4654 Aštar: Obnovení epifýzy Arthura Hector

[ Ezoterika ] 2023-07-05

Úplněk 3. července 2023 pokračuje v působení kosmického světla. První vlna "probuzení" se rozšíří a hlava bude zasažena prostřednictvím fotonového světla. Šišinka mozková tak obdrží velmi vysoké světlo a její síla se zvýší a rozšíří. Třetí oko otevírá obrazy minulých let v jasné vrstvě.

KOMPLETY
V hlavě se mohou objevit fyzické potíže, jako jsou unavené oči a horší vidění, uši se mohou zaklapnout, což může způsobit zvonění v uších, vysoké pípání a jiné hučení. Na to vše reagují také dutiny v hlavě a nosu.
Dále se mohou zvýšit stížnosti na krátkou zmatenost, protože různé osoby nemohou tyto změny zpracovat. Výpadky paměti se objevují u těch, kteří žili příliš v iluzi. Jedná se o rychlý reset, kdy se vědomí dále otevírá do vyšší oktávy.

SPÁNEK
Náhlé přemožení spánkem, a to i během dne, je dalším jevem. Přiznejte si to, protože přeměna vyžaduje hodně energie. Reset pokračuje i během dne. Odpočinek a hluboký spánek vás přenesou do další vrstvy, kde můžete vše lépe zpracovat. Práce v jiných dimenzích hraje roli, koneckonců právě tam přijímáte nové lekce nebo se podílíte na transformaci nové Země. Tyto informace nejprve přichází do vašeho podvědomí a poté se projeví ve vašem fyzickém těle. Tímto způsobem mohou být nová řešení předávána dál. Novou Zemi vytváříte vy všichni.

SVĚDOMÍ se chystá promluvit
Připravte se na zvláštní období. Svědomí začíná promlouvat a obrazy z minulosti vyplynou na povrch velmi jasně a ukáže vám situaci, kdy výsledek dopadl jinak, než jste si mysleli. Převádí se intenzivní pocity, které mohou být velmi konfrontační. Máte pocit, že svět je vzhůru nohama a hlava sleduje posun obzoru.

KORONOVÉ SPOUŠTĚČE
Jedná se o trauma, které ještě nebylo zpracováno. Oznámení o krycí události otevírá mnoho emocí. Mnohé lži o covidu se dále otevírají a mnozí se probouzí. Alternativní kanály odhalily lži mnohem dříve, ale nyní se do toho pouští i mainstreamová média. Média se probudí, ale nejdříve se zaseknou na mnoha frontách, stále jsou řízena. Nakonec najdou odpovědi na místech, kde je tajemství skryto. Toto rozuzlení přinese mnoho výsledků, v jejichž důsledku se objeví nové konfrontační informace.

ZOTAVENÍ
Navzdory tomuto chaosu může nyní začít zotavování z období covidu. Informátoři se postaví na nohy a žumpa zneužívání se otevře. Jak se objevují fakta, nastává chaos. Média jsou pod tlakem, protože chtějí vynést na světlo utajované informace. Lidé na vyšších místech začínají být neklidní a nakonec informace předají informátorům a médiím. Obyčejní občané a živnostníci chtějí objasnit zneužívání, které jim zhoršuje život, protože řešení problému se stále odkládá. Bota budou tlačit nakonec všude.

INFORMAČNÍ VLNA
Tato vlna odhalení mnohé objasňuje a nelze ji již dále skrývat. Vzniká chaos, protože pravda je zpochybňována na mnoha úrovních současně, což způsobuje nesouhlas a velký neklid v hlavě. To vše může být zdrcující, snažte se kolem sebe vždy vytvořit jemný klid a odpoutat se od zmatku a chaosu. Odplavte strach a snažte se zůstat v lásce, aby se soucit ve vašem srdci nesrážel, ale naopak rostl.

PRAVDA A LEŽ
Čím více dovolíte vřelost božské lásky, tím více pochopíte, co se děje. Jste chráněni světlem nové frekvence, sedmého nebe. Může být těžké zůstat stabilní, když se protrhne hráz. Zaplaví vás mnoho emocionálních vln a vaše hlava se bude rozbíhat na všechny strany, protože kde je pravda a kde lež? To vše zpočátku velmi mate, pokud nejste dobře propojeni s vlastní vnitřní láskou. Vystupte ze zmatku a naslouchejte svému srdci. Opusťte na chvíli bouřlivou situaci a najděte místo, kde se cítíte bezpečně a chráněni. Najděte mnoho dalších podobně smýšlejících lidí, abyste se mohli v těchto neklidných časech vzájemně podporovat. Mohou vám dát lásku a porozumění, aby vám hlava neběžela jako splašená.
Je to umění zůstat ve své síle navzdory všemu. Nevyčítejte si, že se o sebe dokážete postarat, když to druhý nedokáže. Snažte se pomáhat, ale ne na úkor vlastního bezpečí. Nemůžete nikomu pomoci, pokud nejprve nevybalancujete sebe a situaci.

Každý člověk si může svobodně vybrat. Třeba se probudí právě tam, kde lež převládá nejvíce. Třetí oko se opět dále otevře a poskytne fyzickým očím velmi jasný pohled na aktuální situaci. Ve vztazích se otevře obnova, krásná energie lásky se zvedne tam, kde ji nečekáte. Rodinné vazby byly nějakou dobu pod tlakem, ale to se brzy změní. Vznikají krásná setkání a posilují se nová přátelství. Bude to obzvlášť plodný rok pro lásku, rodiny se rozrostou díky narozením dětí a novým slibům.

KRÁSNÁ ENERGIE
Velký úklid začal! Tato první kosmická vlna "probuzení" iniciuje odhalení a ovlivní každého. Prochází veškerým chaosem a vytváří velké exploze očisty. Po kalamitách nastane opět mír, který se promění v klidnou energii. Nečekaně a nepředvídatelně se tato energie šíří po Zemi sem a tam. Tato nádherná energie vyslaná slunečním světlem se náhle objeví tam, kde se sejde mnoho milujících duší.

VZÁJEMNÉ PROPOJENÍ
V hloubi bolesti dochází k navazování nových spojení. Je to nové a neuvěřitelné, ale nějak je to opravdu dobré. Nebojte se, vše se vrátí do rovnováhy. U někoho velmi rychle a u jiného to chvíli trvá. Vydržte a zachovejte si víru v božský plán obnovy. Nahromadění již začalo v další vrstvě, kde frekvence rezonuje velmi vysoko, možná pro vaše oči neviditelně. Čas od času můžete toto světlo vnímat a zahlédnout záblesk nového věku Vodnáře, zahřeje vás u srdce a otevře harmonii.

POŽEHNÁNÍ
Co se může stát, když spojíte láskyplné myšlenky dohromady? Chaos zmizí a objeví se klidná energie světla a harmonie. Volba je na vás, protože žehnající vůz, který nese číslo sedm, může pokračovat v jízdě po správné cestě, takže rovnováha se stane skutečností. Otevře se sedmé nebe a toto světlo vám bude svítit na cestu. Světelné bytosti vám přichází na pomoc. Když se rozhodnete spojit se místo boje, budete pozvednuti a přijati.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/05/ashtar-reset-pineal-gland/

Zpět