4517 Přítomnost ET a lodě Kabamur

[ Ezoterika ] 2023-06-08

Temné síly chtějí, abyste věřili pouze v padlé anděly, popírali přítomnost laskavých ET a očekávali podvody pod falešnou vlajkou. Lodě byly pozorovány po tisíce let, a stále žádné známky falešného útoku mimozemšťanů. A nikdy k němu nedojde. Nikomu nepomůže věřit, že je to jen podvod. To podporují temné síly. Nemají moc, ale těží z přesvědčení, že ji mají. Lidé už byli oklamáni, jak jen to bylo možné. Mnozí uctívali falešné ET bohy po tisíce let. Ovládli všechny instituce. Lidé již v této zkoušce rozlišování selhali. Posun je blízko a Galaktická federace nedovolí žádné scénáře s modrým paprskem. Kabala nemá flotily lodí a představa, že svět bude oklamán hologramy na obrazovce vašeho počítače, je neinteligentní.

Vaše myšlenky a přesvědčení vytvářejí vaši realitu, a tím, že očekáváte pouze lži, vytváříte scénáře, ve kterých pro vás pravda není možná. Ujistěte se, že víte, na které straně stojíte.
******************************************************************
Informátor Pentagonu David Grusch tvrdí, že USA mají v držení plavidla nelidského původu a těla pilotů. Plejáďané již dříve potvrdili, že mimozemská technologie byla nalezena nejméně na 3 místech: Varginha v Brazílii, Baltské moře, Roswell, Nové Mexiko. Ne všichni mimozemšťané, kteří navštívili Zemi, byli vyspělí. Někteří se přišli jen podívat na památky a uvízli. Armáda má letadla vyrobená podle získané IT technologie. Existuje tajný vesmírný program. Tato technologie je ve srovnání s Galaktickou federací na velmi nízké úrovni. Na nebi nyní nejsou žádné negativní lodě, a pouze několik pozemských lodí patřících bílým kloboukům je v kontaktu s Galaktickou federací.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/08/gigantic-money-swindle/

Zpět