4470 Základna Galaktické federace v Sedoně Judith

[ Ezoterika ] 2023-06-05

V těchto chvílích vás vezmu na cestu, když si projdeme podrobnosti o základně v Sedoně v Arizoně, kde se členové Galaktické federace setkávají s jednotou a světlem! Základna je neviditelná uvnitř červených skal a vysokých hor, kam se žádný člověk nedostane. Nezáleží na tom, jestli se po této oblasti projdete, protože je plná frekvencí, které lidské oči nevidí.

Existuje mnoho základen s vojenskými operacemi s různými funkcemi pro Zemi, stejně jako shromáždění bílých klobouků s Plejáďany, kteří přijíždějí v lodích. Na Zemi jsou muži a ženy, kteří mají důvěru ve špičkové technologie a přísně tajné metody, které udržují planetu v bezpečí před nukleárním zničením, stejně tak pokračuje spolupráce se Silami světla v celých galaxiích. V době války, hrozby toxinů nebo katastrof máte přátele na vysokých místech! Budeme sdílet informace, které dosud nebyly známy masám. Ale pro ty, kteří chápou jejich původ, jsou tyto duše, které vás chrání, TIKEE a přátelé z linie Elohim.

Vysoko nad rudou horou uprostřed největších skal, jeskyní a krás stvoření se nachází obrovská operační oblast. Mateřské lodě mění frekvenci, aby nebyly odhaleny. Tato velkolepá létající plavidla s neomezeným výkonem budou pomalu proplouvat oblastí a snadno vstoupí do pevné hory!
Vozidla uvnitř mateřské lodi odlétají přes velký panel, který se otevírá telepatií. Každé plavidlo veze návštěvníky, GF a staršího z jejich hvězdy. Rasy, které jsme sdíleli v komunikaci, jsou zastoupeny pro setkání, která se budou konat.

Každá hvězda, která je zastoupena, přilétá s mateřskou lodí a mnoha obyvateli, kteří jsou pak transportováni tunelem. Nejvýznamnější rasy, které si zapamatujete, jsou Plejáďané, Arkturiáni, Orionci, Siriané a Andromedané. Každé plavidlo zastaví u vchodu do základny, kde se otevřou čtyři masivní dveře dovnitř. Vozidla se sama vrátí na mateřskou loď. Každou skupinu zástupců a staršího planety přivítá vstupní hala. Zdobené schodiště s ozdobnými krystaly a zakřivenými kameny má dvě úrovně, po kterých všichni hosté stoupají, zatímco již probíhají rozhovory. Na vrcholu schodiště je velký otevřený vchod do obrovské místnosti. Zde začíná kouzlo!

Místnost je větší než největší dům na světě. Po obvodu místnosti jsou krásná křišťálová křesla s měkkými bílými polštáři, které se při sezení přizpůsobí tělu. Křesla poskytují masáž a povzbuzující frekvence, které omlazují tělo světlem. Uprostřed místnosti je pódium s křišťálovou podlahou. Starší IKAI vede základnu při setkáních a často promlouvá ke skupině, když sedí. Vlevo od místnosti je při vstupu velmi velká obrazovka. Velkolepá technologie na obrazovce umožňuje sledovat jakoukoli část Země i každou hvězdu, která je na ní zastoupena. Velké kulaté křišťálové stoly vystupují z podlahy, když je čas vychutnat si vybrané jídlo. Křišťálové poháry a talíře s vynikajícími recepty z každé hvězdy, která je zde zastoupena, představují širokou škálu barev a požitků. Pohodlné židle se zvedají ke stolu, aby se všichni mohli posadit a sdílet nádherné rozhovory, zatímco hraje tichá hudba. Osvětlení je zvoleno podle záměru a lze jej ztlumit nebo změnit na jiné barvy, aby se vytvořila dokonalá atmosféra. To je začátek jednoty, kterou všichni přišli zažít do hloubky.

Vpravo od velké místnosti se nachází velká vstupní hala, která vede do mnoha pokojů. Tyto místnosti umožňují každé rase vstoupit a použít velkou obrazovku, aby viděla a mluvila se svými rodinami a přáteli doma. Na povel se z podlahy vynoří velké bazény, ve kterých si můžete užívat plavání. Pro každého zástupce jsou připraveny samostatné pokoje s měkkými pohodlnými postelemi. Postel je shora a ze stran obklopena zástěnou, jak si můžete představit petici se třemi stranami. Tato zástěna je naprogramována pomocí telepatie a má za úkol aktivovat Světlo v každém těle. Když je Světlo zesíleno, bytost je nabitá energií a spánek není potřeba. Během několika okamžiků je dosaženo velmi odpočinutého a energetického stavu. Postel je ovládána telepatií a masíruje celé tělo, nebo pouze nohy nebo část, která je naprogramována pomocí telepatie.

Dole v chodbě plné krásy a světla se nacházejí komnaty staršího IKAI. Velmi velké a zdobené dveře pokryté krystaly, které září světlem, se otevírají pouze našemu milovanému IKAI. Když vstupuje v dlouhém rouchu a s medailonem se slovem ̎EEKE ̎, což znamená ̎Láska ̎, jeho bytost je ozářena a světlo pokrývá jeho nohy jako jasný plamen a světlo se pohybuje směrem vzhůru, aby pokrylo jeho bytost, jak roste a rozšiřuje se osvícení lásky. Často se tetelí blahem a mocí, protože si je vědom své služby lidstvu. Další místnost, kterou prozkoumáme, vám umožní pochopit účel této základny a posvátných setkání, za kterými mnoho bytostí cestuje daleko. Nikdo nemůže vstoupit, jen ti, kterým je to dovoleno v této velké frekvenci Světla! Všichni představitelé Galaktické federace se těší na chvíle své účasti.

Tato místnost se nazývá ̎Místnost jednoty ̎. Obřad Světla se zde koná s majestátem a ctí! Velký design s malými krystaly ve tvaru diamantu je umístěn přes svitky plejádských slov kolem dveří v oblouku. Krystaly a slova v designu jsou interpretovány jako ̎ve vesmíru ̎, což je ̎BASK ̎. BAS je ̎In ̎, K je ̎Universe ̎. Krystaly mají být interpretovány jako hvězdy. Jako dílo božského umění je to docela krásné. Každý zástupce, který se zúčastnil, vstoupí do místnosti ve skupinách. Místnost uvnitř je čisté světlo. Představuje světlo v každé duši. Ti, kteří vstupují, se spojí za ruce a jakmile se postaví do světla, jejich křišťálová srdce se aktivují a Světlo uvnitř se spojí se Světlem všech ostatních v jednotu! Skupiny pokračují, dokud všichni nezískají tuto zkušenost. Každý se cítí být součástí toho druhého, protože převládá pocit jednoty.

Do základny s bílými mramorovými podlahami a komfortem, který si všichni užívají, si mnozí přivedou milované domácí mazlíčky. Všichni si užívají velké lvy a tygry, kteří jsou telepatičtí a propojení posvátnou láskou. Odpočívají tiše na měkkých barevných polštářích a užívají si oslavy.
Archanděl Michael se často účastní setkání se starším Ikaiem, protože je pojí dlouholeté přátelství. Cestuje se starším IKAI a se Silami světla, pokud chce. Často navštěvuje Taygetu, aby se starším Ikaiem strávil klidné chvíle rozjímání.

Víly a andělé jsou také častými návštěvníky této neviditelné hustoty světla, která prochází krásou viděnou v trojrozměrné Sedoně a otevírá se kráse uvnitř úžasných hor a kilometrů terénu ve vyšší frekvenci světla! Když mateřské lodě přilétají, jsou zde zakódována Světelná slova, která jsou viditelná a vítají členy Galaktické federace. Tato slova se objevují na červených skalách ve Světle! Mateřské lodě blikají a reagují na slova, která vysílají ̎BASK ̎ nebo ̎IN UNIVERSE ̎.

Připomínáme vám vaši posvátnou podstatu Světla! Jste vyjádřením všeho, co bude žít nekonečně dlouho! Brzy povstaneme jako jedno Světlo! EN EEKE MAI EA! Tak moc tě miluji! NEIOH

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/05/galactic-federation-base-in-sedona/

Zpět