4529 Skupina: Energizujte svou trojici Steve Rother

[ Ezoterika ] 2023-06-20

Jsem Strážce času. Vítám vás dnes, neboť na planetě Zemi zastáváte velmi posvátný prostor.
Říkáme vám, že vaše místo na Zemi bylo vyhrazeno po velmi dlouhou dobu a vy zde vystupujete jako pracovník světla v této energii. Velmi dobře. Přesto víme, že je to těžké. Víme, že vzhledem ke všemu, co se děje, včetně samotné Země, dochází u mnohých k určitému odpojení. Ale také vám říkáme, že můžete udělat velkou změnu, zejména s vaší triádou, o jejíž vytvoření jsme vás požádali. Je to obrovský kus toho, s čím budete v budoucnu pracovat, a dává vám to stabilitu, kterou lze získat pouze tímto způsobem. Takže to udržujte v pohybu a často do toho ťukejte. Vězte, že na této planetě nejste nikdy sami.

Vaše magie
Magie, kterou hledáte, je ve skutečnosti magie hluboko ve vás. Magie vašeho ducha se objevuje ještě více, než si uvědomujete. S tím, jak se lidé na planetě Zemi stále vyvíjejí, se váš duch vynořuje více na každém kroku, který uděláte. A díky tomu se věci mění. Jste svědky příchodu celé generace bytostí a nové energie na planetě Zemi. Je to velmi magické, a přesto jiné než dříve, takže tato přizpůsobení mohou způsobovat výzvy. Žádáme vás, abyste byli trpěliví sami k sobě a zejména k lidem kolem vás, protože společně vytváříte harmonii.
Proto se zde nadechněte a na chvíli se ke mně připojte, až se všichni budeme držet za ruce kolem velkého kruhu světla. Vnímejte, jak vás lidé berou za ruce, i když s vámi v místnosti nikdo není, protože to je kouzlo, které jste dnes vytvořili. Nadechněte se a na chvíli odložte všechny své myšlenky na dnešní den. Tentokrát vnímejte energii, která přichází levou rukou dovnitř a vychází pravou. Jak energie putuje v kruhu kolem planety, skrze všechny tyto krásné bytosti držící se za ruce, prochází také vaším srdcem. A každé srdce tuto energii mírně ochutí, takže pocítíte, že je mezi všemi společná. Nejste od sebe tak moc odlišní. Ano, víme, že jste se na planetě Zemi dost rozdělili. Hodně to souvisí s vašimi technologiemi, protože se nedíváte lidem do očí tolik jako na obrazovky, dokonce i na tuto. Žádáme vás, abyste vystoupili, když vidíte lidi, a spojili se s nimi svýma očima, podívali se hluboko do jejich bytosti.

Přizpůsobení se změnám na Zemi
Dovolte si vidět jejich ducha a dovolte, aby byl viděn váš duch. To rozpustí mnohé rozdíly, i když jen na okamžik, protože to je vše, co je potřeba. Hledejte, v čem jste si podobní, místo abyste se soustředili na to, v čem se lišíte. Hledání této podobnosti vybuduje novou planetu, novou energii. Zatímco vy se zvedáte, Země sama provádí rychlé úpravy. Viděli jste to na změnách počasí a přerozdělení vody na vaší planetě, které pomohly najít novou rovnováhu a energii. A jak jsme se již zmínili, jádro planety se přestalo otáčet a může se dokonce začít otáčet opačným směrem. Všichni to vnímáte jako změnu, ale lidé se změnám přirozeně brání. Máte rádi status quo, pohodlí, že nemusíte měnit energii nebo hledat nové způsoby, jak věci dělat, ale přesto se všichni chcete vyvíjet na vyšší úroveň. To se děje, drazí, probíhá to právě dnes.
Spojte se tedy se všemi, s kým můžete. Vězte, že jste naprosto magické bytosti, a věřte, že jste ve správný čas na správném místě. Ano, někteří z vás se cítí ztraceni a někteří prožívají nemoci. I když můžete zažívat výzvy, říkáme vám, že vše je v pořádku. Dělejte malé krůčky, drazí. Pohybujte se směrem své vášně a uvidíte, že se před vámi objeví příležitosti. Nyní na chvíli zavřete oči a znovu se natáhněte k této energii. Vnímejte toto světlo, jak prochází každou vaší částí. Vnímejte, jak energie proudí kolem planety a prochází vaším srdcem. Uvědomte si veškerou energii každého z vás, jak nachází tuto krásnou harmonii.

Velký léčivý kruh
Vytváříte tento obrovský světelný kruh. Ti z vás, kteří si přejí přijmout léčení v nějaké formě, nebo ti, kteří jsou připraveni uvolnit něco, co vás trápí, mohou vstoupit do světelného kruhu. Stačí udělat jeden krok vpřed a ucítíte, jak se energie mění. Možná ucítíte, jak se vynořují emoce, ale přesně tak to má být. Ti z vás, kteří se nacházejí vně kruhu a drží se za ruce, otevřete svá srdce co nejšířeji a s veškerou neuvěřitelnou bezpodmínečnou láskou, kterou můžete. Vyzařujte tuto lásku, vysílejte ji ze své srdeční čakry do kruhu. Přeneste ji dopředu a dovolte všem, aby pocítili vaši lásku. Toto spojení má na každého obrovský vliv. Nadechněte se a pak ji vydechněte. Jakmile dech uvolníte, ucítíte, jak se váš vagový nerv začíná zvětšovat a jak se tato energie začíná měnit. Vnímejte, jak do vaší bytosti a vašeho fyzického těla vstupuje světlo.
Všichni jste mistři léčitelé a umístili jste se sem ve velmi kritické době. Mnozí z vás jsou neuvěřitelní empatici. Přinesli jste si tuto citlivost a energii empatických schopností, abyste mohli vykonávat svou práci. Ale dost často, když na někoho položíte ruce, abyste ho zbavili bolesti, skutečně tu bolest ve svých rukou cítíte. Drazí, to je nedostatek uzemnění a s tím budeme v budoucnu dost pracovat.

Prozatím, ať už jste uvnitř léčivého kruhu, nebo venku, nechte tuto energii proudit skrze sebe do samotné země. Země tuto energii zachytí a přenese a transmutuje ji za vás. Promění ji v pozitivní energii, v kyslík, který můžete dýchat, nebo ve vodu, která vyživuje vás, vaše rostliny a zvířata. Vězte, že jste ve správný čas na správném místě.

Nechte energii proudit skrze vás. Levou rukou ji přivádějte dovnitř a pravou rukou ven. Poté kružte kolem srdce. Uvolněte ruce a potřeste jimi, abyste vyčistili energii. Otevřete oči a pomalu se vraťte do místnosti a do svého fyzického těla. Vězte, že jste našli střed, který vám nyní umožní vykročit vpřed v jednotě se všemi pracovníky světla na celém světě. Mějte na paměti, že tento portál je stále otevřený. Portál představuje změnu, a proto se to všechno děje právě teď. Váš prostor byl rezervován, máte vstupenku, která vás do toho všeho dostane. S největší ctí vás žádám, abyste se k sobě chovali s úctou. Vychovávejte se navzájem při každé příležitosti a hrajte spolu dobře.
____________________________

Zdravím vás, drazí, jsem Merlia.

Ženský vzestup
Jsem ženská energie Merlina, toho, kterého znáte jako kouzelníka. Ale je to mnohem víc, protože Merlin byl jen jediným zobrazením, které žilo dál a dál a dál. Jsem tu, abych pomohla tuto energii vyvážit tím, že do ní vnesu některé Merlinovy ženské aspekty. Všechno je to magie a láska je láska. Drazí, láska je důležitým aspektem, který je třeba mít na paměti ve všech věcech. Vaše magie začala v mnoha ohledech a nyní učiní další krok. Jednou z věcí, o které vás požádáme, je posílení tohoto spojení s vaší triádou.

Zapálení vaší triády
Tuto energetickou triádu můžete použít jako základnu pro svůj vývoj a pohyb. Triáda poskytuje další úroveň stability, i když se nemůžete spojit osobně. Stabilita je jednou z hlavních výzev, protože Země se stále pohybuje, lidstvo se stále vyvíjí a dokonce i hvězdy kolem vás začínají vytvářet nová uspořádání. Pro lidi je někdy obtížné projít těmito aspekty a najít rovnováhu, kterou potřebují. Proto vás žádáme, abyste zapojili svou triádu. Přiveďte energii těchto dvou nebo tří dalších lidí. A jak se na tuto energii soustředíte, vykročte vpřed do jedné z podob své vášně. Možná je to něco, co jste nikdy předtím nedělali a co jste vždycky chtěli dělat. Nebo to dokonce může být něco, co už děláte, ale bez dosažení úspěchu, který jste chtěli nebo potřebovali, abyste se podpořili. Říkáme vám, milí, že ne každý se svou vášní uživí. Ale čím více vášně dokážete prožívat v čemkoli, co děláte, tím vyšší jsou vaše vibrace, a tím snazší je pak vaše chůze a cesta na Zemi. Ucítíte ten jemný tlak energie v zádech a život se stane o něco snazším.
Posilujte tedy tuto energii tím, že vytvoříte triádu a přivedete tyto dva nebo tři lidi. Je opravdu jedno, zda s nimi můžete sedět v jedné místnosti, nebo se energeticky spojujete na dálku. Najděte tuto energii a rovnováhu a pak vykročte vpřed do své vášně. Jakmile se spojíte s ostatními členy vaší triády, abyste je přivedli, zaměřte se také na jejich vášně nebo na to, co chtějí. Pomáhejte je podporovat stejným způsobem, jakým oni podporují vás. A to, co se pak odehrává, je velmi magické, protože to vytváří energetickou základnu pro vše, do čeho se právě teď posouváte.
Zmínili jsme, že tento portál se bude zavírat, ale ještě než se tak stane, vytváříte obrovský energetický otisk nového světa a toho, jak vypadá. Je v něm rovnováha, jakou nikdy předtím neměl. Do všech aspektů vnášíte mnohem více ženské energie, což je vskutku velmi krásné a magické. Nastal čas, abyste ji do sebe vnesli a pracovali s ní, vězte, že jste na správné cestě.
Nyní vstupte do vášně a prožívejte ji, jak jen to jde. Zjistíte, že váš svět se stává mnohem jednodušším, protože váš duch se začíná hlouběji uzavírat do vašeho fyzického těla a samotného tělesného obleku. Tělesný oblek funguje na autopilota. Když zažijete úspěch, naprogramujete tělesný oblek, aby tak reagoval. Až se příště objeví tytéž okolnosti, naprogramujte si tělesný oblek znovu. Začněte ji programovat vědomě, protože teď je na to ten správný čas. A to umožní vašemu duchu nejen projít tělesným oblekem do světa, ale také se nově ukotvit ve fyzickém těle. To je to, co způsobuje, že vaše oči září. Ano, to je sexuální energie, o které mluvíme a která je doslova vaší životní energií. Někdy se jí říká čchi a někdy prána.

Rozpalte sexuální energii svou vášní
Sexuální energii ji nazýváme proto, že spojuje životní sílu vašeho fyzického těla, tělesného obleku a vašeho ducha v jeden celek. Vstupte do ní a dovolte si ji vyjádřit, stejně jako ji najdete a podpoříte i u druhých. Jednou z nejkrásnějších věcí, kterými můžete být v tomto období přechodu nápomocni, je nacházet a komentovat krásu druhých lidí. V těchto dnech to však může být obtížné. Když muž přistoupí k ženě a komentuje její krásu, musí to dělat velmi opatrně, protože to může být snadno špatně interpretováno. A přesto si nenechte ujít příležitost. Najděte způsob, jak použít vhodná slova, která uznají něčí krásu, aniž by působila výhružně. Uznejte tuto energii v druhém, protože je to duch, kterého v sobě vidíte.
Vlastně tím povzbudíte krásu jejich ducha, aby se více projevila, což je dobré pro všechny. Vytváří to posílenou společnost a umožňuje vám to prožívat tu nejkrásnější lásku, stejně jako v dobách Atlantidy a Lemurie. Tyto časy se mění, drazí, a vy máte možnosti přepisovat dějiny, jak jdete kupředu. Víme však také, že mnozí z vás se cítí docela odloučeni. Budeme se touto energií zabývat, abyste lépe pochopili, co se děje. Každý z vás je magickou bytostí, tak se do toho zapojte. Napojte se na Merlinovu magii, kterou v sobě nosíte, a sledujte, jak se svět kolem vás začíná novým způsobem vyrovnávat. S největší ctí vás žádám, abyste se k sobě navzájem chovali s nejvyšší úctou. Vychovávejte se navzájem při každé příležitosti a dobře si spolu hrajte, protože vytváříte tuto zbrusu novou hru na planetě Zemi.

Espavo, drazí, já jsem Merlia. Přijďte se na mě někdy podívat.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/20/the-group-energize-your-triad/

Zpět