4460 Aštar: Vodnář dýchá skrze matrici Arthura Hector

[ Ezoterika ] 2023-06-06

Úplněk 4. června 2023 rozbíjí starý matrix a odhaluje nové rezonance kosmického vědomí.
Světelné kódy Vodnáře obsahují nádhernou energii, která se nyní otevírá s obrovskou silou a začíná promlouvat dítětem Vodnáře novým jazykem. Vesmír vysílá na Zemi čisté světelné vlny a ty se dostávají stále výš a výš. Ze světla úplňku se k (vnitřnímu) dítěti Vodnáře vlní nové kódy.

PROMLOUVÁNÍ SKRZE SRDCE VODNÁŘE
Když dítě Vodnáře začne mluvit, v jeho očích se objeví světla a šíří se jiskřivá energie, aktivuje se mnoho Hvězdných dětí Ze snového vědomí.

SVĚTELNÉ KÓDY VODNÁŘE
Otevírají se ze srdce, a jsou vysílány přímo všem, které milují. Když jsou tyto děti uvězněny v závoji iluze, ten je nyní odstraněn. Kosmické světelné vlny je vyzývají, aby se znovu spojily s Božským světlem, což jim umožňuje vidět skutečnou pravdu a z této pravdy mluvit. Budou mluvit prostřednictvím nových kódů Světla, nový jazyk Vodnáře má mnoho nových zvuků. Předávají je prostřednictvím svého snového vědomí, kdy se představivost šíří prostřednictvím myšlenek obrazu a zvuku do kolektivního vědomí.
Toto dítě Vodnáře už nikdo nemůže držet v zajetí; zámky se rozpouštějí a v jejich auře se objevují nové kódy. Toto světlo Vodnáře popře matrici iluzí, ať jsou kdekoli.

MATRICE ILUZÍ
Úplněk 4. června aktivuje pole Vodnáře ještě více, což v mnohých vyvolá vnitřní nutkání udělat něco nového. Stále hledáte tu správnou cestu? Brzy se vám otevře. Následujte světelné stezky Vodnáře, povedou vás na vyšší úroveň, do velkého Světla, kde se vaše ideály stanou skutečností.

NOVÝ JAZYK VODNÁŘE
Nový jazyk Vodnáře je kreativní způsob, jak hravě integrovat novou energii. Když vás přitahují jasné barvy, čisté zvuky a plynulý pohyb, spojte se s touto novou energií. Vodnář promlouvá k vašemu vědomí prostřednictvím nové vrstvy, otevírá vaše srdce, kde se v další neznámé vrstvě probouzí duchovní mozek.

KREATIVNÍ MYSL
Hrající si dítě patří Vodnáři, promluví radostné srdce, a proto vznikne nový způsob komunikace. Síla představivosti je pochopena a někteří prožívají Vodnáře z jasného poznání, jasného cítění nebo jasného slyšení. Mnoho dalších jasných vjemů se vědomě mísí s tím, kým jste jako lidská bytost. Léčení vzniká spontánně v jasném spojení mezi duchovním pocitem a vyšším mentálním mozkem.

VĚDOMÍ VODNÁŘE
Vědomí Vodnáře je tak odlišné, staré myšlení je tak omezené. Vodnář má mnohem širší záběr než omezené 3D vědomí spojené s matrixem iluze. Tato omezení jsou prolomena, což vytváří mnohem větší hrací pole pro zahájení tvorby nových věcí. Poddejte se novým impulsům, které se ve vás otevírají, a vytvořte si svůj vlastní nový svět.
Stará dogmata pomalu mizí v zákulisí a uvolňují prostor pro obohacení, čímž vytvářejí novou vlnu energie. Napětí, které vzniklo v důsledku chaosu, bude stále přítomné. Zvolte si vědomě přeměnu své mysli na pozitivní způsob života.

BLOKOVÁNÍ STÍNOVÝCH ČÁSTÍ
Ne všechno lze přeměnit okamžitě, některé stínové části se díky tomuto Měsíci vynořily rychleji. Z novoluní k vám přišla oduševnělá energie, která vám umožní poznat nižší části. Není to vždy příjemné prožívat, ale po úplňku přichází vykoupení, prozření. Vznikly konflikty, které je třeba vyřešit; to vše je výsledkem velmi velkého zrychlení.

ZTRACENÁ ČÁST
Když jste v boji ztratili část sebe sama a trauma vám zaslepilo oči, nyní je čas tuto částečku přivést zpět. Staňte se opět celistvými a obnovte celý svůj systém.
Když těžkost pomine a starý vzorec se přenese do obnovené podoby, ustoupí novým vzorcům Božské lásky. Vypadá to jako horská dráha, která z vysokého bodu vždy provede hluboký pád dolů. Dítě Vodnář se starého zbavuje, když se směje a užívá si skok víry. Přijměte nový pocit hrajícího si světelného dítěte.

VÝZVY NA VAŠÍ CESTĚ
Vodnář přináší mnoho výzev. Posilujte sebedůvěru, protože světlo, které skrze vás rezonuje, obsahuje zcela jiné vibrace. Vždy vás přivádí do nové vrstvy hloubky, jak tuto obnovu prožíváte, ze strachu nebo z důvěry?

RODINNÉ ZÁLEŽITOSTI
Staré linie s vaší rodinou a přátelství jsou vystaveny zkoušce. Vidíte již novou cestu? Pusťte staré vazby, na chvíli to dává neskutečný pocit, protože Vodnář se ohlašuje a přináší něco nového. Nemyslete na to, co ztratíte, ale na nový dar, který se vám stane.

PRVNÍ SKOK
Ti, kdo se odváží udělat první skok do pole Vodnáře, se dostanou do obzvlášť krásných situací, vaše sny se stanou skutečností. Ostatní budou následovat ty první, uvědomí si, že nastává nová éra. Pocit, že nechávají staré za sebou, masově stoupá a touha po něčem novém se stává nesmírně silnou.

ENERGIE MAITREYI
Tento úplněk dává zelenou novému impulsu. Během letního slunovratu 21. června 2023 je energie Vodnáře ukotvena v první vrstvě nového vědomí Vodnáře na Zemi. Země vám poskytne mnoho zvláštních zážitků, abyste toto dobrodružství prožívali vědomě a s důvěrou. Otevře se vám nový jazyk v oblasti jasného vnímání a komunikace se Zemí a vesmírem pro vás bude přirozená. Energie Maitréji se nachází ve světle Slunce a vysílá nové vlny světla do vědomí všeho živého.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/06/ashtar-aquarius-breaths-through-the-matrix/

Zpět