4441 Manifestace Fakta a fikce Jennifer Hoffman

[ Ezoterika ] 2023-06-02

Pokud se cítíte motivovaní, plní energie a inspirace, zažíváte plný účinek velmi vzácné astrokonjunkce, která se ještě nikdy v historii nestala (ověřila jsem si to). S Plutem, Marsem a Jupiterem na 0 stupních, které jsou navzájem v tvrdém aspektu, jeden z rekordů. Vytvořila silný posun v energetickém paradigmatu, které bylo po mnoho životů podporováno těmi nejtemnějšími energiemi. Máme také konjunkci Jupitera se Severním uzlem v Býku, která je rovněž velmi vzácná (předchozí byly v letech 1863 a 1762), a když se k ní v červnu připojí Pluto v Kozorohu, bude to opravdu vzácné. Silný energetický aspekt přináší probuzení, motivaci, posuny, konce, rozchody, řešení a definitivní vyřešení situací (někdy dramatické), které možná už dávno měly přijít. Neděje se to mimo naši kontrolu a masivní energii aspektu tohoto týdne k lze použít k nastavení silných záměrů a manifestaci zcela nového paradigmatu reality.

Mnoho z toho, co se učí o manifestaci, je fikce. Manifestace je velké módní slovo. Každý chce vědět, jak vytvořit svou realitu, stát se alchymistou a proměnit husté olovo svého neštěstí ve zlatou radost. Od té doby, co vyšla kniha ̎Tajemství ̎, se knihy o manifestaci, koučování a školení staly populární záležitostí a koučů a učitelů manifestace je jako šafránu, najdete je na každém rohu. Říkají vám však o manifestaci pravdu a pomohou vám jejich informace skutečně vytvořit ̎život vašich snů ̎? Ne tak docela, a protože většina informací, které sdílejí, je založena na fikci, a ne na faktech, přináší více škody než užitku a může ve vás vzbudit přesvědčení, že nejste schopni manifestovat svou realitu, i když to dokážete. Musíte však znát fakta a přestat se snažit pracovat s fikcí, která se zdá být jednodušší a rychlejší, ale není.

=========================================================

Fikce: Manifestace se děje bez námahy a stačí si něco přát a ono se to stane. Když to slyším, vybaví se mi scéna z filmu Tajemství, kde mladá žena stojí před výlohou obchodu a dívá se na krásný zlatý náhrdelník. V mžiku má náhrdelník na krku. To je tak falešné a nepravdivé, ale mnoho lidí věří, že manifestace funguje tímto způsobem.

Fakt: Manifestace probíhá jako proces, který zahrnuje záměr a další faktory, které začínají něčím, co vás motivuje k zahájení procesu a pak udržuje energii v pohybu směrem k vaší manifestaci. (pozn. bůh má naše ruce... když neotevřete dveře, nevstoupíte)

=========================================================
Fikce: Manifestace je magická a zvláštní a potřebujete intenzivní učení, abyste zjistili, jak ji používat.
(Na manifestaci není nic magického. Je to záměrný, řízený a usměrňovaný proces, který zahrnuje toky energie, záměr a akci. Může být snadný a bez námahy a může k tomu dojít za tak všedních okolností, že si ani neuvědomíte, že jste projevili něco úžasného)

Fakt: manifestace je proces řízení energie, který začíná určením vašeho záměru vytvořit energetickou nádobu. Poté jde o to, abyste se drželi svého záměru, vyhýbali se rozptylování a soustředili své energetické toky tak, abyste zajistili soulad se svým záměrem. Na tom není nic magického a je to vždy ve vaší režii. Manifestace je jednou z vašich schopností, protože je součástí vašich nástrojů řízení energie, takže můžete snadno manifestovat svou realitu, jakmile víte, jak na to, několikrát se vám to podaří a tuto schopnost nezapomenete neustále používat. (pozn. svobodná vůle okolí ... manifestujte si v prázdném pokoji)
========================================================

Fikce: Vesmír vám kryje záda, manifestuje za vás a udržuje vás na správné cestě.
(Vesmír to nedělá. Pokud si myslíte, že se vám nějak, bez vašeho přičinění, projeví to, co jste chtěli, ať už uděláte cokoli, bez ohledu na to, jak málo úsilí do toho vložíte, budete těžce zklamáni. To je ozdrojovaná, točená verze manifestace, kterou můžete získat od mnoha samozvaných guruů v novém myšlenkovém prostoru, a to je špatně. Takto vám prodávají své programy, přesvědčují, že vás naučí speciálním dovednostem, jak proces hacknout, aby se odehrál sám od sebe. To se nestane.)

Fakt: Vesmír je váš navigátor, kopilot, člověk na křídle. Sedí na sedadle spolujezdce, zatímco vy řídíte manifestační vozidlo, a i když vám může poskytovat užitečné informace, reaguje na vás a na vaše vstupy. Manifestace ve skutečnosti závisí na energetickém kontejneru, který vytvoříte svým záměrem a následně ho podpořte svým přesvědčením, myšlenkami, slovy a činy. Pokud neuděláte nic, nic se nestane. Pokud vaše myšlenky a přesvědčení nepodporují váš záměr, nic se nestane.
Vesmír za vás prázdná místa nevyplní ani nezajistí, aby se tak stalo. A pokud tomu věříte, pak budete zklamaní, když se vám očekávaná manifestační snaha nepodaří.

========================================================
Fikce: K použití své manifestační síly potřebujete silný důvod a měli byste ji použít na důležité věci.
(Další nepravdivé tvrzení, které vám může zabránit v tom, abyste se naučili používat svou manifestační sílu v každodenním životě.) (pozn. na maličkostech to funguje nejlépe, třeba potkat slimáka..)

Fakt: Existují dva způsoby, jak vytvářet svou realitu - sedět a sledovat, co se děje, když neustále prožíváte svůj život prostřednictvím stejné energie z minulosti, nebo si stanovit záměry a manifestovat svůj život s plnou kontrolou nad energií, kterou používáte, a vědomě si vybrat energetickou frekvenci a vibrace a předmět své manifestace. Navzdory tomu, co si možná myslíte, se často nejsnáze manifestují věci, které právě chcete vytvořit v daném okamžiku. ===========================================================

Fikce: Manifestace je duchovní síla, kterou nemáte pod kontrolou a spíše na ni reagujete, než že byste ji řídili.
(Manifestace je ve skutečnosti fyzická nebo materiální síla. Je to v názvu - mani znamená ruce, takže manifestace je proces přijímání energie a jejího uvedení do fyzické podoby. Skutečně ji řídíte, protože bez vašeho záměru a tvůrčího vkladu se energie nemůže projevit. Vy a váš záměr jste mostem mezi energií a hmotou, mezi energetickým a hmotným světem.)

Fakt: manifestace je způsob, jakým berete energii a přeměňujete ji v něco hmatatelného. Velikost, rozsah, frekvence a vibrace energetické nádoby vašeho záměru určují, jaký druh energie s ní přitáhnete a s jakou budete moci pracovat. Záměr se stává mostem mezi energií a jejím projevem. Energie, se kterou pracujete, je nehmotná, vše, co na ni aplikujete, od vašich přesvědčení, myšlenek, slov a činů až po to, co se vám projeví, je hmotné. Manifestace je alchymie, prastará víra, že olovo lze proměnit ve zlato, protože duchovní energii (zlato) můžete přeměnit ve hmotu, což je to, o čem manifestace je.

========================================================
Fikce: Abyste mohli účinně používat své manifestační schopnosti, musíte být na opravdu dobrém místě, posíleni a plně uzdraveni a celiství.
(Ve skutečnosti je to tehdy, když jste v zoufalé situaci, zády ke zdi a už nemáte luxus strachu, abyste mohli provádět své nejsilnější projevy. Byla jsem téměř bezdomovec, neměla žádné peníze a nemohla najít práci, když jsem manifestovala bezplatný, plně hrazený dvoutýdenní výlet do Francie, za který jsem dostala zaplaceno.

Fakt: Manifestovat můžete v jakémkoli stavu mysli, emocí nebo energie a často se vám nejlépe manifestuje, když jste natolik soustředěni na to, co chcete manifestovat, že nedovolíte, aby vám v tom bránily rozptylující faktory, jako je strach, pochybnosti a úzkost, protože to, čemu čelíte, je tak hrozivé, tak bezprostřední a tak naléhavé, že si nemůžete dovolit, aby vám jakékoli rozptýlení zničilo soustředění.

Ve svém životě se perfektně budete cítit jen velmi málokrát. Po zbytek času budete zmatení, zranitelní, úzkostní a pochybovat o každém svém kroku. Budete pochybovat o sobě a svých volbách a rozhodnutích pokaždé, když ve vašem životě dojde ke změně, energetická cesta dojde a budete potřebovat osvěžit, pozvednout úroveň, restartovat nebo uvolnit a nechat něco skončit. Naučit se manifestovat vám může pomoci dostat se na lepší, silnější místo, protože když víte, že můžete využít svou sílu manifestace a děláte energetickou práci, nemáte takovou míru strachu, která je spojena s pocitem bezmoci, bezradnosti a beznaděje.
========================================================

Jaké je tedy velké tajemství manifestace? Mluví se o něm a je špatně uváděno lidmi, kteří by to měli vědět lépe, a pokud to nevědí, neměli by to učit nebo o tom mluvit a nazývat se guru a odborníky. Manifestace je způsob, jakým pohybujeme energií a vytváříme svou realitu. Ve skutečnosti jsme mostem mezi duchovním a fyzickým světem. Energie proudí skrze nás, aby se projevila. Jsme darem pro energii, která se bez nás a naší manifestace nemůže stát hmotou. Bez vás se energie nemůže stát formou, nemůže být alchymizována, a to je jedno z tajemství manifestace.
Je to proces přeměny hustoty, kterou se stala vaše realita, v nádherný zdroj radosti a zázraků. Máte k tomu schopnost, jen se k ní musíte naučit pravidelně přistupovat a nepotřebujete program za několik tisíc dolarů ani trenéra manifestace, který vám řekne, jak na to.
Aktivujte tuto manifestační sílu a začněte vytvářet realitu, která vás inspiruje, posiluje a motivuje k tomu, abyste žili ve svých nejvyšších vibracích, v radosti a zapojili své radostné životní vibrace.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/02/manifestation-fact-and-fiction/<

Zpět