4670 Yahyel: mimozemské sledování Země Johnathan Trinity

[ Ezoterika ] 2023-07-13

Q: Monitorují mimozemšťané a shromažďují informace o lidech?
A: Jsem Tahinio z Ahyel. Rád bych vás v tuto chvíli přivítal, když se k nám připojíte na této relaci otázek a odpovědí. Na vaše dotazy vždy rádi odpovíme, jak nejlépe umíme. Ano, samozřejmě, neustále vás sledujeme, doslova, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, jak říkáte.

Mimozemská agenda
Sběr analytických dat o jakémkoli projektu tohoto druhu je nezbytný pro inteligentní a efektivní proces směřující k našim cílům. Které jsou konkrétně:
1. Pomoc lidstvu při vzestupu vědomí, váš svět prochází tak hladce a rychle, jak je to jen možné. I když neodepřete bytostem vašeho světa lekce a výzvy, které se v této době rozhodly podstoupit v této dimenzi.
2. Pohyb směrem k otevřenému/prvnímu kontaktu s vaší civilizací. Bod, kdy velká většina bytostí ve vašem světě ví, že jsme zde, abychom vám pomohli, a vaše vlády jsou většinou pravdivé a otevřené ohledně naší přítomnosti.

Mimozemské sledování
Mimozemské sledování vašeho světa je běžné, hlavní referenční body, které sledujeme, jsou:

1. Kolektivní vibrační frekvence, je pro nás velmi jednoduché změřit vibrační frekvenci vašeho světa. Máme zařízení, která měří elektromagnetické vlny vašeho světa. To v kombinaci s technologií, která měří frekvenci světla kolem vaší planety, nám dává docela přesné pochopení toho, kde se v daném okamžiku nacházíte. Čtení frekvence nám jasně ukazuje, jak postupujete po křivce do plnohodnotné reality čtvrté hustoty.

2. Sledujeme také vaše kolektivní a individuální přesvědčení. Převážně se jedná o organický proces, kdy se telepaticky svým vědomím připojujeme k vašim energetickým polím. Můžeme to udělat kolektivně i individuálně. Odtud je pro nás poměrně snadné pozorovat, kde jsou vaše přesvědčení. Děláme to pravidelně v různých časech během vašeho dne a vašeho roku. Během dne jsou chvíle, kdy jste více napojeni na staré zastaralé systémy víry. A časy, kdy je vaše vědomí více rozšířené. Sledováním těchto výkyvů v průběhu času získáme dobrý přehled o celkovém obrazu.

3. Kromě toho vždy sledujeme hlavní události ve vašem světě, abychom viděli, jak reagujete na náročné situace. To je možná jeden z nejdůležitějších faktorů pro pochopení toho, kde se nachází vaše kolektivní mysl. Právě v těch nejintenzivnějších situacích se projevují vaše ̎skutečné barvy ̎.

Otevřený kontakt a vzestup
Prosím pochopte, že vás nesoudíme. Žijete v náročné rovině a od vašich předků jste si osvojili mnoho omezujících přesvědčení a způsobů fungování, které vám neslouží.
Nyní, když máte hlubší jasno v tom, jak monitorujeme vaši realitu, lépe rozumíte tomu, na čem musíte pracovat, abyste urychlili otevřený kontakt a vzestup vašeho světa.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/09/the-yahyel-extraterrestrial-monitoring-of-earth/

Zpět