4568 Hathors: Věe se děje současně Peggy Black

[ Ezoterika ] 2023-06-24

Jsme zde, zaostření je jasné a nerušené. Nabídneme vám semínka porozumění nad rámec toho, co znáte a nazýváte skutečným. Opět nabízíme uvědomění si multirealit a simultánních životů a činností. Pokaždé, když je nabízena v našich zprávách, spouští a probouzí vaše poznání. Dotýká se aspektů vaší DNA, aby se probudila a vstoupila na palubu.

O každém člověku mluvíme jako o multidimenzionálním hvězdném člověku a jsme si vědomi toho, že tento koncept je pro mnohé namáhavý. Dovolte si být flexibilní s těmito koncepty a nápady.
Představte si, že chcete svůj současný život a aktivity. Každá aktivita má místo ve vaší mysli a vědomí. Máte velmi soukromý vnitřní svět, Tento vnitřní svět je bohatý a strukturovaný, plný mentálních dialogů, obrazů a vlastní reality. Máte vnější svět a tento vnější svět je zalidněný rodinou, přáteli, obchodními partnery a cizími lidmi. Ve vašem životě jsou věci, které jste rádi dělali a máte pro ně vášeň, a jsou činnosti, které děláte méně rádi, ale tyto činnosti musíte dělat, abyste si udrželi tuto realitu a svůj život. Nic z toho ve skutečnosti nezpochybňujete, jde jen o to, co držíte a co považujete za skutečné.

Když si prohlédnete svůj život ve třetí dimenzi, uvědomíte si mnoho různých aktivit, spojení, příležitostí a cílů, úkolů a potěšení. Jste si také vědomi toho, že můžete přejít z jedné činnosti nebo spojení do druhé. Uděláte to s lehkostí a dovedností manévrování a řízení svého života. Takto jsou všichni ukotveni k této holologii. Zaměření je zde, se všemi stimulovanými obrazy, smysly a zaneprázdněností. Život je plný vzrušení, dramatu, nudy, bolesti a potěšení. Dovednost, se kterou řídíte a procházíte těmito událostmi a touto časovou osou, vytváří život na Zemi, který je pouze jedním aspektem toho, kým jste. Je to zaměřený aspekt toho, kdo jste. Vaše hlavní pozornost a uvědomění je zde, se všemi zkouškami a odměnami za ztělesnění.

Nyní si na okamžik dovolte představit si, že váš velmi aktivní a velmi bohatý život je jen velmi malou částí činnosti, která se odehrává ve vašem multidimenzionálním hvězdném já. Je toho víc, mnohem víc a vy jste zváni zažít toho víc v těch nejúžasnějších a nejúžasnějších zážitcích. Jako multidimenzionální hvězdný člověk se pohybujete tkaninou času a prostoru s lehkostí a grácií. Jde o to, abyste posunuli své vědomí a vaše vědění. Jde o to roztáhnout to, co si myslíte, že je vaše realita.

Kojenec si uvědomuje pouze svou postýlku a uvědomuje si pouze své fyzické potřeby. To je realita nemluvňat, na kterou se zaměřují. Jak dítě začíná růst, rozvíjí se vědomí, že se může přestěhovat do jiných místností v domě a komunikovat i jinými způsoby než jen jíst a spát. Rozšiřují své vědomí. Brzy si uvědomí větší svět mimo pohodlí domova a rodiny. Tato zkušenost se neustále rozšiřuje, dokud jako dospělí nemají velký rozšířený aktivní život. Tento život, na který se soustředíte, i když je bohatý a strukturovaný, aktivní a rušný, je stále velmi podobný životu dítěte v postýlce.

S infuzí sluneční energie a evolučním posunem v psychice a duši lidského vědomí nastává příležitost, že si jednotlivci začínají uvědomovat, že jsou aktivní v mnoha realitách a mnoha časových rámcích. Začínají si uvědomovat, že tyto aktivity v jiných realitách a jiných časových rámcích se dějí současně se současným soustředěným životem. To platí zejména pro stav bezvědomí, když spíte. Fyzické tělo je zjevně ve stavu autopilota. Možná se tedy probudíte unavení, zmatení, úzkostliví a nejistí, proč se cítíte trochu mimo kontrolu. Uvědomte si, že zpracováváte účinky intenzivní energie, které nabízí supernova a sluneční erupce. Toto je kosmické probuzení lidstva.
Před usnutím vás zveme, abyste učinili jasný záměr, že integrujete tuto novou energii a probuzené vědomí s lehkostí a grácií. Zavolejte božské bytosti, aby vás v tomto úkolu podpořily. Ujistěte se, že jste při usínání ve stavu hluboké vděčnosti. V této holologické hře, této činnosti života, na kterou se lidstvo zaměřuje, dochází k velkému posunu. Vy a ostatní se probouzíte k potřebě posunout iluzi kolektivního matrixu. Začali jste chápat, k čemu jste povoláni jako multidimenzionální hvězdná bytost. Přihlásili jste se, že zde budete, protože na této planetě dochází k tomuto otřesu. Můžete se cítit nepříjemně, emocionálně aktivovaní, unavení a úzkostní. Používejte všechny vědomé nástroje, které jste získali ve svém růstu. Vyznejte svůj strach, úzkost a nejistotu. Mnohokrát se zhluboka nadechněte, dokud se nevrátíte do svého klidného středu. Právě z tohoto klidného středu začnete být schránkou pro kosmickou energii zaplavující vaši planetu. Toto je váš čas zazářit. Jste stvořeni pro tuto dobu.

Lidé se probouzejí a programy DNA, které ukotvují veškeré vědomí ve fyzické formě, se posouvají a umožňují nový rozšířený pocit, že jste větší, než jste si mysleli. Představte si na okamžik, že jste nekoneční. Jste spojeni se vším, co je a se vším, co bude. Jste si vědomi tohoto soustředěného fyzického života a jste si také vědomi jiných soustředěných životů, které se všechny odehrávají současně podél časové osy a jiných dimenzí. Energie následuje vědomí. Začněte umožňovat svému vědomí představit si možnost být na více než jednom místě najednou. Už to děláte ze svého většího multidimenzionálního hvězdného já, ale nedovolíte si napojit se na toto poznání. Toto jsou semena, která zaséváme a která porostou ve vaší psychice a rozkvetou ve vaší nejhlubší duši.

Takže pro tento den a toto poselství uzavřeme s vědomím, že o tom budete i nadále přemýšlet a bude to nadále rozšiřovat vaše vědomí toho, co považujete za skutečné. Budete i nadále expandovat do své velkoleposti.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/24/the-hathors-happening-simultaneously/

Zpět