4496 Uvězněné bubliny uvnitř, které musí prasknout Jenny

[ Ezoterika ] 2023-06-08

Chci se s vámi podělit o to, co jsem nedávno poslala členům programu čištění aury.
Nemohu uvěřit, že už je červen. Květen byl závratným měsícem cestování tam a zpět na východní pobřeží za mou těžce nemocnou matkou. Devatenáctého matka zemřela a třicátého jsme uspořádali její obřad. Moje matka trpěla posledních několik let demencí, ale stále mohla být doma, kde se o ni staral její manžel. Den, kdy jsem v březnu odjela na Cozumel, je dnem, kdy se po pádu nemohla zvednout. Byla zavolána záchranná služba a v nemocnici se zjistilo, že má zánět močových cest. Dostala kapačky s antibiotiky, ale bylo to, jako by se přepnul vypínač. Jakmile infekce propukla, nemohla už chodit ani se udržet na nohou. Poslali ji na rehabilitaci, pak se několikrát vrátila do nemocnice, až se nakonec rozhodlo, že nejlepší bude poslat ji domů s hospicem. O měsíc později zemřela.
Její skutečná přechodová cesta však začala na začátku roku. Od ledna letošního roku jsem při cestování a sebeléčbě viděla matčinu tvář. Přesto to nebyla ta matka, kterou si pamatuji, že jsem ji viděla v průběhu svého života. Tato máma zářila. V očích měla neuvěřitelné světlo a moudrost. Bylo to matčino nejvyšší já a byla krásná.

Podělila se se mnou o to, co se drželo v mé rodinné linii a jak se to očišťovalo. Dokončení projektu bylo úkolem mé matky, ale moje sestra, nejstarší dcera, vnučka a já jsme se také dohodly, že budeme pomáhat s čištěním rodové linie. Není divu, že mě začala bolet a tuhnout křížová kost. Věděla jsem, že v celé linii je uvězněná energie, zkreslení a trauma, které je třeba vyčistit. Toto pochopení bylo božsky načasováno s mým výletem na Cozumel a kolektivním léčením božské ženy. Jednoho rána přišel nejvyšší aspekt mé vnučky. Požádala mě, abych dceři vysvětlila energetickou zátěž, kterou pociťujeme na našich tělech. Bylo mi vysvětleno, že tělo mé matky slábne rychleji, než se očekávalo, a my všechny jsme se chopily práce v naději, že bude dokončena.

Kontaktovala jsem dceru, která mi řekla, že má problémy s pánevním dnem, a vnučka mi řekla, že ji bolí záda. Obě se cítily energeticky přetížené a vyčerpané. Tříletý způsob, jak se s tím vypořádat, byly záchvaty vzteku a nerozumné chování. Pochopení toho, co se děje, umožnilo větší lehkost a milost mezi matkou a dcerou. Sdílím to, protože tolik lidí právě teď přechází a mnoho dalších bude požádáno na úrovni Duše, aby pomohli tím, že převezmou větší zátěž při čištění linií předků a DNA. To může být velmi vyčerpávající, zejména v průběhu tohoto monumentálního posunu.

My všichni procházíme velkým přechodem. Někteří to zažijí tak, že zcela opustí tělo. Někteří zažijí smrt aspektů, které nejsou schopny se posunout vpřed v rostoucím světle. Někteří tento přechod zažijí zrozením nových aspektů sebe sama. Bezpochyby neexistuje jediná bytost, které by se naše velká přechodová fáze nedotkla. Je toho hodně a každé místo, kde držíme odpor, tvrdohlavost nebo očekávání, jsou oblasti, které budou působit. Může to být na fyzické, mentální, emocionální, a dokonce i duchovní rovině našeho bytí.

Energie, které přicházejí, jsou mimořádné. Tlačí na naše hranice, a jak se tak děje, zjišťujeme, že naše schopnost udržet si světlo, přítomnost a Kristovo vědomí exponenciálně roste. Duch mi ukázal, že v této oblasti dochází k obrovskému rozruchu. Naráží na lidi a spouští skryté. Naplnili jste někdy láhev a museli jste poklepat na její stěny a dno, abyste uvolnili zachycenou vzduchovou bublinu? Přesně to se s námi nyní děje; jsme poklepáváni, rozrušováni a spouštěni tak, že to s námi otřásá a uvolňuje uvězněné bubliny, které obsahují uvízlé emoce, traumata, a dokonce i skryté vzpomínky. Tento proces může působit brutálně a intenzivně, přesto je to úžasná příležitost umožnit bublině, aby se zcela vynořila, praskla a zmizela. Někdy prasknutí způsobí cákanec, scénu, nicméně v některých okamžicích tomu nelze zabránit, ani by se to nemělo zastavit.

Odchod mé matky byl velmi těžký. Asi dva týdny předtím, než moje matka odešla, její nejvyšší aspekt znovu přišel a požádal mě, abych denně pomáhala stříhat matčiny kvantové šňůry. Propojovala své okolí a v některých případech energeticky vysávala své blízké ve snaze zůstat v těle. Její lidské aspekty byly vyděšené. Zlobila se, že umírá. Vydržela umírat o několik dní déle, než hospic předpokládal. Pracovala jsem na fyzické úrovni, abych jí pomohla zmírnit její strach, a na astrální úrovni, abych jí pomohla projít tímto procesem. Nebyla jsem si jistá, zda cokoli, co jsem udělala, pomohlo, ale snažila jsem se. Když nakonec zemřela, nezažila jsem radost, kterou lze pocítit, když se druhá strana otevře a přijme. Necítila se plná světla. Bylo a je velmi těžké to zpracovat. Duch se podělil o to, že byla v jakémsi Boot Campu, intenzivní, temné noci duše a životní revizi. V životě bylo mnoho oblastí, kde se vyhýbala zodpovědnosti a odpovědnosti.

Bylo jí vysvětleno, že demence je prostor mezi nimi. Umožňuje duším pracovat na sobě, projít životní revizí a pomáhat sobě i druhým na kvantové úrovni a zároveň mít fyzickou formu, ve které toto uzdravení ukotví. Tato práce však není vynucená. Moje matka měla možnost tuto práci vykonávat, ale rozhodla se tak neučinit. Po jejím odchodu neměla jinou možnost než projít hnojem, než mohla přejít. Přesto se i po smrti chtěla vzepřít. Navštěvovala mě a další psychické členy rodiny, plná vzteku, že se neudělalo víc pro to, aby její tělo žilo. Měla pocit, že jsme ji nechali zemřít. Dovedete si představit, jak zničující je to prožívat, když jste tak plní smutku a ztráty. Vždycky nás učili, že když někdo zemře, odchází na světlo. V tomto případě to nebyla pravda. Mluvila jsem i s dalšími lidmi, kteří se podělili o své zkušenosti s tím, že někdo odešel a zážitek nebyl plný světla, ale temnoty a zoufalství. Obávala jsem se, že zůstane připoutána k zemi, ale její nejvyšší aspekt mě ujistil, že přejde; nejdřív se potřebovala vypovídat, než se pustí do práce, která ji čeká. Vytvořila jsem také světelný most reiki, který jí měl pomoci, až přijde čas přechodu.

Pochopení její zkušenosti mi dodalo neuvěřitelnou motivaci k tomu, abych dělala svou vnitřní práci a šla po cestě své duše. Buď to mohu dělat, dokud jsem v těle, a ukotvit práci, nebo se na sebe mohu podívat až poté, kdy už bude pozdě, a pak budu vtažena do jiné. Tato zkušenost mě přiměla podívat se na to, kde držím odpor nebo se bavím rozptýlením, místo abych se do toho ponořila.
Mojí mámě trvalo čtyři dny, než se po odchodu usadila a přestala chrlit vztek. Poté se pustila do náročného úkolu podívat se na svůj život z více úhlů pohledu a vidět, co vytvořila a jaké to má následky v dobrém i zlém. Následujících jedenáct dní se prodírala svými věcmi, a když jsem ji kontrolovala, bylo to, jako by byla po pás v jámě plné bahna. Každý krok byl těžký. Současně všichni, kdo souhlasili s asistencí (já, moje sestra, dcera a vnučka), pociťovali obrovské bolesti kříže a zad. Měla jsem chvíle, kdy se mi vynořily vzpomínky na dětství, a věděla jsem, že se těchto okamžiků dotýká během svého životního přehledu. Její postup mi pomáhal odhalit bubliny, které ve mně potřebovaly prasknout.

Během své služby přišla a sedla si vedle mě. Řekla mi, že brzy přejde na druhý břeh. Zeptala jsem se jí, zda je schopna dokončit očistu předků, a ona řekla, že ne. Kdyby její dcery, vnučka a pravnučka převzaly další břemeno, bylo by to pro nás všechny škodlivé. Tím, že se nepostavila svému životu čelem, nebyla schopna dokončit svou část jako vedoucí projektu. Řekla mi, že se nakonec znovu přihlásí, aby svůj projekt dokončila. Zeptala jsem se jí, jestli se na nás stále zlobí, a ona řekla, že ne. Jen se nechtěla postavit sama sobě a vybudovala si život, v němž nikdy nemusela čelit sama sobě, svým traumatům, bolesti a svému stínu. Byl to nejlepší rozhovor, jaký jsem s ní za posledních pár let vedla. Když se jí zmocnila demence, ztrácela jsem matku pomalu, ale vytrvale. Ztráta, kterou jsem v tu chvíli cítila, byla ohromující. Ach, jak mi chyběla.

Den po matčiných službách se mi pomátla bederní páteř, pravá kyčel a šlacha, která vede po pravé noze. Začaly se napínat, křečovitě stáčet až k nesnesitelné bolesti. Neměla jsem jinou možnost než se na vlnách bolesti svézt, a když se dostavila, neměla jsem v sobě ani špetku ladnosti. Plakala jsem, křičela, nadávala a málem jsem omdlela. Přitom všem jsem si říkala, abych přestala být královnou dramatu. (pozn. když to měla takto zapotřebí... vyrovnat traumata lze i pohodlně, ale někdo to prostě chce hodně prožít)

Tohle je pro mě obrovské prasknutí bubliny. Boky jsou základ a ztráta obou rodičů vytváří posun mého prvního základu. Když se základ posunul, odhalil se neuvěřitelný strach, že by se mohlo něco stát, já bych se zranila a opět bychom o všechno přišli. (Trauma, které mi zůstalo po srážce s opilým řidičem a po prodělání několika operací páteře ) Tento strach vytvořil utažení šlach. Doprovodná bolest mi pomáhala ukázat, jak hluboký ten strach ve skutečnosti byl. Vyvolala vzpomínky na léta intenzivních bolestí nervů, omezení, pocitu, že jsem přítěží, a peněžní ztráty všeho. Neuvědomila jsem si, že jsem čekala, až mi spadne druhá bota.

Posledních několik dní jsem strávila odpočinkem, abych dala této hlavní šlaše pauzu a sedla si se všemi těmi hluboce vířícími emocemi. Když mi před 23 lety zemřel otec, měla jsem malé děti, náročnou práci od devíti do pěti a spoustu finančního stresu. Neměla jsem čas ani prostředky, abych si mohla dovolit plně truchlit. Teď se mi zdá, že mi tělo říká - odpočívej, truchli, nech to všechno vyjít ven. Doba potlačování, pohřbívání nebo zametání pod koberec skončila.

Teď je čas cítit, cítit do hloubky a cítit úplně bez omluv. Proto vnímám posledních několik dní, kdy jsem ošetřovala kyčel, jako dar. Duch mi vysvětluje, že mnozí procházejí bolestmi těla, zanícenými nervy a obnovením nemocí a stavů. To jsou bubliny, které se snaží dostat na povrch. Bolí to a je to nešťastné, a přesto je to tak krásná příležitost k uzdravení. Dne 4. června jsem meditovala a k mému úžasnému překvapení za mnou přišla moje matka a otec. Drželi se za ruce, a když jsem se ptala, řekli mi, že je mezi nimi všechno v pořádku a že není třeba nic odpouštět. To byl okamžik, kdy jsem věděla, že přešla na druhou stranu, protože když zemřela, stále se na něj zlobila.

Potvrdila, že všechno, co jsem jí řekla o druhé straně, byla pravda. Už není na temném místě. Je to opravdu krásné. Řekla mi, že cítí veškerou pomoc, kterou jsem jí energeticky a duchovně poskytovala. Byla jsem za ni moc ráda; prodírat se tím bahnem je těžké, ale ona to zvládla. Od té doby, co přešla, se mi kyčel uvolňuje a věřím, že jsem na dobré cestě. Byla to tak úžasná a bolestivá cesta. Ne všechny smrti jsou klidné; ne všechny přechody jsou snadné. Cokoli v tomto životě odkládáme nebo odmítáme vidět, uznat či uzdravit, nepřestává potřebovat být viděno, slyšeno nebo uzdraveno jen proto, že upustíme tělo. Díky jejímu přechodu jsem se toho tolik naučila.

Bolí mě srdce a nechávám se unášet smutkem. Zjišťuji, že zírám do zdi víc než obvykle a čas jako by mi utíkal. Ztráta milované osoby je mnohem složitější, než se na první pohled zdá. Všechno, co je s touto osobou spojeno, má příležitost být vyčištěno a vyzdviženo na světlo, pokud si to zvolíme.
Vzhledem k tomu, že právě teď tolik lidí prochází přechodem, musíme si navzájem poskytnout prostor a milost. Zármutek zatemňuje mysl, staví vás do prostoru bez času a každodennost může být zdrcující. Mám kamarádku, která vede webovou podpůrnou skupinu pro truchlící, doporučuji se přes nějakou spojit s ostatními, pokud se potýkáte se zármutkem a cítíte se sami. Když jste hluboko v zármutku, není nic normálního, a přesto se svět točí dál, jako by měl.

Není překvapením, že numerologie pro měsíc červen je čtyřka. Čtyřka je o základech. Červnová energie po nás žádá, abychom přehodnotili své základy. Jde o naše přesvědčení, naprogramování, zdraví a o to, co je třeba udělat pro naše další kroky. Někdy se v našem základu nacházejí pasti, které je třeba vypustit, a jakmile tato bublina praskne, náš základ bude ještě silnější.

Posílám vám všem hodně lásky a vytrvalosti, abyste se mohli dál hrabat ve svých stínech a prodírat se svým bahnem krok za krokem. Každá věc, které čelíme, pak vytváří prostor pro více radosti a pro pobyt naší nejvyšší stránky.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/08/the-trapped-bubbles-within-that-must-pop/

Zpět