4610 Tahle kniha je z Yahyelu: Zveřejňování a zrychlující se kontakt v roce 2023 Jonathan Trinity Martin

[ Ezoterika ] 2023-06-27

Dobrý den, dobrý den, jsem Tahinio z Yahyelu. Dnes k vám přicházíme s aktuálními informacemi o procesu odhalování vaší společnosti. V posledních měsících a letech, ale zejména v posledních několika měsících, došlo ve vašem světě k nárůstu dat (o fenoménu UFO) ve vašich mediálních systémech. S potěšením vám oznamujeme, že vzhledem k tomuto přílivu dat do vaší reality přijdeme dříve než kdy jindy. Jedním z datových bodů, podle kterých posuzujeme, kdy jste připraveni na pokročilý a urychlený kontakt, je ochota a připravenost vašich občanů setkat se s námi na vašem nebi a případně i na pevnině.

STOUPAJÍCÍ FREKVENCE
Nedávný rozruch ve vašich médiích, mnoho různých pohledů z mnoha různých zdrojů, způsobil ve vašem světě rezonanci, která je pro nás v této době velmi příjemná. Frekvence se stávají příznivějšími pro vstup našich lodí na vaši oblohu. Musíte pochopit, že podobné přitahuje podobné a zákon přitažlivosti je ve vašem světě stále v činnosti. Pokud neexistuje celková rezonance směrem k touze po kontaktu s námi a našimi loděmi (neboť i naše lodě jsou vědomé), nemůžeme se stát součástí vaší reality, to nás jaksi odpuzuje. Ale protože ve vašem světě roste touha zažít naše lodě na vaší obloze, táhne nás to k vám. Nemůžeme si pomoci, ale rezonujeme směrem k vám. Je naší přirozeností sloužit a naší přirozeností je jít tam, kam jsme vibračně povoláni. A váš svět nás v současné době volá.

ZÁŘIJOVÉ KONTAKTNÍ OKNO
Cítíme, že zejména kolem vašeho měsíce září budou k dispozici portály, kontaktní okna, do kterých nám bude velmi příjemné rezonovat. Od té chvíle vás budeme z vaší oblohy vídat stále častěji, jak se ve vašich hlavních sdělovacích prostředcích budou objevovat zprávy a kolem tohoto tématu bude stále větší ̎rozruch ̎ . My a mnozí další se budeme na vaší obloze objevovat stále častěji. Bude více pozorování, více videozáznamů našich lodí, a tím pádem i více mediálních zpráv z vašeho světa. Vytvoří to efekt sněhové koule, více pozorování vytvoří více mediálního pokrytí a více mediálního pokrytí vytvoří více pozorování. Od této chvíle bude pohyb směrem k prvnímu a otevřenému kontaktu exponenciální povahy.

ZVEŘEJNĚNÍ
Nedělejte si příliš velké starosti s procesem odhalení vašeho světa, máme to v rukou. Až nastane správné načasování, dojde ve vašem světě k tolika kontaktům, že naše přítomnost bude nepopiratelná a váš proces ̎odhalení ̎ bude probíhat zároveň. Považujeme za poněkud humorné, že se tolik z vás zaměřuje na ̎odhalení ̎ , abyste mohli mít kontakt. Jako bychom MY byli nějaká třetí strana, která do toho nemá co mluvit. To je pro nás a naše lodě velmi směšné. Naše lodě se vašim výpadům někdy hlasitě smějí.

CE-5
Pokud se tedy cítíte být přitahováni CE-5, pokud se cítíte být přitahováni k tomu, abyste nás oslovili a pozvali na své nebe, letošní září a dále představuje mocnou příležitost spojit se s námi na vaší budoucí reálné obloze. Uvidíme se pak a pravidelně mezi tím. Zatím vás milujeme.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/27/tahinio-of-the-yahyel-disclosure-and-accelerating-contact-in-2023/

Zpět