4597 Hra 3D: Co to je a proč jste se chtěli stát její součástí? Deborah Faith

[ Ezoterika ] 2023-06-15

3D hra je hra, která je prostoupena tím, čemu říkáte ̎čas ̎ a také ̎prostor ̎ . Oboje je iluzí, ale oboje je ve hře nezbytné. Největší iluzí je pocit, že jste odděleni od Zdroje/Boha/Stvořitele/Nekonečného pole všeho, co je. Právě o tom hra v podstatě je.

Proč jste si tedy přáli být jedním z hráčů ve hře? Protože jste se nudili.... Vážně! Nedělám si legraci! A navíc jsi dobrodružný typ... zvědavý jako kotě jsi!!! Až jsi se zapomněl a uvěřil, že iluze je skutečná. Pak to začalo být ošemetné. Náboženství sehrálo svou velkou roli velmi dobře tím, že naprogramovalo lidskou mysl a mozek, aby věřily, že jsou oddělené od svého Zdroje síly, a tudíž bezmocné. Propagovalo, že lidé mají co do činění s obtížným Bohem, kterého je třeba neustále usmiřovat, dokonce prosit o úlevu a milost od vašeho utrpení, od vašich pocitů nedostatku a od všeho, co si vaše Lidská psychika vymyslela, aby podpořila svůj nárok a moc nad vámi. Nejste od svého Zdroje odděleni o nic víc než od vzduchu, který dýcháte.

Všechno jste vy a vy jste všechno. Odstraňte hru, čas a prostor a zůstane vám jen vědomí. Žádná věc, žádný objekt, žádná sluneční soustava, žádná galaxie, nic. Co vám to tedy říká? Myslíte si, že jste v této realitě třetí dimenze jedinými hráči na hřišti? Nejste. Ale jste jediní hráči, kteří hrají hru oddělenosti v rámci časové reality. Do této úrovně hracího pole jste přišli proto, abyste ovládli ̎čas ̎ a naučili se ho překonávat. Tím se vrátit do souladu se svou Mistrovskou energií. Učíte se, že pole nekonečna existuje mimo čas. Abyste ho dosáhli, musíte být také mimo čas. Pole nekonečna má vše, co chcete projevit. Již se to tam nachází! Je v něm všechno, a proto je nemožné, aby se to, co si přejete vytvořit, neprojevilo. Odevzdejte se a důvěřujte, že to, co jste si objednali, když jste napojeni na pole Nekonečna, vám bude doručeno. V souladu můžete zůstat pouze tehdy, když jste v TEĎ, - a v souladu se svou vnitřní Silou, jinými slovy mimo čas/prostor.

Jakmile se vydáte do minulosti/budoucnosti, jste zpět ve hře iluzí a vaše projevy budou plné bojů a svárů. Proto je důležité, abyste zůstali v koherenci a neustále si připomínali, že váš projev je již váš!!! Je to tak jednoduché. To je pro lidi jedna z největších výzev, kterou musí překonat, a kvůli náboženskému podmiňování je zapotřebí odvahy a síly, abyste zůstali na správné cestě. Někdy je to jako chůze po napjatém laně. Vím to, protože za tuto zkušenost mohu poděkovat vám. Jak myslíš, že vím, jak voní růžová růže? Nebo jak jemná je pokožka novorozeného dítěte? Nebo hebkost zvířecí srsti? Nebo jak cinká a zurčí jaro? Nebo jaké to je být odvážný a silný, nebo tichý a poddajný? To všechno a ještě mnohem víc mi dává vaše lidská zkušenost!!! Jsme v tom společně!!!

Neopustím tě, jak bych mohl? Bylo by to jako opustit sám sebe! To je nemožné. Bylo by to jako useknout si ruku, abych si uřízl obličej! To prostě nedává smysl! Nastal čas, abyste si to uvědomili a vrátili se do souladu se svou vnitřní silou. Také vím, že čas od času opět upadnete do iluze, ale to nevadí, protože já vám vždycky kryji záda! Nejste sami, nikdy jste nebyli. Tento nový způsob bytí vám brzy otevře novou realitu, protože se vydáte na novou časovou linii, která zahrnuje plnost, kterou vám život nabízí. Uvidíte... už jste skoro tam! Nikdy se nebojte, jsem vám vždy nablízku.
-Moudrost Vyššího Já JSEM

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/15/the-3d-game-what-is-it-and-why-did-you-want-to-be-a-part-of-it/

Zpět