4630 ANÉEKA DE TEMMER Cosmic agency

[ UFO ] 2020-10-21

Robert: Jaká je tvá nejšťastnější vzpomínka z dětství? Čím je tak výjimečná?
Anéeka: Pamatuji si, jak jsem seděla ve svém domečku, který mi byl ušitý na míru, muselo mi být tak 12 nebo 13 let. Měla jsem výhled na moře dole v dálce, u malého lesa palem. Měla jsem zapnutý počítač a právě jsem si uvědomovala, že mám všechny informace o bezpočtu ras a druhů na dosah ruky. A přesně v tu chvíli jsem si uvědomila, že mě moje civilizace podporuje, abych se mohla rozvíjet, jak jsem chtěla. Že jsem měla plnou svobodu studovat nebo dělat, co jsem chtěla. V tu chvíli mi také přestalo vadit žít ve svém věku sám. To se promítlo do svobody.

V Taygetě se osiřelé děti učí postarat se samy o sebe od velmi, velmi raného věku, ale vždy s nevtíravým dohledem. Dostanou malý domeček pro sebe, přizpůsobený jejich potřebám, vše v měřítku pro každý věk. Tohle byl můj poslední takový malý dům, než jsem přešla do normální velikosti.

Robert: Co máš na své práci nejraději?

Anéeka: Pocit, že dělám rozdíl. Že to, co dělám, má význam, pomáhá, zlepšuje životy bezpočtu lidí. Cítím se a poznávám nyní v pozici velvyslance své rasy před lidstvem, protože se znám jako nelidská osoba, spolu s Yázhi Swaruu, která dnes nejpříměji interaguje s lidskou rasou. Z mé kultury nebo rasy jsem ta, kdo nejvíce mluví a komunikuje s lidstvem.

Roberte: Je něco, co bys chtěla udělat a ještě jsi to neudělala?

Anéeka: Do této definice by spadalo nespočet věcí. Chtěla bych prozkoumat další vzdálené světy. A zároveň si přeji klid a pohodu zpět v mém rodišti, Temmeru. Chci dům u moře, nejlépe nahoře. A čas pro sebe.

Robert: Jaký je normální den ve tvém životě?

Anéeka: Probouzím se víceméně ve stejnou dobu, pozoruji blízkou Zemi. Hned potom se osprchuji a oblékám se. První věc, kterou dělám, je cvičení a trocha meditace. Pak dojdu na palubu CIC ̎Informačního a řídicího centra ̎ , kde jsou počítače, a vidím, co se tady nahoře obecně děje, stav lodi a vše, co bylo hlášeno, prostředí a komunikaci s ostatními loděmi jiné kultury umístěnými na oběžné dráze. Kontroluji své nelidské zprávy. Pak zapnu digitální počítače a udělám to samé se zprávami ze Země. Kontroluji novinky.

Odtud komunikuji s Robertem a Gosiou v závislosti na dni. Pracuji, podávám informace nebo odpovídám na dotazy. Odtud se přesouvám do jídelny, ať už je řada na mně, abych pomáhala vařit, nebo něco dělala, podle dne. Po jídle se trochu stýkám s těmi, kteří mě doprovázejí, a pak se odeberu do své soukromé kabiny, abych odtud pokračovala v soukromí s digitálními počítači.

Pak dorazí Yázhi s nějakými svými nápady nebo svými hrami a já ji poslouchám. Mohu si s ní hrát nebo jí pomáhat v jejích projektech, jako jsou domečky pro panenky, zahrady nebo holografické videohry, nebo digitální. Jiné dny trénuji s různými přístroji.

Pak začnu studovat témata, která mě momentálně zajímají, až do doby večeře, kdy zase pomáhám nebo uklízím. Odejdu znovu do své kabiny, kde čtu nebo studuji a poslouchám hudbu. Znovu se osprchuji a jdu spát.

Zdroj: https://www.swaruu.org/transcripts/mujer-pleyadiana-taygeteana-aneeka-de-temmer

Zpět