4535 Hakann: Pamatujte, že jste reinkarnující duše A.S.

[ Ezoterika ] 2023-06-22

Nejprve bych chtěl uznat, Chci si uvědomit, že život na Zemi je nyní často krutý, nespravedlivý, šílený, drsný, osamělý a bolestný. Ano, vím, že mnozí z vás trpí. Mnozí z vás se nacházejí v nejistých situacích. Mnozí z vás ztratili své blízké. Velmi s vámi soucítím. Jako vždy nejsme pro potlačování emocí. Naopak si myslíme, že pokud se cítíte naštvaní, vystrašení nebo jakkoli jinak, pak jste jako vždy dobří takoví, jací jste. Své emoce můžete jen pozorovat a prožívat, aniž byste se je snažili měnit nebo soudit. Někdy může pomoci prostě plně vstoupit do bolesti a nechat se jí omývat. I když si část z vás může myslet, že vás to zničí, téměř jistě bolest přejde rychleji, než si myslíte, a přinese větší úlevu, než si myslíte. Další věcí, kterou můžete udělat, je změnit svůj pohled zʺmám bolestʺ naʺpozoruji bolestʺ. Nakonec přijde vaše svoboda. Trvám na své předpovědi, že do konce roku 2026 (a dost možná i dříve) bude váš život podstatně lepší než nyní.

Chápeme, že mnozí z vás mají pocit, že my galaktici nepostupujeme dostatečně rychle a že konec roku 2026 je příliš daleko. To je velmi pochopitelný pohled. Kdybych žil na Zemi, dost možná bych se tak cítil také. Z mého pohledu postupujeme tak rychle, jak je to jen možné: vy osobně jste se možná probudili, ale většina lidí ne a pozvednutí vědomí celé planety vyžaduje čas. Pokud ovládneme vaše mainstreamová média a začneme vysílat náš pohled, pak si to mnoho lidí vyloží jako nepřátelské mimozemšťany, kteří se snaží destabilizovat Zemi a snaží se podkopat jejich vůdce. Koneckonců mnoho lidí se falešně domnívá, že jejich vůdci pracují v jejich zájmu, i když tomu tak často není. A jak jsme se již dříve podělili, pokud my, galaktici, zatkneme ty zlé a pokusíme se vám předat společnost založenou na lásce, pak to nemusí být stabilní a hrozí, že si zopakujeme Atlantidu. Zatímco pokud zatknou padouchy a vytvoří společnost založenou na lásce pozemšťané, pravděpodobně bude stabilní.

Channeler nedávno sledoval dokument o tom, jak se Američané snaží budovat národ na Blízkém východě a jak to nefunguje, když se jedna skupina lidí snaží vnutit svůj způsob života jiné. To není dokonalá analogie, ale jako srovnání to také není úplně od věci. Nenechte se mýlit, že většina lidí na Zemi teď touží po normálnosti, pohodlí a odpočinku. Většina lidí na Zemi ve skutečnosti nechce gargantuovské změny ve společnosti ani další nečekané události. Stále si někdy vzpomenu na vojáka z dřívějšího poselství, který přešel (ʺzemřelʺ) pod mým velením a jehož poslední prosba ke mně zněla, abych se ujistil, že pozemšťané nebudou trpět víc, než je nutné. Vskutku důstojný požadavek. Dnes bych se s vámi rád podělil o přirovnání, které ilustruje způsob, jakým se galaktici a andělé dívají na situaci na Zemi.

Náš pohled samozřejmě neznehodnocuje váš pohled, což by mohlo znamenat, že lidé na Zemi trpí a potřebují přímou pomoc od galaktiků. Jak už to tak bývá, myslím, že obě perspektivy mají jisté opodstatnění a platnost. I když ano, uznávám, že je pro mě snadné takto mluvit, když nejsem ten, kdo je na povrchu Země a musí trpět vším, co se děje.

Dnešní analogie je následující. Představte si muže (nebo ženu), kterému je 20 let. Převážnou většinu života má ještě před sebou. Ve skutečnosti ty nejlepší dny v jeho životě ještě ani nenastaly. Vydává se na dlouhou cestu za poznáním Ameriky. Tento člověk opravdu rád cestuje. Trpí však závažným omylem. Každý den se domnívá, že jeho život začal na začátku dne a skončí na jeho konci. A tak při svém cestování tráví každý den mnoho hodin v bolestech a zoufalství, sotva vidí přírodní krásy kolem sebe a nejedná s ostatními lidmi tak otevřeně a srdečně, jak by mohl. Pak konečně den uplyne, on nezemře a začne nový den. Člověk však zapomene, že celý včerejšek strávil strachem ze smrti. Je opět přesvědčen, že jeho život začal ráno a že na konci dne zemře. A tak opět tráví dny cestováním a strachem, že na konci dne zemře. A opět den uplyne, on nezemře a začne další den. Opět věří, že jeho život začal toho rána a že jeho život skončí toho večera. Předpokládejme, že během jednoho z těchto dnů začne pršet a je jasné, že bude pršet celý den. Z přiblíženého pohledu se nyní jedná o událost, která sotva stojí za zmínku: prší během jednoho dne velmi dlouhé a krásné cesty. Ale z pohledu toho člověka je tento déšť tragédií, která drtí duši, protože prší a bude pršet celý jeho život! Protože koneckonců žije v mylné představě, že celý jeho život je jen jeden den. Když prší jeden den, zdá se, že prší celý jeho život, což je zdrcující. Ve skutečnosti je ten člověk na dlouhé a krásné cestě a to, že během tohoto jednoho dne prší, je téměř poznámka pod čarou.

Z našeho pohledu takhle víceméně žijí lidé na Zemi. Jeden den v této metafoře je to, co byste považovali za jeden život. Během každého dne jste přesvědčeni, že vaše existence začala ráno a skončí večer. Během každého života jste přesvědčeni, že vaše existence začala zrozením v tomto životě a že vaše existence skončí na konci vašeho života. Ve skutečnosti je však váš současný život jen jedním životem na velmi dlouhé cestě, na které se nacházíte.

A ano, během tohoto života prší, ve skutečnosti velmi. A ano, pracujeme na tom, abychom se vám pokusili sehnat pláštěnku. Neříkáme, že déšť není skutečný, že vaše utrpení není skutečné. Ale v konečném důsledku během celé vaší existence neprší. Prší během tohoto jediného dne, během tohoto jediného života zde na Zemi, a je to jen zlomek celkové cesty vaší duše. Předtím bylo mnoho jiných životů a bude mnoho životů po nich. Cesta vaší duše je mnohem delší a mnohem krásnější než jen tento jeden život zde na Zemi. Vím, že mnoho lidí v duchovní komunitě kognitivně chápe, že jsou reinkarnující se duše, ale mnoho lidí toto poznání skutečně neintegrovalo. Opět se vám snažíme pomoci pořídit si pláštěnku, ale opravdu: kdyby během jednoho dne dlouhé cesty pršelo, považovali byste za vhodné prožívat déšť jako událost, která drtí duši a říkáʺcelý váš život je bojʺ? Nebo byste si mysleli, že dnešek není nejlepší, ale zítřek bude světlejší?

Neříkáme, že vaše utrpení není skutečné nebo platné. Jen říkáme, že i když byl celý váš život bojem, nakonec je to jako jeden deštěm zalitý den na velmi dlouhé cestě. Jste reinkarnující se duše, proto celá vaše existence není bojem - je to jen jeden den na dlouhé cestě, který je bojem. Snad si tedy uvědomíte, že zítřek bude světlejší a že to, že tento život může být těžký, neznamená, že celá vaše existence je jen bolest a boj. Doufám, že vám tato perspektiva přinese jistou míru klidu - i když uznávám, že existují i jiné platné perspektivy.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/22/hakann-remember-that-you-are-a-reincarnating-soul/

Zpět