4672 Yahyel: ET navštěvující Zemi Johnathan Trinity

[ Ezoterika ] 2023-07-10

Mimo vás žádná realita neexistuje. Existuje mnoho realit uvnitř vás. Svět, který vidíte kolem sebe, se vytváří ve vašem vědomí okamžik za okamžikem. Otázka skutečně zní - do jaké reality se chcete posunout. Do reality s jednou mimozemskou civilizací, s deseti, sto nebo více? Existují pravděpodobné možnosti, kam se vaše civilizace v tuto chvíli ubírá. Díky kolektivním přesvědčením, zkušenostem, které lidé mají a ze kterých se vracejí s příběhy, a díky tomu, co lidé zachycují od ostatních kolektivně společně utváříte svou vysněnou realitu, kterou nazýváte Země.

MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE
V současné době z našeho pohledu v této časové linii navštěvuje vaši rovinu přibližně 40 hlavních civilizací. Mnohé z nich jsou podobné vám, humanoidního vzhledu, dvě ruce, dvě nohy, velké hlavy, obvykle o něco větší než ta vaše, a jedna nebo dvě s o něco menšími hlavami. Někteří, jak vy říkáte, mají navíc pár nohou, jak vy říkáte. Někteří jsou obojživelníci, to je možná jeden z hlavních rozdílů, kterých si všimnete. Existuje také mnoho dalších civilizací, vědomých bytostí a kolektivních myslí, které čas od času sledují a kontrolují vaši realitu.

Číslo 40, které jsme původně uvedli, možná 41, abychom byli přesní, jsou civilizace silně zapojené do vzestupu Země v té či oné podobě v této době. Některé z nich dobře znáte, jako například nás Jahyel, Shakani, Sírius, Arktur, Plejády a Orion. A samozřejmě některé z těchto soustav jsou spojeny s více než jednou civilizací. Během následujících měsíců se jednotlivé civilizace v rámci různých systémů začnou identifikovat. Prozatím pochopte, že v nadcházejících měsících dojde k velkému pokroku. Některé z těchto 40, které zůstávaly v pozadí, se nyní začnou dostávat do popředí a dávat o sobě vědět. Někteří zůstanou stále v pozadí, dokud nenastane čas otevřeného kontaktu, kdy bude vašemu světu oznámeno mnoho zjevení spolu s tím, co můžete nazvat přesnějším pochopením skutečné minulosti vaší Země.

VZRUŠUJÍCÍ ČASY
Nastávají vzrušující časy, ve své realitě se dostáváte do fáze, kdy začnete vidět širší souvislosti. Začnete více chápat civilizace, které tu s vámi byly po celou dobu. Doporučujeme vám, abyste v následujících týdnech a měsících věnovali velkou pozornost mediálnímu pokrytí fenoménu UFO/UAP, protože některé z těchto civilizací se budou odhalovat pozoruhodným způsobem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/10/the-yahyel-extraterrestrial-civilisations-are-currently-visiting-earth/

Zpět