizují obchod s drogami, uranovými zbraněmi, nelegálními zbraněmi s bílým fosforem, odebírání orgánů, pedofilní kruhy, nelegální používání diplomatických kontejnerů, a v neposlední řadě také lidské oběti a obchodování s lidmi.

Tajné společnosti jsou loutkami Černého papeže, zatímco Černý papež je loutkou CIA. Clintonova nadace slouží CIA a její agendě a je podporována Kongresem USA. Ministerstvo obrany bylo podvedeno a ovládnuto CIA a má své špiony v Kongresu. Na druhou stranu je CIA loutkou švýcarských rytířů Octagon templářů. Mimo jiné ukrývají své peníze v bitcoinech, které vytvořila Alice v laboratořích LHC v CERNu v Ženevě.

Vatikán ovládaný jezuity je jediným vlastníkem všech západních korporátních zemí a prostřednictvím rodného listu s příjmením velkým písmenem každého jednotlivce na planetě Zemi: Satan vládne prostřednictvím svobodných zednářů, vlastní Vatikán, a papež je jeho otrokem.

Nyní ztratili svou Agendu, protože všechno, o co se snaží, selže. Ani války, ani nemoci, ani finanční krize, ani nedostatek jídla, všechno nebude nic jiného než zoufalý pokus Temných sil přežít a udržet se u moci. Ale určitě ztratili kontrolu, už se nebojte!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/17/swiss-octogon-templars/

Zpět