4467 Poselství od andělů: Všimněte si svých pocitů Ann Albers

[ Ezoterika ] 2023-06-05

Jste pravidelně v kontaktu se svými pocity? Většina z vás by odpověděla ̎ano ̎. Víte, kdy jste šťastní, smutní nebo rozrušení. Silné emoce snadno rozpoznáte. Je však umění být více v kontaktu se svými jemnými pocity - těmi prvními ukazateli, že se vaše mysl a nálada ubírají určitým směrem. Předpokládejme například, že se probudíte s dobrou náladou. Máte jasno a soustředíte se na své priority. Víte, co musíte udělat před prací, a máte spoustu času. Pak dostanete textovou zprávu nebo e-mail, který vás znepokojuje. Když jdete snídat, přemýšlíte o tomto problému. Roztržitě si vezmete více času, než jste měli v úmyslu. Vstanete a zapomenete, kam jste si dali klíče. Odejdete z domu nebo se dostanete do práce o něco později, než jste plánovali. Nic hrozného se nestalo, ale v tu chvíli už nejste soustředění ani šťastní. Můžete se cítit roztěkaní, méně soustředění nebo trochu ustaraní. Možná vás rozčílí, když vás kolega kontaktuje kvůli nějakému problému dříve, než se stihnete usadit na pracovišti. Pokud si nedáte pozor, můžete se na konci dne ocitnout ve stresu a rozčilení, aniž byste si uvědomovali proč.

V zájmu svého štěstí a vibrační pohody je cennou dovedností začít věnovat více pozornosti svým jemným pocitům. V tomto příkladu předpokládejme, že jste ihned po přečtení tohoto textu rozpoznali mírný posun ve svých emocích. Všimli jste si, že se najednou necítíte tak dobře jako před chvílí. Nyní můžete přijmout nápravná opatření. Můžete se sami sebe zeptat: ̎Jak se cítit lépe? ̎. Můžete se podívat z okna a vidět krásnou oblohu. Můžete myslet na milovanou osobu. Můžete se pomodlit, odevzdat problém Stvořiteli a pokračovat ve svém dni. Můžete se znovu soustředit a získat zpět svou dobrou náladu mnoha různými způsoby. Je mnohem snazší dělat to po troškách než vzkřísit dobrou náladu, jakmile dovolíte, aby okolnosti narušily vaši dobrou náladu.

Víme, že jsou chvíle, kdy se propadáte do hlubin. Ztratíte někoho blízkého, máte zdravotní potíže, začnou vás trápit finance nebo pocítíte šokovou vlnu, když se k vám někdo zachová nevlídně. Po některé z těchto výzev je těžké cítit se dobře. Nikdy po vás nechceme, abyste se cítili dobře kvůli věcem, které nejsou. Pouze vám s velkou láskou připomínáme, že i když se ve vašem životě vyskytnou velké, těžké okolnosti, vždy existují menší věci, které vás mohou uklidnit. Vždy existují věci, na které se můžete zaměřit a díky kterým se budete cítit lépe. Pokud jste ztratili milovanou osobu, může vás uklidnit pohled na šťastné fotografie nebo telefonát dobrému příteli. Pokud se k vám někdo zachoval nevlídně, může vám pomoci modlitba nebo soustředění se na dobré lidi na světě. Pokud máte finanční problémy, může vám pomoci připomenout si, že ve váš prospěch pracuje Stvořitel vesmírů. Mluvit s někým jiným, kdo má lepší perspektivu, může pomoci. Může pomoci procházka venku, pohled na oblohu a připomenutí si rozlehlosti stvoření. Možná je klíčem k úspěchu šálek čaje a dobrá kniha. Pokud jste nemocní nebo máte starosti o své tělo, připomeňte si, že když spíte, ztišíte svou mysl nebo se rozptýlíte něčím veselejším, odcházíte z cesty a umožňujete svým buňkám mluvit přímo s Bohem, který v každém okamžiku usměrňuje celý vesmír (včetně vašich buněk) do větší rovnováhy.
Můžete najít tolik věcí, které vás mohou dočasně uklidnit, utěšit a povznést. Přitom pomalu, ale jistě děláte malé krůčky k lepšímu pocitovému prostoru.

Tím, že budete během dne věnovat pozornost svým jemným pocitům, můžete si mnohem snadněji dopřát lásku, kterou si zasloužíte, zabránit vnějšímu světu, aby unášel vaši radost, a dokonce si udržet lepší zdraví. Zasloužíte si, abyste se cítili dobře, drazí, a to nejen ve ̎velkých ̎ životních věcech, ale i v tisíci malých věcech každý den. Hledejte věci, které ve vás vzbuzují uklidnění, útěchu, úlevu nebo radost. Buďte s nimi častěji ve svých myšlenkách. Tak se můžete vrátit k tomu, že až se vám představí ̎temnota nevědomosti a nepochopení ̎ - ať už prostřednictvím novinového článku, znepokojivého příběhu nebo člověka, který vám v dopravní zácpě přeruší cestu - budete si moci vybrat své zprávy, své názory, a tedy i svou náladu.
Bůh vám žehnej! Máme vás moc rádi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/05/message-from-the-angels-noticing-your-feelings/

Zpět