4572 Nový Matrix 11. Lev

[ Ezoterika ] 2023-06-21

Starý 3D Matrix byl zničen, ale stále je z něj spousta fragmentů. Jejich prostřednictvím nás parazitický Systém a jeho Pyramida Síly nadále houževnatě drží a ovládá. Jak?

Často máme pocit, že když se vynoří zajímavé myšlenky, jako bychom byli odpojeni, informace jsou odváděny z našeho mozku. Obvykle se to děje přesměrováním pozornosti. Mysleli jsme například na Zdroj nebo vysoké vibrace a najednou zazvoní mobil. Naše pozornost se přesune na chat s kamarádem a předchozí téma je zapomenuto. Nebo jsme se ráno probudili s myšlenkou na duchovní praxi, a zatímco jsme hledali pero a papír, abychom nezapomněli, všechno se okamžitě vypařilo.
Během spánku vystupujeme z kukly naší mysli vědomé si dat, napojujeme se na obecné informační pole a svými paprsky pozornosti prozkoumáváme vzácná témata umístěná v horních vrstvách nevědomí. Tam sbíráme ta nejzajímavější data, která bychom zde mohli rozbalit a implementovat. Ale když se probudíme a vrátíme se do normálního stavu, nemůžeme to přenést. Okamžitě aktivuje poplach Matrixu a blokuje myšlenkové pakety, které přesahují to, co umožňuje pyramida systému a moci. (pozn. doteď mě nenapadlo, že přemazávání je vlastnost matrixu)

Někdy sebere naše myšlenky přímo na cestě. I při nejhlubším soustředění můžeme ztratit tok myšlenky, její kanál. Trosky 3D Matrixu reagují na záblesky našeho vědomí, které se vymykají jeho normám, a tyto záblesky uhasí záplavou nových emocí, které přesměrují naši pozornost nikam.
Ve snaze zapamatovat si něco s lidskou (hmotnou) pamětí zůstáváme v zámotku našeho informačního pole, aniž bychom měli přístup ke společné databázi, obsahující velké vesmírné pravdy. Tok informací je nepřetržitě přenášen do našeho osobního vědomí, ale Systém nedovoluje, aby paprsek naší pozornosti pronikl za něj. ̎Tohle je tvůj svět, člověče, žij tady! Proč potřebujete získat něco odjinud?

Naše mysl, která nemá žádné spojení se Zdrojem a planetárním informačním polem, nemůže interpretovat to, co je přijímáno, natož to vyjádřit. Proto nás Systém neustále vrací
ze stavu ALFA (relaxace, kreativita a úspěch na Subtilní rovině)
zpět do BETA stavu (koncentrace na příkazy Ega a okolní reality). V tomto režimu se zapnou filtry mysli a náš mozek se soustředí na okolní realitu.
Ve stavu THETA (meditace, intuice, paměť) naše vědomí shromažďuje informace v kosmickém měřítku.
Ve stavu DELTA (oddělené uvědomění, sen) - ztělesňuje to, co přijal, a vytváří nové světy.
Ve stavu GAMA objevíte vhled, rozšířené vědomí.

Absolutně nepřijatelné pro pyramidu moci temných. Navykli naše vědomí přijímat potravu pro myšlenky pouze v mikroskopických částech. 3D System jimi zanáší naše paměťové buňky a my je považujeme za své. Tak nás to cpe šablonami starého 3D Matrixu. Vstřebáváním mentálního odpadu, ve snech i ve skutečnosti, formujeme naše osobní a obecné prostředí, čímž uchováváme Matrix a jeho pyramidu moci. Manipulují s naším vědomím a řídí naše chování a události, které je netěší.
Křišťálově čisté vědomí nemá žádné vazby... Často, jakmile na to pomyslíme, myšlenka se přeruší a začne spěchat. Naše vědomí je plné různého harampádí, které s nápadem nemají nic společného. V pravém mozku (spojeném s Jemnou rovinou) cítíme čištění, pohyb jako od rotujícího ventilátoru uvnitř lebky a zvuk podobný hučení nebo bílému šumu. Paměťové buňky jako by byly vyfouknuty trhnutím pod uchem, je to fyzicky cítit.

Jakmile se snažíme soustředit na to, co se s námi děje, vzpomínka se vytratí. Vliv energetického paprsku Matrixu je obvykle pociťován na pravé straně těla jemnými, téměř nepostřehnutelnými vibracemi a mini křečemi. Po nějaké době může být plug-in na levé straně a způsobit křeče svalů krku, levé paže nebo nohy. Matrix Temnoty, naladěný na naše tělo, se impulsy přizpůsobuje rytmu srdce, dechu a průtoku krve, realizuje své programy a vnímáme je jako reakce/práci našeho těla.
Často především vysokofrekvenční zvuk, který slyšíme v uších obzvlášť před spaním je vibrační synchronizace Matrixu. Může to být jako kliknutí nebo zvýšení toku vibrací. Zvuk se na několik sekund změní, ale pak se vrátí zpět do původního stavu. Spolu s klikáním se mohou objevovat myšlenky a obrazy, které odvádějí naši pozornost od duchovního k materiálnímu, od pravého mozku k levému, od intuice k logice. (pozn. ok, děkuji za tip.. vypnu to, uvidíme, kam se bez synchronizace dá dostat) ⏪ ⏫ ⏬ ◀️ 🔼 🔽⏪ ⏫ ⏬ ◀️ 🔼 🔽 ⏩ ⏪ ⏫ ⏬ ◀️ 🔼 🔽 ⏩ ⏪ ⏫ ⏬ ◀️ 🔼 🔽 ⏩ ⏪ ⏫ ⏬ ◀️ 🔼 🔽 ⏩ ⏪ ⏫ ⏬ ◀️ 🔼

Začneme myslet myšlenkami temných, dívat se jejich očima, naslouchat jejich ušima, soustředit svou pozornost směrem, který potřebují. Software Matrix se do nás pomalu, ale jistě integruje a začíná budovat potenciál. Jakmile je zapsán, aplikace se zapne a začne spouštět prostor vlivu. Mohou to být vnitřnosti, část krku, svaly na zádech nebo něco jiného. Obvykle se projevuje jako křeče, husí kůže, vibrace nebo změny teploty, ale v každém případě jsou přizpůsobeny našim biorytmům a jsou téměř nepostřehnutelné. Pokud je cítíme, nechápeme důvody a ze zvyku si vezmeme léky nebo alkohol, abychom symptomy zmírnili.

Oblíbenou technikou zbytků 3D Matrixu je synchronizace mazacích impulsů s rytmem našeho srdce, abychom neměli žádné otázky - ̎nebojte se, vaše mysl tady nefunguje, jinak vám poskočí krevní tlak a srdce tady. Uklidněte se, vypijte sedativum. Proč potřebuješ přemýšlet? Pořád to zkoušíš? Tak dostaneš ránu do hlavy/hrudníku/zad ̎... To je důvod, proč naše myšlenky odtékají nebo nás při čtení textů nebo poslouchání věcí nepřijatelných pro Systém začne něco bolet. Může vyslat rušivý nebo ohromující signál nejen do našich jemnohmotných těl, ale také na korpus, jakmile začneme přemýšlet o určitých vibracích nebo si vybudujeme kanál s Vyšším Já nebo Zdrojem. Jen abychom si nemysleli... (pozn. někdy stačí jen lehké svrbění, chuť na něco... způsobů pro vyrušení je nepočítaně)

Hluboce věříme, že cogito ergo sum (myslím, tedy existuji), takže jsme si zvykli na hlavu neustále plnou myšlenek. Když náš mozek vstoupí do stavu alfa a odpojí se od ̎tady a teď ̎, systém ho různými metodami přinutí vrátit se zpět, nebo vrhne nové myšlenky na přijímací anténu - naše horní čakry. Jakmile začneme myslet filozoficky, kreativně a zapneme horní energetická centra, dostaneme se na radar Matrixu a jeho dopad závisí na našem nastavení. Matrix k nám automaticky vyšle ohromující impuls a pokud je to nutné, přepne naše vědomí na alkohol, sex, drogy a ̎léky ̎, humbuk v masmédiích a další populární opiáty.

Možná si toho hned nevšimneme, ale některé ̎drogy ̎ naše biorytmy a hormony potlačují a jiné stimulují k růstu. Všechna očkování a pilulky mají dvojité (víceúrovňové) dno. Systematicky se mění vibrace, tělo se stává citlivější na vnější energie a naše ochrana může být velmi snadno prolomena. Ve změněném stavu vědomí se napojíme na cokoli, ale snáze se napojíme na nás. A pak generujeme ještě více psychických energií a myšlenkových forem potřebných pro temné, takže se snaží upoutat naši pozornost všemi možnými nástroji. Pokud navštívíme nevítané blogy, stránky nebo informační kanály, spustí se alarm, Matrix temnoty zablokuje naši horní a stimuluje dolní čakry, jak dokazují pacienti psychiatrických léčeben, uživatelé drog, konzumenti alkoholu a sexu a další šílenci. Aktivují se zvířecí instinkty a potlačují se kreativní myšlenky, které nás spojují s Vyššími rovinami. Čím nižší jsou naše vibrace, tím nižší je přístup k informacím a tím méně vhledů a evoluce našeho vědomí.
Je to jako pod vodou, kde z hladiny není nic slyšet, zvuky a myšlenky jsou tlumeny fyzickou realitou.

Dokud jsme ponořeni do hlubin, nedotýkají se nás. Jakmile zvedneme hlavu (čakru, kanál vnímání) nad hladinu, pozůstatky 3D Matrixu okamžitě zasáhnou náš mozek. Pokud se nám podařilo napít se čistého informačního vzduchu, tlačí nás zpět pod vodu s myšlenkami na nejrůznější nesmysly: ̎Cvrnkni se do nosu... Není to skvělé, že teď máš nový smartphone? ...Ťukni do tlačítek na notebooku, spusť aplikaci...Vedle tebe byl bar a v lednici studené pivo, nechceš? ...A tam, na webu, roztomilá dívka/kluk, koukni ̎...

K přepnutí a potlačení naší pozornosti používá Matrix i jiné metody. Například přes kolemjdoucí nebo skrze dav, kdy nám najednou cizí člověk strčí pohled přímo do čela. V takových chvílích se mozek dostává do stavu alfa (nebo spíše v něm již sídlí, protože cesty v dopravě jsou většinou automatické - cesta byla projetá stokrát). Naše paměťové buňky jsou otevřené pro nulování. Cizinec se pak jednoduše rozpustí v davu, stane se neviditelným, protože od samého počátku to nebyl člověk, ale hologram. Často se s tím setkáváme v metru v podobě zasmušilých provokatérů, kteří sedí naproti a hrají ̎zakousni mě očima ̎. Informace v nás lze nejen vymazat, ale i stáhnout. V metru žije spousta pestrých astrálních a éterických zlých duchů, ale to je další typ vlivu, který probouzí agresi a naplňuje mysl nenávistí a zlobou. V zásadě je takový dopad na lidi, kteří mají nízkou energii a životní hodnoty - ideální baterie pro dobíjení Temných. Tělo, emoce a myšlenky produkují obrovské množství energie. Veškerý prostor kolem nás je zapleten do husté sítě pro odčerpávání naší energie parazitickým Systémem. Jsme pro něj jen zdrojem, obnovitelným a bezodpadovým. Aby nás tak udržel, zbytky Matrixu se nás stále snaží mít na provázku a dojí každého denně a každou hodinu. Proto nás programuje tak, abychom se nikdy neprobudili. A pokud se to náhle stane, zažijeme nesnesitelnou prázdnotu. Naše mysl se obrací proti nám.

Znát cestu a jít po ní není totéž. Spolutvůrci a Hierarchové Vyššího Světla se nás snaží probudit, osvobodit naši mysl. Ale aktivací nových planetárních a kauzálních matic nám pouze ukazují dveře. Je jen na nás, abychom toho využili a znovu získali svou svobodu.

Zdroj: https://www.disclosurenews.it/new-matrix-part-11-from-3d-to-4d-and-5d-lev/

Zpět