4592 Vytváření změn ve vašem životě Victoria Cochrane

[ Ezoterika ] 2023-06-16

Snažíte se ve svém životě vytvořit změnu, ale máte pocit, že se vám to nikam nedaří? Na cestě se objevují jedna překážka za druhou a bez ohledu na to, kolikrát požádáte vesmír o pomoc, zůstáváte na mrtvém bodě. Je to nejen frustrující, ale i deprimující a demoralizující.

Ačkoli nemám žádné pevné odpovědi na to, proč se lidem nedaří, i když vše nasvědčuje tomu, že se dařit bude, nemohu dostatečně zdůraznit jednu věc: naše myšlenky vycházejí z našich systémů přesvědčení, které jsou základem všeho, co říkáme, děláme a jak se chováme. To, čemu věříme, vytváříme, a každá další myšlenka podporuje systémy přesvědčení, které zastáváme, a jak negativní nebo pozitivní bude naše realita.. Čím negativnější jsou naše myšlenky, tím více podkopáváme svou schopnost věřit, že se věci mohou změnit.

Duchovní rady, které pomohou změnit váš život.
1. Buďte vděční za to, co máte, i když se to nezdá být mnoho. Lítost nad tím, co nemáme živí přesvědčení o nedostatku a chudobě, takže je logické, že vděčnost bude působit opačně a otevře nám okna k naději a příležitostem a k menšímu lpění na penězích.
2. Sledujte své myšlenky a přerušte a zrušte všechny negativní vzorce myšlení, které mohou blokovat vaše systémy přesvědčení.
3. Odpoutejte se od minulosti a postavte se svým démonům! Jakkoli se to může zdát náročné, člověk se nemůže posunout vpřed, pokud neustále vězí v minulosti.
4. Zvyšte svou vibrační frekvenci. To znamená, že se snažte neinvestovat do pomluv, dramat a starostí druhých lidí a snažte se zůstat co nejméně odsuzující. Jezte kvalitní jídlo, pijte hodně vody, dostatečně spěte a snažte se zůstat co nejvíce pozitivní.
5. Buďte aktivní a pracujte na tom, aby se věci děly, místo abyste čekali, až se stanou.
6. Buďte křišťálově čistí ve svých záměrech a buďte konkrétní v tom, o co vesmír žádáte. Pište si seznamy, vytvořte si vizi a stanovte si časový plán.
7. Věřte!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/16/creating-change-in-your-life/

Zpět